Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szympek - 14-07-2012 07:39

Uwaga!
Przedwczoraj na próbę zainwestowałem 12 $

[Obrazek: 51611341869232091596.png]

Ale coś mi nie nalicza "Codziennego Profitu"

Jak to z tym jest?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 14-07-2012 07:47

(14-07-2012 07:39)Szympek napisał(a):  Uwaga!
Przedwczoraj na próbę zainwestowałem 12 $

[Obrazek: 51611341869232091596.png]

Ale coś mi nie nalicza "Codziennego Profitu"

Jak to z tym jest?

po to jest temat i posty w nim by poczytać czy czasem nie ma informacji na nurtujące nas pytanie
w tym hyip nie masz codziennego naliczania % z depozytów
codzienne naliczanie masz w przypadku depozytów :
90 days return & Withdrawal Daily
180 days return & Withdrawal Daily

w przypadku pozostałych depozytów środki na konto trafiają po ich zakończeniu, dzień zakupu depozytu nie wlicza się w czas jego trwania więc od czasu zakupu depozytu do czasu jego zakończenia liczymy w postaci : dni trwania depozytu+ 1 ten w którym zakupiliśmy depozyt


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 14-07-2012 11:02

Czy można już wypłacać więcej niż 10$? Bo kiedyś był problem, że nie dało się inaczej niż dychę.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Jumper002 - 14-07-2012 11:09

nie można, przynajmniej na paypal, jeżeli ktoś otrzyma wypłatę na LR to niech da info jak to wygląda


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 14-07-2012 13:30

(14-07-2012 11:09)Jumper002 napisał(a):  nie można, przynajmniej na paypal, jeżeli ktoś otrzyma wypłatę na LR to niech da info jak to wygląda

są 2 opcje wypłaty na lr

1 - dla osób które inwestowały w depozyty z konta paypal przed wprowadzeniem lr
taka osoba chcąc wypłacić na lr musi napisać do admina i admin ręcznie dodaje do konta zleconą wypłatę i realizuje

2 to na lr wypłacą osoby inwestujące z lr
osoby inwestujące z paypal po wprowadzeniu lr nie wypłacą niestety na lr


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 14-07-2012 13:31

Czyli na LR w całości? Tam też mam konto, więc mogę wypłacić na LR, jeżeli wcześniej wpłacałem z PayPal?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 14-07-2012 13:31

(14-07-2012 11:02)Don Lewski napisał(a):  Czy można już wypłacać więcej niż 10$? Bo kiedyś był problem, że nie dało się inaczej niż dychę.

i tak i nie
raz można raz nie można
dalej błąd jaki mają nie został usunięty
nękam admina e-mail w tej sprawie ale dalej rozkłada ręce, że nie jest cudotwórcą i trzeba czekać


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 14-07-2012 13:35

(14-07-2012 13:31)Don Lewski napisał(a):  Czyli na LR w całości? Tam też mam konto, więc mogę wypłacić na LR, jeżeli wcześniej wpłacałem z PayPal?

jeśli inwestowałeś z paypal przed wprowadzeniem lr to tak
pisz do admina na :
[email protected]
podaj kwotę ( musi być na account balance a nie w depozycie, minimum to 10$) i admin ręcznie doda do konta zlecenie wypłaty i zrealizuje


Odp: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - mmichal013 - 14-07-2012 15:17

Przecierz jest opcja Currency Exchange do przelewania środków?

[Obrazek: 5305b6e3-7f35-b8d5.jpg]

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 14-07-2012 15:22

w którym miejscu masz tą opcję ?
bo ja tej opcji np nie mam