Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej (/Temat-Chce-zalozyc-strone-internetowa-i-zarabiac-na-niej-97949)

Strony: 1 2 3


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - Panix - 14-09-2014 17:52

Ale mnie denerwują takie durne komentarze, tylko mi ciśnienie podnosisz. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie odzywaj a przechwałki zostaw dla kolegów albo mamy.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - tym3k - 14-09-2014 19:13

Mi chodzi tak ogólnie o to jak zacząć po założeniu strony. Jak kupie domenę i hosting i zrobię jakąś stonę, to co zrobić żeby ludzie oglądali moją stronę (dużo odwiedzin na dzień) i żeby była wysoko w wyszukiwarkach. Wie ktoś gdzie mogę znaleźć jakiś dobry poradnik?

Dzięki,
Tym3k.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - abelabel2 - 14-09-2014 19:17

Gościu, masz taki niski poziom wiedzy, że nawet jak trafisz na żyłę złota to więcej stracisz niż zyskasz.

Cytat:to co zrobić żeby ludzie oglądali moją stronę
no kurrrcze, pomyśl.
Na pewno strona poświęcona strunowcom nie przyciągnie nikogo, nikt nie udostępni linka ani nie doda strony do ulubionych = brak zarobku.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - Zartrom - 30-10-2014 17:37

W tym filmiku jest co nie co o zakładaniu strony (właściwie bloga ale to chyba nie za duża różnica)
Jest o tym jak dobrać odpowiednią nazwę aby mieć lepsze wyszukiwania.
Może ci pomoże Tongue (filmik nie mój)

link : https://www.youtube.com/watch?v=Wfi4lgzy_sc


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - GreenDay - 01-11-2014 16:25

Kup hosting i domenę, stwórz wartościowy temat na niej, wypromuj ją i potem dopiero możesz dodać reklamy.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - rachman - 18-11-2014 01:30

"Mi chodzi tak ogólnie o to jak zacząć po założeniu strony."
Jak już masz stronę to musisz ją pozycjonować sam albo zlecić komuś, dodawać ciekawe treści by googiel widział że strona żyje, pisz sam albo zlecaj. Reklama - płatna raczej bo darmowa prawie nie istnieje Wink Będzie ciekawie to oglądacze się znajdą. Jakiś fajnie prowadzony fanpejdż do tego itd... To wymaga czasu, pracy, kosztów najczęściej...

"dużo odwiedzin na dzień"
Obiecuję Ci że będzie tak ale za x tygodni albo i miesięcy. Zależy to ile wysiłku, kasy i czasu w to włożysz.

"żeby była wysoko w wyszukiwarkach."
Optymalizacja strony i pozycjonowanie. Oczekiwanie na efekty. Tyle w temacie.

"Wie ktoś gdzie mogę znaleźć jakiś dobry poradnik?"
W pełni wiarygodny? Prawie w każdym można się do czegoś przyczepić Wink Adresu nie podam bo dawno nie czytałem poradników... może ktoś inny poda.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - DAIMONIC - 22-11-2014 18:36

Na stronie fiverr jest taki gość co za 5 dolarów zrobi Ci cały raport SEO strony, ze szczegółami co masz poprawić. Po wprowadzeniu poprawek będziesz w pierwszej 10-ce na google, bing itd. pod dane słowa kluczowe. A tak po za tym musisz umieszczać swój adres strony na różnych serwisach społecznościowych zawsze możesz też spamować jakiś chat xD ludzie muszą wiedzieć gdzie Cię znaleść. A co do reklamy nie mam doświadczenia, ale jest wiele poradników na forum i pewnie gdy skończysz już całą stronę forumowicze podeślą Ci jakiś dobry pomysł.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - dzemba - 26-11-2014 00:34

Zostawiłem kiedyś samopas stronę o tematyce szkolnej na dwa lata, coś mnie podkusiło by zobaczyć jej statystyki w pewien piękny sobotni wieczór, co się okazało, że jej treść mimo gównianego wyglądu i darmowego hostingu była tak unikatowa, że bez reklamowania miała średnio 25-30 tys uników miesięcznie Tongue (przez wakacje miała, nie więcej 20 wejść na miesiąc, w niektóre niedziele styczniowe pod 3-4 tysiące Cool )
Wniosek:
Jeżeli treść będzie bardzo dobra lub unikalna, to nawet bez reklamy cię znajdą i sami rozreklamują Big Grin


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - lukaas96871 - 27-11-2014 15:05

Jak chcesz zakładać bloga wyłącznie dla zarobku to z góry mowie ze nie wyjdzie


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - domin_dz - 27-11-2014 20:52

(27-11-2014 15:05)lukaas96871 napisał(a):  Jak chcesz zakładać bloga wyłącznie dla zarobku to z góry mowie ze nie wyjdzie

G-g-g-g-ówno prawda Smile To, że tobie się nie udało to nie znaczy, że się nie da.