Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze propozycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze propozycje (/Temat-Wasze-propozycje-83693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Wasze propozycje - mahuzz - 21-11-2017 21:01

(21-11-2017 21:00)id-user napisał(a):  Większa część konkurencji ma w swojej ofercie programy WEB BILING...
(po wejściu na stronę użytkownik otrzymuje SMSa z pinem)
Kiedy dacie to u siebie ???


Nie SMS z pinem a tylko gotowa wiadomość do aktywacji bodajże, chyba nie konwertuje jakos mega Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Wasze propozycje - id-user - 21-11-2017 21:02

Właśnie są dwa typy, jedna że automatycznie otrzymujesz wiadomość z PINEM a druga że masz gotową wiadomość do wysłania.


RE: Wasze propozycje - mahuzz - 21-11-2017 22:23

@[id-user] ma to ktoś prócz Lead.Network? Chętnie bym przetestował Smile


RE: Wasze propozycje - id-user - 21-11-2017 22:38

napisałem Tobie na snapie bo tu masz skrzynke FULL


RE: Wasze propozycje - themate0 - 26-12-2017 15:05

nie wiem czy efs zagląda jeszcze na forum albo czy dalej zajmuje się swoim projektem ale...

odkąd wprowadziliście nowy panel, dodawanie czegokolwiek zajmuje dosłownie 5x więcej czasu, kiedyś np. dodanie 10 filmów to kwestia 3 minut, teraz 2 minuty trwa konfiguracja stawki, domeny, szablonu itp itd

brakuje opcji która by pozwalała nam ustawić 'szablon' wg którego ma tworzyć nowe linki bo tak na prawdę, po za nazwa filmu i linkiem do filmweba nic innego nie chce zmieniać, a niestety muszę ustawiać od zera...

chyba, że coś przespałem i już takie coś jest tylko znaleźć nie mogę


RE: Wasze propozycje - id-user - 29-12-2017 12:33

Kochana eForso będzie jakaś appka na iOS i Androida ?


RE: Wasze propozycje - ErgePL - 14-03-2018 16:06

Moja propozycja jest taka, aby stworzyć zagraniczne landing page. Nie tylko okno płatności. Bo co z tego jak okno płatności będzie po francusku skoro francuz nie będzie wiedział gdzie ma kliknąć, aby te okno otworzyć Smile


RE: Wasze propozycje - eforsa - 19-03-2018 09:41

Na chwilę obecną pracujemy nad innymi zmianami związanymi z przygotowaniami do wejścia nowelizacji ustawy o Telekomunikacji.


RE: Wasze propozycje - Xevik - 16-12-2018 08:19

Już kiedyś ktoś o tym pisał, ale do teraz nie ma takiej opcji ^^. Dodajcie możliwość zmiany avatarów w komentarzach, bo aktualnie są kiepskie.. i raczej nie powiększają konwersji, a ją zniżają.


RE: Wasze propozycje - id-user - 16-12-2018 13:34

prawda haha beka Ania Kowalska a tam jakaś czarna pani facepalm lub Tomek Nowak a tam zdjęcie pana Azjaty