Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aureon Sub - Subkrypcje SMS (/Temat-Aureon-Sub-Subkrypcje-SMS-95191)



RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 26-08-2014 12:29

(26-08-2014 12:21)notentego napisał(a):  Powinniście stąd na kopach wylecieć...

Widzę, że ciężko zrozumieć to co napisałem powyżej - rozumiem, że jak się ktoś uprze przy swoim i szuka zwady na siłę to ja znajdzie - ja mocno i szczerze przepraszam - za fakt, że te słowa można było zrozumieć dwuznacznie, z czego jedna interpretacja jest bardzo niemiła i faktycznie - ponizej jakiegokolwiek poziomu - czysty głupi przypadek i brak odczucia faktycznego znaczenia bo to jest czysty tekst - bez wymowy, która nadaje sens wypowiedzi. Tego tu zabrakło i tak to zostało odebrane. Przepraszam.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Hybrid1990 - 26-08-2014 12:33

del


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 26-08-2014 12:40

(26-08-2014 12:33)Hybrid1990 napisał(a):  mało przekonujące tłumaczenie no ale lepszego już się chyba nie da wymyślić do tej sytuacji.

Mało przekonujące, ale szczere. Naprawdę nie byłbym na tyle głupi by pisać to w takim znaczeniu.
Bardzo durnie wyszło - taki urok naszego języka. Do tego moja nieuwaga i wyszło takie coś. Przepraszam.

Teraz kto chce może jechać po nas dalej a kto chce może się zastanowić nad tym a zrozumie intencje.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - yazir - 26-08-2014 12:50

(26-08-2014 02:57)aureonsub napisał(a):  
(25-08-2014 16:37)aureonsub napisał(a):  
(25-08-2014 14:47)Zielarz napisał(a):  aureonsub
powiedz mi co się dzieje przed chwilą miałem 19 leadów. Nale wszystkie leady znikły i wyskoczył 1 lead.
mam nadzieje że wszystko wróci do normy.

PS. Podrzucam link do swojego dziennika zarobków w aureonsub

http://zarabiam.com/Temat-Zielarz-Dziennik-Pracy-Aureon-SUB-CEL-5-TYS-w-2-tygodnie-96820

Jak już wiesz, wróciło wszystko do normy Wink
Będziemy na bieżąco śledzić ten dziennik Smile

Widzę Zielarz że administracja ma jakiś nieopisany problem wobec Ciebie,że Cię zbanowali. Wink

@[aureonsub] tym problemem są nowe konta które dziwnym trafem pojawiają się po banie na pierwszym koncie...


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 26-08-2014 13:02

(26-08-2014 12:50)yazir napisał(a):  
(26-08-2014 02:57)aureonsub napisał(a):  
(25-08-2014 16:37)aureonsub napisał(a):  
(25-08-2014 14:47)Zielarz napisał(a):  aureonsub
powiedz mi co się dzieje przed chwilą miałem 19 leadów. Nale wszystkie leady znikły i wyskoczył 1 lead.
mam nadzieje że wszystko wróci do normy.

PS. Podrzucam link do swojego dziennika zarobków w aureonsub

http://zarabiam.com/Temat-Zielarz-Dziennik-Pracy-Aureon-SUB-CEL-5-TYS-w-2-tygodnie-96820

Jak już wiesz, wróciło wszystko do normy Wink
Będziemy na bieżąco śledzić ten dziennik Smile

Widzę Zielarz że administracja ma jakiś nieopisany problem wobec Ciebie,że Cię zbanowali. Wink

@[aureonsub] tym problemem są nowe konta które dziwnym trafem pojawiają się po banie na pierwszym koncie...

Aha, rozumiem. Dziękuję bardzo za informację - nie wiedziałem o tym.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - Kede - 26-08-2014 13:06

Rany... wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Nie rozumiem tego oburzenia wypowiedzią na czacie. Zresztą nie wam oceniać kto powinien wylecieć z forum a kto nie. O ile dobrze wiem to jest to otwarta społeczność i należeć do niej może każdy. Niektórzy zbyt wiele rzeczy biorą do siebie.


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - VoreCC - 26-08-2014 13:19

@Kede, nie, nie podwyższą ci stawki za obronę Smile A wina jest ewidentna i zasługuje na karę, chociażby wypad z "gównianego forum"


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - aureonsub - 26-08-2014 18:38

Następujące pomysły na nowe programy zostaną nagrodzone:
(użytkownicy, których programy są dopiero tworzone i tak są proszeni byśmy w przyszłości mogli od razu Wam dać bonusa)

Exobar - voucher HM/reserved itp
[email protected] - Transfer na chomikuj
Michał Zielonky - koszulka z własnym nadrukiem

Duxone00 - bilety do kina
[email protected] - Paysafe card
[email protected] - Skrzynka piwa


Proszę tych użytkowników o kontakt na PW/Maila w sprawie zmiany stawki. (najlepiej maila - w treści nazwa programu oraz nazwa użytkownika w systemie ,czyli imie.nazwisko)


RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - milosz998 - 26-08-2014 18:54

Koszulka z własny nadrukiem to przecież mój pomysł...


Odp: RE: Aureon Sub - Subkrypcje SMS - broofie - 26-08-2014 18:58

(26-08-2014 18:38)aureonsub napisał(a):  Następujące pomysły na nowe programy zostaną nagrodzone:
(użytkownicy, których programy są dopiero tworzone i tak są proszeni byśmy w przyszłości mogli od razu Wam dać bonusa)

Exobar - voucher HM/reserved itp
[email protected] - Transfer na chomikuj
Michał Zielonky - koszulka z własnym nadrukiem

Duxone00 - bilety do kina
[email protected] - Paysafe card
[email protected] - Skrzynka piwa


Proszę tych użytkowników o kontakt na PW/Maila w sprawie zmiany stawki. (najlepiej maila - w treści nazwa programu oraz nazwa użytkownika w systemie ,czyli imie.nazwisko)

Kiedy mozemy spodziewac sie ww. programow?

Tapniete z telefonu