Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 19-03-2020 09:59

(17-03-2020 21:00)ciekawskitrolek napisał(a):  Jakie Państwo najlepiej ustawić do tych ankiet? Polska czy USA/UK?
i którą opcję wybrać przy rejestracji? i want to take part in studies czy i want to recruit participants?

jezeli wybierzesz np UK to bedziesz musial podac angielski nr tel do dokonczenia rejestracji, w dalszej czesci pyta czy chcesz brac udzial w badaniach czy zlecac badania

(17-03-2020 21:45)chmiel2001 napisał(a):  
(17-03-2020 21:00)ciekawskitrolek napisał(a):  którą opcję wybrać przy rejestracji? i want to take part in studies czy i want to recruit participants?

Jeśli nie ogarniasz angielskiego nie polecam tego panelu, szybko będziesz pisać, że nie pojawiają ci się nowe ankiety.

wystarczy tlumacz przegladarkowy Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Lazurowy - 21-03-2020 15:33

właśnie przyszła mi ankieta o koronawirusie, dużo miejsc wolnych


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - thomasward - 21-03-2020 16:15

O COVID19 już dzisiaj dwie było po 1 funcie, obie szybkie i przyjemne.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Melonowka - 21-03-2020 17:56

Ja bez żadnej ankiety dzis dot. wirusa. Wczoraj dwie ankiety z czego z jednej zrezygnowałem ponieważ była potrzebna kamerka. Zastanawiam się czy nie wpłynie to na ilość dawanych mi ankiet.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Szalony - 21-03-2020 17:57

zarejestrowałem się i wypełniłem wszystko o sobie Smile czekam na ankiety i będę informował


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 21-03-2020 18:19

Napisałem do supportu czy z moim kontem jest wszystko okej. Od prawie trzech tygodni żadnego nowego powiadomienia o nadchodzącym badaniu. Trochę mnie ten stan niepokoi. Undecided


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 21-03-2020 18:29

(21-03-2020 18:19)Shimeon napisał(a):  Napisałem do supportu czy z moim kontem jest wszystko okej. Od prawie trzech tygodni żadnego nowego powiadomienia o nadchodzącym badaniu. Trochę mnie ten stan niepokoi. Undecided
No i odpiszą Ci za tydzień ;p To nie jest także zaraz zawalą Cię ankietami.Ankiety idą do różnych grup osób ostatnio wpadały mi po 3 Nocy i rozchodziły się jak Ciepłe Bułki.


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ErysVanilla - 23-03-2020 20:14

jakie podać informacje o sobie, Aby Dostac jak najwięcej Ankiet?

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 24-03-2020 18:32

Pamiętacie "badanie lingwistyczne" z 29 lutego które nikomu nie dzialalo? Zgłosiłem to do supportu i właśnie przyszła rekompensata w postaci 3 funtów jestem od wrażeniem ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 24-03-2020 18:45

Pamiętam, pisałem do autorki w tej sprawie. Dzisiaj Ci doliczyli? Dostałeś jakąś wiadomość?