Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! (/Temat-Goal-Tycoon-Poradnik-Graj-i-zarabiaj-98555)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - PanPopek - 29-09-2014 12:46

możesz mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi PLN ?
Co się za nie kupuje i co opłaca się za nie kupić Wink ?


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 29-09-2014 13:21

Okej już objaśniam co można robić z PLN

Za pomocą PLN
Płacimy bonusy Match i season
Match to około 100 - 250 PLN (Zależy od drużyny) Daje do 20% Bonusu Do GS
Season Bonus to około 1000-5000 PLN Daje do 20% Bonusu do GS

PLN Możemy wymienić na Gold który potem konwertuje się do Euro

PLN Służą także do ulepszania naszych trenerów
w zakładce Team/Coaches - nie jest to tani proces ale zwiększa wydajność treningów
Na początku PLN nie mamy dużo i czasem możemy być na minusie
Gold :
Za pomocą gold możemy zakupić trenerów oraz graczy
w zakładce Markets / Buy Youths lub Markets / Buy Coaches

Zakupieni gracze to młodziki
Czyli musimy poczekać 3 - 4 sezony przed ich użyciem
Youtha Możemy wprowadzić do głównej drużyny w wieku 16 lat
Czasem może nam się trafić 15 latek
Aby użyć młodzika Wchodzimy w zakładkę Team / Youths
I wciskamy przycisk do wprowadzenia do drużyny głównej


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - PanPopek - 29-09-2014 13:43

Dziękuję bardzo za porade,poleciał reput Wink


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - draksone - 29-09-2014 14:42

Ok,ustawiłem ceny krzeseł na 2,6 i 10 zł więcej nie można i jest 1075 kibiców,mówisz że ma byc nie wiecej niz 1000 ale nie da sie ustawic juz wyzszych cen.Bonus match ustawiłem na 100,a season 500 i mam teraz troche wiecej punktów scoaring:19.8
ale przyszłe mecze gram z druzynami ktore maja 30,40 Smile No i cały czas trace PLN bo wszystkie mecze przegrywam,to norma ?
P.S jak już wszystko poustawiałem to co teraz mam codziennie robić na tym koncie ? Smile


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 29-09-2014 18:58

Na początku to norma ... Jak masz graczy poustawianych ?
Jeśli mają odpowiednią formację to jeszcze ok 20-30 GS Po kilku dniach ci wpadnie zanim się nauczą nowej pozycji
Na minus na początku jest się często to norma i nie ma co się martwić
Za stan konta na minusie też niema jakichkolwiek problemów

Codziennie musisz się logować i pilnować treningów oraz cen biletów
Zajmuje to ok 2 - 3 min ale na dłuższy okres jest opłacalne Smile


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 30-09-2014 08:24

Wzbogaciłem temat o małe F.A.Q
Teraz łatwiej będzie znaleźć pytania zadane przez graczy na które odpowiedziałem


Pilnie przydałby się inwestor Wink Jutro affilate bonus Smile Co z tym idzie ceny podskoczą


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - draksone - 30-09-2014 16:04

(29-09-2014 18:58)CoinBitZ napisał(a):  Codziennie musisz się logować i pilnować treningów oraz cen biletów
Zajmuje to ok 2 - 3 min ale na dłuższy okres jest opłacalne Smile
Treningów pilnować ?? Zawodnicy są ustawieni cały czas u mnie tak samo i chyba treningi są automatyczne ??
A no i trzeba tez jeszcze pilnować bonus match.

P.S wczoraj mialem 20 Scoring a dzisiaj po ustawieniu takiego samego bonus match mam kilka mniej,to jest spowodowane zmeczeniem po meczu czy moze cos nie tak z moimi treningami ?


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 30-09-2014 16:07

Sprawdź koniecznie ustawienie zawodników


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - draksone - 01-10-2014 15:44

Sprawdziłem,rzeczywiście było złe ustawienie.Tylko dalej spada mi scoring,może oni sie nie trenują ?? Jak sie trenuje zawodnikow,wystarczy ich wrzucic na te pola zielone ? Head shoot,shoot ?


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 04-10-2014 09:36

Uwaga zbliża się świetna okazja do inwestycji !!!
Niedługo wprowadzony zostanie do gry zakup 16 Latków których od razu można promować do drużyny głównej !!!!!
Kosztują oni golda Który teraz jest na poziomie 1 E - 60 Gold

Po wprowadzeniu tego możliwy jest znaczy spadek na 1 E - 50 Gold albo nawet niżej