Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) (/Temat-Nisza-Programy-Afilacyjne-stawka-3zl-Jest-Recenzja-4-str-99007)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - szykiryki - 09-10-2014 17:51

Trzymamy więc kciuki, żeby wyplacili, bo niestety niektóre afiliacje przed rozliczeniem nagle dają bana za motywowany ruch...Angry

Ale jak będą już wypłaty na koncie, to chętnie kupię też poradnik Smile. Pozdrawiam


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Loretin21 - 09-10-2014 18:16

Dzieki za opinie Kojot .

Firmy nie moge zdradzić bo ona dosc dużo daje do zdradzenia tajemnicy niszy .

Pozdrawiam ! Smile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - szczygielek - 09-10-2014 19:53

Będzie jakaś recenzja czy nie mozna na to liczyc?


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - szykiryki - 09-10-2014 20:11

@[szczygielek], z tym pytaniem do modów... przecież Loretin pisał, że dał do recenzji, więc trzeba czekać...


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - siuvax - 09-10-2014 21:09

szykiryki po co Ci taki poradnik do zarabiania ~1000zl miesiecznie skoro sprzedajesz swoj sposob na ktorym wyciagnelas 90euro w pol godziny? Smile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - szykiryki - 09-10-2014 21:27

@[siuvax], z bardzo prostego powodu- dywersyfikuję metody zarobku w sieci.

Nie trzymam się tylko i wyłącznie jednego sposobu, obok subów są programy partnerskie, obok programów inwestycję, obok inwestycji copywriting itd.
Nowych źródeł pozyskiwania dochodów nigdy dość. Jeśli jedno źródełko wysycha- nie wpadam w panikę (jak większość tutaj, gdy "supernisza jednorazowa" im się wypali, tylko działam intensywniej w innych Smile)

Wiem, że to może mierzić strzelców, którzy sądzą, że trafili na niszę życia, która wypali się po kilku dniach/tygodniach/miesiącach...

Dla mnie inwestycja w wiedzę jest zawsze cenna, dlatego nie żałuje setek wydawanych miesięcznie na kursy, szkolenia itp.

Jeszcze jakieś pytania? SmileSmileSmile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Kickster - 10-10-2014 00:30

Jak ktos tu pokaze dowod wyplaty to jestem zainteresowany Smile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Loretin21 - 10-10-2014 14:34

Mam dobre wiadomosci Smile Jak kazdego 10 dnia miesiąca jest akceptacja ledów takze teraz wystarczy o przesłanie rachuneczku i pieniazki na koncie 20 dnia miesiaca Smile

http://i.imgur.com/GzqekQa.png Smile !

A tutaj próbna wypłata za 1 miesiąc pracy :

http://i.imgur.com/AbS41Lz.png

Pozdrawiam !


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - piocar - 10-10-2014 20:34

Czy jest to ruch motywowany?


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Loretin21 - 10-10-2014 21:25

Nie łamiemy regulaminu serwisu w którym reklamujemy programy .

Pozdrawiam