Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % (/Temat-iCharge-pl-Nowy-serwis-z-konwersja-powyzej-30-76595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - bossos - 17-11-2013 22:33

Nie Chcę nikog bronić,ale swojego czasu Easy miało w swojej ofercie pp tv w telefonieSmile


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - Tyrkijt - 17-11-2013 22:37

(17-11-2013 22:33)bossos napisał(a):  Nie Chcę nikog bronić,ale swojego czasu Easy miało w swojej ofercie pp tv w telefonieSmile

Może i miało, ale teraz pisanie, że ES miało skopiowany program jest bezpodstawne, więc nie wiem dlaczego ICHARGE bez dowodów o tym napisało Tongue


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - diabloo07 - 18-11-2013 01:44

I pisze to serwis, który chciał zarabiać na biednych dzieciach... no trochę honoru chociaż miejcie. Rozumiem, że na głowie problemy z WhiteTime, ale ogarnijcie trochę móżdżki.


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - hunterpl444 - 19-11-2013 06:51

Czy warto i czy opłaca się przejść z Easy Sub niestety z easy się ciężko negocjuje stawki a tu na stracie jest nieźle ze stawkami i czy w ogóle warto ?


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - adkam12 - 19-11-2013 13:44

Stawki całkiem dobre, ale myślę że potrzeba więcej czasu aby serwis wykazał się. Z wypłatami problemów już ma nie być, wcześniej niektórzy trochę czekali, tak czy inaczej serwis wypłacalny.


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - hunterpl444 - 19-11-2013 13:53

Chyba się skuszę bo easy sub nie chce mi dać większej stawki a tu kuszącą propozycja choć właśnie boję się o stabilność tego serwisu


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - kazik0o - 19-11-2013 17:35

Niech dadzą nowe progamy to i użytkownicy będą nowi Smile


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - iCharge - 19-11-2013 17:53

Programy do piątku będą 2, potem serwis cały czas będzie się rozwijać.
Jest to serwis jak najbardziej wypłacalny, proszę się nie martwić = )


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - szpilmen - 19-11-2013 18:23

Muszę się wypowiedzieć bo mnie chuj strzela jak czytam ten temat.

Zacząłem zarabiać na tego typu programach i moje zdanie o iCharge:
- serwis Kaszubskiego, afery, pomówienia, afera z whitetime.
- martwię się o stabilizacje, jak możecie mi zaoferować że nie znikniecie z moich hajsem ?
- głupie ataki na konkurencje, zawsze mnie to wkurwia, pisanie "ojojoj easysub kopiuje od nas programy, ale oni są źli, zarabiajcie u nas", weźcie się do roboty a nie narzekajcie, strasznie odpycha takie polaczkowanie.
- support na tym forum jest naprawdę słaby, chyba jakiś dzieciak odpowiada na pytania, ja jako potencjalny użytkownik chce dostawać treściwe odpowiedzi abym nie musiał się głupio dopytywać.
- po co ciągle dodajcie minki w odpowiedziach ? kojarzy mi się to z gimbazjum.
- czy możecie mnie przekonać abym przeszedł z easysub'a do Was ?

To jest moje zdanie, nie hejtować że zarabiam u konkurencji, chętnie bym ją rzucił ale dają mi ważne rzeczy:
- dużo programów
- dobrze zalicza leady
- profesjonalny wygląd
- admin odpowiada profesjonalnie na moje pytania
- codzienne wypłaty

PS. Jestem użytkownikem o którego warto walczyć, generuje min 60 leadów dziennie, jeśli mi easysub nie podniesie stawek a Kaszubski zaoferuje coś co pozwoli mi przejść do niego to może i się skuszę lecz muszę mieć pewność że hajs będzie się zgadzał.
PS2. Jeśli administracja ma mi coś ciekawego do zaoferowania, proszę pisać na PW, rzadko przeglądam tematy.


RE: iCharge.pl - Nowy serwis z konwersja powyzej 30 % - iCharge - 19-11-2013 18:29

Hajs, u nas zawsze się zgadza, programy są już w drodze (Maksymalnie do piątku zostanę dodane 2 nowe) a na email'e odpowiadamy maksymalnie z 3h opóźnieniem.
Wypłaty realizowane są 3 razy w tygodniu, więc jakieś znaczącej różnicy nie odczujesz.
Po co rozpisywać temat, skoro można napisać krótko i zwięźle to co chce się przekazać?