Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 07-12-2012 13:26

tomazzi co do miesa to chodzilo mi o moj skladzik ze mam go wiecej juz odlozone niz zakupilem na poczatku kiedy zaczynalem prowadzic dzialnosc
krotko mowiac prawie 400kg w magazynie^^ takze na dobra sprawe zapewne starczy na caly miesiac dlatego wlasnie nie jestem wstanie dokladnie wyliczyc zyskow firmy gdyz wiekszosc od razu inwestuje ponownie, zostaje tylko na pensje dla pracownikow


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-12-2012 13:48

(07-12-2012 13:26)buch napisał(a):  tomazzi co do miesa to chodzilo mi o moj skladzik ze mam go wiecej juz odlozone niz zakupilem na poczatku kiedy zaczynalem prowadzic dzialnosc
krotko mowiac prawie 400kg w magazynie^^ takze na dobra sprawe zapewne starczy na caly miesiac dlatego wlasnie nie jestem wstanie dokladnie wyliczyc zyskow firmy gdyz wiekszosc od razu inwestuje ponownie, zostaje tylko na pensje dla pracownikow

spoko źle zrozumiałem Smile
aktywnych osób powoli coraz więcej co dobrze bo zacznie się kraj a więc i my pracodawcy lepiej rozwijać, w nie których regionach powoli trzeba będzie dokładać coraz więcej miejsc pracy by pracownik nie poszedł z braku naszych ofert pracy do firm gry tylko żeby pracował u nas Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 07-12-2012 14:15

A no to jest fakt, już dośc sporo aktywnych się robi, oby tak dalej. Admin przetłumaczy stronę na Polski a wtedy już ludzię szybko zlecą


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 07-12-2012 16:06

(07-12-2012 13:03)tomazzi napisał(a):  
(07-12-2012 12:59)misza02 napisał(a):  
(07-12-2012 12:23)buch napisał(a):  Mysle ze nie ma sie co sugerowac jak narazie zyskiem jaki firma przynossi bo caly czas przybywa graczy ktorzy maja juz coraz wiecej rzeczy podnoszacych statystyki co zacznie przekladac sie na wieksze potrzeby. Zreszta jak widac w 4 tygodniu gazet zeszlo najwiecej takze mozna przypuszczac ze statystyki beda stopniowo wzrastac.
Co do swojej firmy to powiem tylko tyle, ze raczej stratny nie jestem. Maszyna zwrocila sie napewno. Miesa jest wiecej niz na poczatku dzialnosci a wiec oby tylko tak dalej.

a teraz mam pytanie do tomazziego. Mozesz mi wyliczyc ile szt miesa moze wyprodukowac pracownik ze 100% wydajnoscia w ciagu 8h? wpadla mi do glowy pewna hipoteza, dzieki ktoerj bedzie mozna znacznie obnizyc koszta produkcji w co niektorych firmach. potrzebne mi jedynie wyliczenia od tomazziego

nie mam pojęcia bo nie mam 100% wydajności i nie wiem ile może wyprodukować taki pracownik, a nie znam osoby która by taką produktywność miała by np przyszła do pracy do mnie by móc zobaczyć co i jak

ok to jak mozesz to podaj mi na pw stawke godzinowa, ile otzrymales wynagrodzenia brutto i ile miesa wyprodukowales. policze Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 07-12-2012 16:07

widze ze gonia wplacila 25 euro


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-12-2012 16:11

(07-12-2012 16:07)misza02 napisał(a):  widze ze gonia wplacila 25 euro

to nas czeka jeszcze okres ich szaleństwa z cenami, ciekawe jak długo jeszcze będą dokładać z wieś-mak drobiem indykiem ..
co za dzieci
spoko wyśle ci na pw info po 24 jak do pracy pójdę ;D


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 07-12-2012 16:14

ok to czekam na te dane


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 07-12-2012 16:38

tomazzi a mozesz sprawdzic w zakladce pracownicy ile wyprodukowales, ile za to dostales i jaka byla stawka godzinowa? ciekawi mnie to


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-12-2012 16:41

(07-12-2012 16:38)misza02 napisał(a):  tomazzi a mozesz sprawdzic w zakladce pracownicy ile wyprodukowales, ile za to dostales i jaka byla stawka godzinowa? ciekawi mnie to

nie pracowałem dzisiaj u siebie o to chodzi, więc mówię iż po 24 wyślę ci info co i jak Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 07-12-2012 16:49

spoko