Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) (/Temat-sprzedam-Buty-na-zime-dla-dziewczyny-Everest-300-taniej-jak-w-sklepie-99977)

Strony: 1 2


RE: [sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - Kaspirek - 22-10-2014 17:58

Może nie miał jeszcze w szkole procentów a wy hejterzy juz na niego lecicie . Te forum jest do pomagania a nie ośmieszania i trolowania . Butu kosztują 800zl to 100% wychodzi . 50% to 400zl wiec nie może być więcej niż 100% bo raczej ci nikt nie kupi 😎 dziekuje i pozdrawiam również. Mądrych tu wypowiedzi

Ps. Ja ostatnio sprzedałem buty bodajże fironelli kozaki za stówę warte 800zl orginalki . Taki hujowy numer byl ze malo chętnych bylo ...


RE: [sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - Szrejter - 22-10-2014 19:30

Kaspirek ja go nie trollowalem, ale jak zacząl to kij mu w oko... Jak już piszesz przekleństwo to rób to poprawnie Big Grin


RE: [sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - TechByte - 22-10-2014 19:36

Przecież już mu ktoś podstawy matematyki tłumaczył na shoutboxie wczoraj, a ten dalej nazwy nie zmienił...


RE: [sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - Kaspirek - 24-10-2014 04:38

Nie lukamem czata jak tak to good luck dla autora wątku 😎


RE: [sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - GreenDay - 26-10-2014 11:21

Dalej nie rozumiecie drodzy forumowicze z tego tematu, cóż może więcej czasu jeszcze potrzebujecie, poczekam Smile


Odp: [sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - Lami - 26-10-2014 12:46

Czekaj, czekaj. Najlepiej wpadnij w przyszłym tygodniu i temat zostanie zamknięty.


RE: [sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - GreenDay - 26-10-2014 16:57

Do następnego tygodnia to ja je mam zamiar mieć już sprzedane Tongue
Usunąć z powodu? Smile


[sprzedam] Buty na zimę dla dziewczyny Everest - 300% taniej jak w sklepie :) - daniel42na - 09-11-2014 02:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.