Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Quopi.ai bot reaktywacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Quopi.ai bot reaktywacja (/Temat-Quopi-ai-bot-reaktywacja-175771)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Quopi.ai bot - xdax1 - 05-01-2024 06:20

Już coś kręcą.
Cytat:Proces odzyskiwania
Twoja prośba o odzyskanie dostępu jest w toku!
Po zatwierdzeniu otrzymasz wiadomość e-mail na zarejestrowany adres. Zatwierdzenia będą następować etapami podczas ponownego uruchomienia, zapewniając systematyczny i bezpieczny proces.

Dziękujemy za wyrozumiałość podczas pracy nad tymi etapami.
Z niecierpliwością czekamy na powrót do Quopi!

Cytat:...
Aby odzyskać dostęp, użytkownicy mogą rozpocząć proces, używając danych swojego konta i resetując hasła. Z przyjemnością informujemy, że zatwierdzanie odnowienia dostępu będzie odbywać się etapami podczas ponownego uruchomienia. Celem jest zapewnienie systematycznego i bezpiecznego procesu, a najlepsze jest to, że podczas procesu odnawiania dostępu nie będą ponoszone żadne dodatkowe opłaty. ✔️

W ramach naszego zaangażowania w długoterminową stabilność i bezpieczeństwo naszej platformy, podejmujemy ostrożne kroki. Salda kont będą metodycznie przenoszone do portfeli bezpieczeństwa, a następnie środki będą wypłacane na konta użytkowników przez okres 6 miesięcy w oddzielnych, proporcjonalnych płatnościach....

Zaraz się pojawi, że mamy problem i w celu weryfikacji konta wyślij $100 Lol
Oby tak nie było, no ale...


RE: Quopi.ai bot - miron830 - 05-01-2024 08:10

Tutaj uruchomienie zapewne ponownie platformy nie ma zapewnić zwrotu depozytu ludziom tylko kolejne inwestycje nowych osób by kontynuować nabijanie kasy właścicielem i z nowych inwestycji wyplaty starym użytkownikom ewentualnie


RE: Quopi.ai bot - xdax1 - 05-01-2024 12:54

Klasyczna zagrywka w sumie, blokada starych ludzi i czekanie na nowe depozyty. Stare konta za pewne nigdy nie uzyskają wypłaty, a będą pokazywać że płacą tym nowym.


Quopi.ai bot - pribilsiou - 05-01-2024 14:02

Niby racja, ale przecież nie musieli tego robić, mogli się zawinąć z kasą jak wszyscy inni...sam nie wiem, co o tym myśleć, czyżby za mało się nachapali?

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk


RE: Quopi.ai bot - xdax1 - 05-01-2024 15:23

(05-01-2024 14:02)pribilsiou napisał(a):  Niby racja, ale przecież nie musieli tego robić, mogli się zawinąć z kasą jak wszyscy inni...sam nie wiem, co o tym myśleć, czyżby za mało się nachapali?

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

A myślisz, że takim mało? Tylu jeszcze naiwniaków jest....
Będą doić ile się da.
Najpierw możliwe, że trochę wypłacą żeby zyskać zaufanie nowych a potem znowu to samo.


RE: Quopi.ai bot - Plichciu - 05-01-2024 16:44

W oświadczeniu napisali, że będą zwracać depozyty na statre konta ratalnie w przeciągu 6 miesięcy. No to raczej marne szanse na odzyskanie hajsu, bo zapewne w tym czasie to się otworzą i zamkną z 20 razy. Więc nie ma co się nastawiać, że hajs wróci.


RE: Quopi.ai bot - miron830 - 09-01-2024 23:41

Jak wypłacę dam znać. Mi przenieśli konto już 

[Obrazek: qupi0.jpg]


Quopi.ai bot - pribilsiou - 10-01-2024 14:49

Hej, ja też mogłem reaktywować konto, problem jest taki, że środki są zamrożone i nie wiadomo dokładnie, kiedy i czy w ogóle odblokują, na szczęście nie jest tego dużo, ale zawsze szkoda tych paru groszy. Generalnie to czekam co dalej bo ze stakingu mam raptem 10$ do inwestycji to nie będę się wygłupiał

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk


RE: Quopi.ai bot - xdax1 - 10-01-2024 21:44

(09-01-2024 23:41)miron830 napisał(a):  Jak wypłacę dam znać. Mi przenieśli konto już 

[Obrazek: qupi0.jpg]

Ciekawe czy nie dostałeś dostępu dlatego, że miałeś poleconych.
A reszta dostaję bo mają małe kwoty hmm


RE: Quopi.ai bot reaktywacja - miron830 - 10-01-2024 22:14

xdax1 sam nie wiem dlaczego dostałem na telegramie jak wejdziesz to różne osoby podają swoje konta że maja już aktywowane

Płaci dalej w kilka minut. No zobaczymy jak długo.Minimum do wypłaty teraz 10$

[Obrazek: Screenshot-20240111-211002.png]