Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - matig20 - 20-11-2012 19:04

moze zróbmy liste ??


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Deotho - 20-11-2012 19:10

No, ale nie w temacie, bo będzie zbyt duży spam. Niech do jednej osoby wszyscy wyślą swoje Nicki, a potem ta osoba wkleja listę do tematu i tyle.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - matizkrauze - 20-11-2012 19:11

OK, to do kogo ślemy?


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - matig20 - 20-11-2012 19:15

i odrazu podajmy kwoty przelewu ...


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 20-11-2012 20:39

Zachęcam wszystkim obecnych (oszukanych) do zgłaszania sprawy oszusta Konrada (jeśli to on- co ustali już Policja) do 3 instytucji.
1. właściwa dla zamieszkania oszukanego Komenda Policji,
2. Departament Bankowości Elektronicznej Banku Millenium (chętnym podam dane do osoby, która się tym zajmuje),
3. Do Hristo, działu kontroli Skrill/Moneybookers (dane również udostępniam zainteresowanym).

Dzisiaj rozmawiałem w Komendzie PP o tej sprawie i funkcjonariusz powiedział, że wszystko zostanie ustalone na drodze postępowania przygotowawczego. Poinformował mnie, że mam tylko poczekać na informację kontrolną z Banku Millenium i jeśli potwierdzenie przelewu było podrobione, mam je wydrukować wraz z e-mailem z banku, skanem dowodu osobistego pana Konrada oraz wszystkimi e-mailami. Do właściciela forum zgłoszą się prowadzący sprawę jeśli w ramach prowadzonego postępowania zaistnieje potrzeba ustalenia adresu IP. Funkcjonariusz poinformował mnie, że po zabraniu wszystkich potrzebnych materiałów sprawa jest przekazywana do prokuratora w związku z jej rozległym charakterem.

Teraz tylko reszta niech zgłasza sprawę na Policji to jest szansa, że połączą je razem i wtedy szybciej to wszystko ruszy.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - WildJoker - 20-11-2012 22:14

Widzę że nieźle was męda jedna oszukała, ale życzę powodzenia w odzyskaniu pieniędzy.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - piekar - 20-11-2012 23:18

Dziś rozmawiałem z gitem na gg (pod innym numerem bo na normalany nie odpisywal) , niby mówił że odda , ale wątpie , włożyłem u niego 125 zł .


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 20-11-2012 23:23

(20-11-2012 23:18)piekar napisał(a):  Dziś rozmawiałem z gitem na gg (pod innym numerem bo na normalany nie odpisywal) , niby mówił że odda , ale wątpie , włożyłem u niego 125 zł .

Proponuję tak ja inni zgłaszać na policję póki czas.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 21-11-2012 10:03

Jeśli jeszcze ktoś z Was łudzi się, że przestawione przez użytkownika potwierdzenia przelewów są autentyczne proszę podziwiać poniżej:
Proponuję sugestię pracownika banku wziąć sobie do serca!


[Obrazek: mill.bmp]



RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 21-11-2012 10:23

nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka Smile
oszukiwał na x forach, widać każdy "olał" i działał dalej bezkarnie to w końcu trafił na forum i osoby które nie popuszczą i macie racje, jak tu kilka osób pisał nie zdziwię się jak to noufuture czy jak mu tak który już 1 sprawę grupową ma w toku, dojdzie kolejna więc już recydywa chyba, że 2 sprawy połączą w 1
brawo dzieciaku w końcu się doigrałeś
naważyłeś piwa to go teraz wypijesz Smile