Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pray4Bucks - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pray4Bucks (/Temat-Pray4Bucks-130246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pray4Bucks - tomix17 - 22-03-2016 20:55

Jak by ktoś nie zauważył to konto admina na fb zniknęło Smile


RE: Pray4Bucks - WestZG95 - 22-03-2016 21:27

Już 2 raz. To na 99,9% scam. Stawki są nieziemskie jak na bux + wypłaty od kilku dni wiszą. Sam mam 4 wiszące wypłaty.


RE: Pray4Bucks - Buckmen - 23-03-2016 06:44

Powoli robi się lipa Angry

Widzieliście to na stronie do wypłaty
Request Payment Undecided

"WAIT" DID YOU KNOW YOU CAN MAKE EVEN MORE MONEY ON YOUR MONEY?

It's true just save your profits until you reach $40.00.
Then click on BUY REFERRAL SHARES link above to Re-Spend your profits for more cash!

All the BIG HITTERS do this and if you have 20 or 40 spots you can do it DAILY $$$

IT'S LIKE FREE MONEY! If you still want to withdraw just add the amount in box.


RE: Pray4Bucks - Dzarooo - 23-03-2016 08:55

(23-03-2016 06:44)Buckmen napisał(a):  Powoli robi się lipa Angry

Widzieliście to na stronie do wypłaty
Request Payment Undecided

"WAIT" DID YOU KNOW YOU CAN MAKE EVEN MORE MONEY ON YOUR MONEY?

It's true just save your profits until you reach $40.00.
Then click on BUY REFERRAL SHARES link above to Re-Spend your profits for more cash!

All the BIG HITTERS do this and if you have 20 or 40 spots you can do it DAILY $$$

IT'S LIKE FREE MONEY! If you still want to withdraw just add the amount in box.

Ta notka jest od samego poczatku...;P

Konto moze byc wylaczanie/zawieszane z powodu restrykcji fb odnosnie ilosci i czestotliwosci dodawania znajomych...pewnie dostal weryfikacje itp itd.

Ja korzystam z jednej stronki gdzie pojawiaja sie nowe buxy, tzn ktos umieszcza tam linki no i jest tez dzial z dowodami wyplat z roznych programow i jest tam miedzy innymi dowod z P4B... koles ma wykupione 4 paczki obecnie...Do przemyslenia dla kazdego z osobna Wink


RE: Pray4Bucks - Buckmen - 23-03-2016 15:36

(23-03-2016 08:55)Dzarooo napisał(a):  
(23-03-2016 06:44)Buckmen napisał(a):  Powoli robi się lipa Angry

Widzieliście to na stronie do wypłaty
Request Payment Undecided

"WAIT" DID YOU KNOW YOU CAN MAKE EVEN MORE MONEY ON YOUR MONEY?

It's true just save your profits until you reach $40.00.
Then click on BUY REFERRAL SHARES link above to Re-Spend your profits for more cash!

All the BIG HITTERS do this and if you have 20 or 40 spots you can do it DAILY $$$

IT'S LIKE FREE MONEY! If you still want to withdraw just add the amount in box.

Ta notka jest od samego poczatku...;P

Konto moze byc wylaczanie/zawieszane z powodu restrykcji fb odnosnie ilosci i czestotliwosci dodawania znajomych...pewnie dostal weryfikacje itp itd.

Ja korzystam z jednej stronki gdzie pojawiaja sie nowe buxy, tzn ktos umieszcza tam linki no i jest tez dzial z dowodami wyplat z roznych programow i jest tam miedzy innymi dowod z P4B... koles ma wykupione 4 paczki obecnie...Do przemyslenia dla kazdego z osobna Wink

To wiele wyjaśnia dzięki za informacje kolego Smile


RE: Pray4Bucks - tomix17 - 23-03-2016 17:41

Czytałem dzisiaj troszeczkę na temat tego programu i 99% ma wypłaty jak wykupili paczkę a ten 1% to te osoby, które nie kupiły paczki Big Grin


RE: Pray4Bucks - Dzarooo - 23-03-2016 17:59

No dokladnie, nie ma co wieszac psow na tym programieSmile owszem wszystko wyglada super, az za super...ale jezeli rzeczywiscie sa wyplaty po wykupieniu paczki to co kogo to obchodzi, trzeba doic krowe poki daje mleko Tongue

Na spokojnie, ja juz prawie 15 dolcow mam, gdybym mogl cofnac to co zlecilem do wyplaty to na dniach bym paczke kupowal ehh Wink


RE: Pray4Bucks - arkadiuszc1 - 23-03-2016 18:20

pytanie tylko czy nie mydla oczow, ze dopiero jak wykupisz pakcze itd.. a TY klikaj glupi...


RE: Pray4Bucks - mastaejs1985 - 23-03-2016 18:30

Ja zakupilem paczke z klikow ale na chwile obecna pierwsza wyplata przed kupnem paczki nie doszla a dzis jak juz mam paczke zrobilem 2 wyplate zobacze czy to cos zmieni


RE: Pray4Bucks - Buckmen - 23-03-2016 19:09

(23-03-2016 18:30)mastaejs1985 napisał(a):  Ja zakupilem paczke z klikow ale na chwile obecna pierwsza wyplata przed kupnem paczki nie doszla a dzis jak juz mam paczke zrobilem 2 wyplate zobacze czy to cos zmieni

A jak kolego z reklamami po zakupieniu paczki, więcej, mniej, drożej, bez zmian??