Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - suchy0001 - 02-02-2015 20:39

(02-02-2015 20:35)JustinTime napisał(a):  Zdajesz sobie sprawę z tego że to może być niezależne od nich?
Wiem,że to niezależne od nich Smile
Tak czy inaczej nie idą do przodu z niczym,na maile nie odpisują.
Eforsa przestała być szanujacym się serwisem.
Jedyne co dobre to szybka wręcz błyskawiczna wypłata Wink

Tapatalk xperia z2


RE: Odnowienia - TOMEK94 - 02-02-2015 20:40

(02-02-2015 19:39)Jojek89 napisał(a):  Btw Screen z niedzieli, poniedziałku i wtorku [/b][/i][/color]:
[Obrazek: weekend.jpg]
I jeszcze jedno co do Eforsy Panie suchy0001 To wybacz ale jesteś głupi, że to zrobiłeś, bo ja żyłem i można powiedzieć że nadal żyję z samych odnowień co poniedziałek i w styczniu zarobiłem, uwaga : 7318 zł Big Grin a nie sądzę że ty na tym za przeproszeniem pożal się boże serwisem Leadmore.pl(zalicza nawet jak się ma puste konto; LOL)

Kolejny pożal się Boże bogacz z 7 postami na forum i kontem założonym kilka dni temu. pokerface
Widzę, że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Bo w innym wypadku nie napisałbyś tego co napisałeś.
Btw. Wigilię spędziłeś z rodziną? Czy harowałeś 24/7 w grudniu by teraz móc wyjść na świat i dumnie stwierdzić że zarobiłeś 7 tyś "siedząc".


RE: Odnowienia - suchy0001 - 02-02-2015 20:44

Takie coś może napisać tylko ktoś kto owego serwisu nie miał przyjemności testować.Jak zaczynalem rok temu zarabiać to nie widziałem nic poza eforsą.
Nie chce tu nikomu robić na złość a jedynie zmotywować Cię Michale K. Do rozwoju eforsy!!!


RE: Odnowienia - eforsa - 02-02-2015 21:07

Wszystkie odnowienia spływają prawidłowo w ciągu 24h.
Nie zaważono żadnych problemów z odnowieniami i spływają prawidłowo.
Niestety ale reklamacje składają przeważnie partnerzy, którzy w ostatnim czasie zaprzestali intensywnej promocji a użytkownicy korzystający z subskrypcji mają oczywiście prawo do rezygnacji z dalszej subskrypcji w dowolnym momencie.

Partnerzy,którzy promują usługi regularnie, rozwijają się zarabiają również coraz więcej nawet z samych odnowień. Łatwo zauważyć, że najwięksi partnerzy nie piszą tu reklamacji bo po prostu są zadowoleni z coraz lepszych rezultatów. Niestety, ale jeżeli ktoś odpuści to nie może liczyć na wieczne odnowienia bez minimum pracy zgodnie z polityką i wolą poszczególnych użytkowników zapisujących się z na subskrypcję.

Pozdrawiamy serdecznie.


RE: Odnowienia - suchy0001 - 02-02-2015 21:15

Zrozumiałem tą skrytą aluzję Rolleyes
Nie mówiłem o ilości odnowień i to chyba jasne i logiczne,że topnieją jak nic się u Was już nie robi Wink
Miałem na myśli jedynie tempo notyfikacji,które uległo już dawno wydłużeniu oraz to,że nie potraficie odpisać konkretnie na email.

taką oto wiadomością jedynie utwierdziliście mnie w moim przekonaniu

"Witam,

* Świadczone przez Państwa usługi muszą zostać opatrzone w regulamin Państwa portalu
* Regulamin musi dodatkowo zawierać dane kontaktowe do jej administratora pod kątem ew. reklamacji (wymagane minimum to adres email do reklamacji)
* Każdy użytkownik musi być poinformowany w akceptowanym regulaminie o zasadach działania takich usług.
* Na stronie płatności w stopce landing Page należy umieścić informacje o płatnościach analogicznie jak na naszych portalach. Przy każdym naszym widgecie takie informacje są już dostarczane, jednak dla zwiększenia czytelności zalecamy umieścić je również w stopce Państwa landing-page

Pozdrawiamy serdecznie."

2x w jednej konwersacji otrzymałem taką samą odpowiedź pokerface

Do kogo mam się zwrócić po konkretną odpowiedź a nie napisaną na odp****ol ?

Tak mi się kiedyś dobrze zarabiało w eforsie,że szkoda gadać.Nawet gdybym chciał dalej to nie wiem do kogo się zwrócić po konkretną odpowiedź na istotne pytanie.Potem wszystko będzie na mnie i ja będą odpowiadał a Wy umyjecie ręce.Czy tylko mi zależy? Big Grin


RE: Odnowienia - Glexab - 02-02-2015 21:25

Dokładnie dostać odpowiedź od eforsy to wyczyn, a jeszcze z konkretem to cud.


RE: Odnowienia - eforsa - 02-02-2015 21:40

(02-02-2015 21:25)Glexab napisał(a):  Dokładnie dostać odpowiedź od eforsy to wyczyn, a jeszcze z konkretem to cud.

Czy pisali Państwo do Nas na [email protected]?


RE: Odnowienia - suchy0001 - 02-02-2015 21:44

Oczywiście,że na [email protected]


RE: Odnowienia - eforsa - 02-02-2015 21:56

(02-02-2015 21:44)suchy0001 napisał(a):  Oczywiście,że na [email protected]

Wszystkie odpowiedzi zostały udzielone.


RE: Odnowienia - suchy0001 - 02-02-2015 21:58

Jesteście niemożliwi... Undecided
Jedyne co można wyczytać z Waszej odpowiedzi to "pocałuj nas w dupę" Big Grin