Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 06-12-2012 23:24

znowu ceny pracy idą w górę... i Trzeba bić się o pracowników


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 07-12-2012 00:07

Zrobiłem miesięczny raport z działalności mojej firmy. Szału nie ma ale można przeczytać Smile, przynajmniej bez dokładania mogę dalej produkować. A jak tam u Was to wygląda ??? Pochwali się ktoś ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 07-12-2012 00:43

Ja narazie się nie pochwalę bo dziś dopiero ruszyłem z firmą


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-12-2012 10:44

(07-12-2012 00:07)spinhack napisał(a):  Zrobiłem miesięczny raport z działalności mojej firmy. Szału nie ma ale można przeczytać Smile, przynajmniej bez dokładania mogę dalej produkować. A jak tam u Was to wygląda ??? Pochwali się ktoś ??

nie robiłem szczegółowych statystyk - brak czasu ale na plusie konkretnym firma jest tu nie powiem Smile
mam ją od 19 października, 2 maszyna już powoli dogorywa, stan konta firmy to 80 xau ( 40 było już wypłacane by zlecić 1 wypłatę Big Grin) i 5900 pln, ponad 400 szt mięsa na rynku - co da kolejne pln także u mnie jest powiem dobrze ze statystykami, nie dokładam na pewno a swój zarobek z firmy jest


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 07-12-2012 10:53

Ja mam takie pytanie, kazdy zaczyna gre z wiekiem 18lat? Bo zaobserwowalem, że przybylo troche osob i ze sredniej 23 skoczyło na 24


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-12-2012 11:00

(07-12-2012 10:53)Blackers napisał(a):  Ja mam takie pytanie, kazdy zaczyna gre z wiekiem 18lat? Bo zaobserwowalem, że przybylo troche osob i ze sredniej 23 skoczyło na 24

każdy zaczyna od 18 i nie ma znaczenia, czy przybywa osób czy nie
wiek rośnie co 1-2 dni o daną ilość i rósł będzie bez względu czy przybywa ludzi w grze czy nie Smile
tu masz info z faq, kali mówić po polsku ale jest :

Wiek jest wskaźnikiem, że ma wpływ na wpływ. Wskaźnik ten wzrósł o 0,01 punkty automatycznie co 2 dni w grze. Innymi słowy, w grze rzeczywiste sześć miesięcy, masz praktycznie letni, a budżet państwa będzie stanowić istotny prezent dla każdego wirtualnego życia.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 07-12-2012 12:23

Mysle ze nie ma sie co sugerowac jak narazie zyskiem jaki firma przynossi bo caly czas przybywa graczy ktorzy maja juz coraz wiecej rzeczy podnoszacych statystyki co zacznie przekladac sie na wieksze potrzeby. Zreszta jak widac w 4 tygodniu gazet zeszlo najwiecej takze mozna przypuszczac ze statystyki beda stopniowo wzrastac.
Co do swojej firmy to powiem tylko tyle, ze raczej stratny nie jestem. Maszyna zwrocila sie napewno. Miesa jest wiecej niz na poczatku dzialnosci a wiec oby tylko tak dalej.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-12-2012 12:28

(07-12-2012 12:23)buch napisał(a):  Miesa jest wiecej niz na poczatku dzialnosci a wiec oby tylko tak dalej.

z tym to cały czas w ruchu Smile bo kupują, dochodzi nowe i jest więcej za chwilę ktoś kupuje i sprzedaje
sam pracując u siebie produkuję już 20 szt - na wpływ produkcji duże znaczenie mają również punkty ekonomiczne które to rosną nam dzięki codziennej pracy Smile

aha panowie valentyn nazwę firmy wojakk zmienił by mu kanapki schodziły Big Grin
jaki pomysłowy ale ja wiem hu i hu i tak od niego nie kupuję Big Grin
nowa nazwa to : Eat to survive


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 07-12-2012 12:59

(07-12-2012 12:23)buch napisał(a):  Mysle ze nie ma sie co sugerowac jak narazie zyskiem jaki firma przynossi bo caly czas przybywa graczy ktorzy maja juz coraz wiecej rzeczy podnoszacych statystyki co zacznie przekladac sie na wieksze potrzeby. Zreszta jak widac w 4 tygodniu gazet zeszlo najwiecej takze mozna przypuszczac ze statystyki beda stopniowo wzrastac.
Co do swojej firmy to powiem tylko tyle, ze raczej stratny nie jestem. Maszyna zwrocila sie napewno. Miesa jest wiecej niz na poczatku dzialnosci a wiec oby tylko tak dalej.
A dlaczego w 4 tyg gazet zeszlo najwiecej? Bo sam kupilem chyba z 25 wydan Big Grin
a teraz mam pytanie do tomazziego. Mozesz mi wyliczyc ile szt miesa moze wyprodukowac pracownik ze 100% wydajnoscia w ciagu 8h? wpadla mi do glowy pewna hipoteza, dzieki ktoerj bedzie mozna znacznie obnizyc koszta produkcji w co niektorych firmach. potrzebne mi jedynie wyliczenia od tomazziego


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-12-2012 13:03

(07-12-2012 12:59)misza02 napisał(a):  
(07-12-2012 12:23)buch napisał(a):  Mysle ze nie ma sie co sugerowac jak narazie zyskiem jaki firma przynossi bo caly czas przybywa graczy ktorzy maja juz coraz wiecej rzeczy podnoszacych statystyki co zacznie przekladac sie na wieksze potrzeby. Zreszta jak widac w 4 tygodniu gazet zeszlo najwiecej takze mozna przypuszczac ze statystyki beda stopniowo wzrastac.
Co do swojej firmy to powiem tylko tyle, ze raczej stratny nie jestem. Maszyna zwrocila sie napewno. Miesa jest wiecej niz na poczatku dzialnosci a wiec oby tylko tak dalej.

a teraz mam pytanie do tomazziego. Mozesz mi wyliczyc ile szt miesa moze wyprodukowac pracownik ze 100% wydajnoscia w ciagu 8h? wpadla mi do glowy pewna hipoteza, dzieki ktoerj bedzie mozna znacznie obnizyc koszta produkcji w co niektorych firmach. potrzebne mi jedynie wyliczenia od tomazziego

nie mam pojęcia bo nie mam 100% wydajności i nie wiem ile może wyprodukować taki pracownik, a nie znam osoby która by taką produktywność miała by np przyszła do pracy do mnie by móc zobaczyć co i jak