Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Fox90 - 08-03-2016 22:12

A jak jest z PP też tylko raz w miesiącu? I w sumie czy te nagrody nie są więcej warte niż wymiana takiej samej ilości na PP?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Dante_/ - 08-03-2016 22:15

(08-03-2016 22:12)Fox90 napisał(a):  A jak jest z PP też tylko raz w miesiącu? I w sumie czy te nagrody nie są więcej warte niż wymiana takiej samej ilości na PP?

Tak tylko raz w miesiącu, chyba że będą mini restock'i jakieś, a co do nagród, to tak więcej są warte niż PP $.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 08-03-2016 22:18

Rivals z grudnia już u mnie! Wink

[Obrazek: 25f70Uz.jpg?1]

Zmiana drastyczna, ciężko mi się przyzwyczaić Big Grin
[Obrazek: 9jd7R6D.jpg?1]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Fox90 - 08-03-2016 22:26

A jak to jest z tymi nagrodami? Bo niektózy piszą że nadal czekają na nagrody ze stycznia a inni że nie zdążyli, czyli ich jest ograniczona ilość i kto pierwszy ten lepszy? A jak już braknie nagród to mogę ewentualnie wybrać jednak PP?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 08-03-2016 22:32

Nie. Jest ograniczona ilość nagród i kto pierwszy ten lepszy.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Fox90 - 08-03-2016 23:00

A ile jest tak średnio, albo było ostatnio PP 50$? Sory że Was tak zamęczam tymi pytaniami ale nie wiem czy warto się w to bawić jak nagroda średnio raz w miesiącu a użytkowników dziesiątki czy setki tysięcy.


Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 08-03-2016 23:06

Nie ma podanej ilości, ale musisz się spieszyć bo w 2sekundy wszystko znika


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 08-03-2016 23:08

Chyba mieszkam na strasznym zadupiu, bo do mnie Nixon jeszcze nie doszedł... a zwykle nagrody od nich dochodziły normalnie.


Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 08-03-2016 23:13

Niektórym dopiero dzisiaj przyszło, poczekaj do końca tygodnia to na pewno będzie. Nie do wszystkich tego samego dnia nie przychodzi.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 08-03-2016 23:17

Mam nadzieję, że tak będzie. Że do piątku będę mógł nagrać unboxing Huh