Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Występ w TV -Zapraszam- - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Występ w TV -Zapraszam- (/Temat-Wystep-w-TV-Zapraszam-98999)

Strony: 1 2 3 4


RE: Występ w TV -Zapraszam- - Panix - 03-10-2014 19:25

Rozmowy w toku sa obecnie tak żenujące ze ludzkie pojęcie przechodzi. A ta cała drzazga nadaje się do występów w dlaczego ja


RE: Występ w TV -Zapraszam- - szykiryki - 03-10-2014 19:28

Kiedyś RwT były nawet ciekawe... dzisiaj jest tak jak Panix mówi-żenada na maksa (a wiem, bo często dla beki oglądam!).
Nie wierzę w to, że nagle zrobią w miarę "normalny" program. Podejrzewam, że wszyscy rzucą się na tych młodych, że ino kradną w internetach...smutny


RE: Występ w TV -Zapraszam- - AnnaKa - 03-10-2014 19:30

Nie musicie mówić dosłownie o subach.
Zalicza się każdy kto nie ma więcej niż 18 lat. Także jeśli ktoś ma 18 też się zalicza.

Za odcinek oferują jak mówiłem 200 zł... Nie wiem jak z dojazdem bo nie wystąpiłem jak miałem okazję. Podobno również zwracają i ew koszty noclegu też. Jak ktoś chętny mówcie Smile

Co do tego że ktoś się ośmieszy, hm ja to widzę tak, jeśli ktoś ma do siebie dystans i chciałby się pokazać w TV jest to dobra okazja. Tylko podkreślam radzę się przyszykować na dobre i mądre odpowiedzi. Najlepiej żeby zgasić prowadzącą Smile


RE: Występ w TV -Zapraszam- - venzer - 03-10-2014 19:35

(03-10-2014 19:25)Panix napisał(a):  Rozmowy w toku sa obecnie tak żenujące ze ludzkie pojęcie przechodzi. A ta cała drzazga nadaje się do występów w dlaczego ja

No tam to by "gwiazdorzyła" dopiero Wink

Ja tez bym się nigdy nie dał wciągnąć w takie coś dostaniesz 200pln? i co zrobią z ciebie pośmiewisko i złodzieja i do tego powiadomią wszystkie urzędy skarbowe w promieniu 1000kmfacepalm
A sami zgarną bańkę z reklam... dzięki za taki wywiadzikWink


RE: Występ w TV -Zapraszam- - AnnaKa - 03-10-2014 19:37

Podałem tylko możliwość wystąpienia. Co do programu osobiście również odmówiłem bo bałem się skutków. Jeśli ktoś chce wystąpić i pokręcić ''bekę'' z ludzi i z sytuacji czemu nie ? Przy okazji można sobie zrobić dobrą niszę zarobku na subach ale o tym nie wpomnę Wink

Także z tych 200 zł można przy okazji zrobić sobie dochodową viralkę i to w TV za free Wink


RE: Występ w TV -Zapraszam- - szykiryki - 03-10-2014 19:40

Ja jestem za stara Tongue, ale takie pytanie natury technicznej... niepełnoletni musi mieć chyba jakąś zgodę rodzica na taki występ czy jak to wygląda?


RE: Występ w TV -Zapraszam- - CMRR - 03-10-2014 19:44

W sumie jakby ktoś wspomniał o sub sms to odpowiednie służby szybciej zlikwidowałyby serwisy które działają w niedozwolony sposób (już to powoli robią)Smile I w końcu by się skończyły tematy w stylu zarabiam na sub sms co mam powiedzieć rodzicom...


RE: Występ w TV -Zapraszam- - venzer - 03-10-2014 19:46

Zainteresowali by się serwisem ale również i osoba prywatna która chwali się tym w TVWink
A serwisy SMS upadają ponieważ mają coraz więcej spraw sądowych.


RE: Występ w TV -Zapraszam- - szczygielek - 03-10-2014 19:58

moze lepiej nie mówić o tych metodach zarobków publicznie Tongue


RE: Występ w TV -Zapraszam- - alussk8 - 03-10-2014 20:00

na prwadę jest tutaj ktoś w stanie sprzedać się za 200 zł? sprawić, żeby takie własnie serwisy upadły? zrobić z siebie durnia? oczywiście nic nie mam do autora tematu- bo ten post miał charakter czysto informacyjny ale ludzie... na prawdę zrobicie z siebie debila za 200 zł? Drzyzga i tak wam powie co macie mówić...