Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarty zartami... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Zarty zartami... (/Temat-Zarty-zartami-97749)

Strony: 1 2 3


RE: Zarty zartami... - bolo9797 - 10-09-2014 12:28

Odrazy widać ze to gra konkurencji.. Juz widzę jak ktoś wydaje 150 na sprawdzenie czy zalicza .. Dodatkowo jest to niemożliwe żeby zabrali 60 zł w ciągu 24h...


RE: Zarty zartami... - Zimusek - 10-09-2014 12:38

(10-09-2014 12:28)bolo9797 napisał(a):  Odrazy widać ze to gra konkurencji.. Juz widzę jak ktoś wydaje 150 na sprawdzenie czy zalicza .. Dodatkowo jest to niemożliwe żeby zabrali 60 zł w ciągu 24h...


Chodziło mu o to , że wysłał 3 smsy z 3 różnych numerów warte 20 zł. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania Smile


RE: Zarty zartami... - oskar063 - 10-09-2014 15:31

Gra konkurencji... ahahahahahahahahahhahahaahhahahaah Big Grin


http://scr.hu/2iji/46ybp


Chyba mnie przyczapili i całkowicie odizolowali od dochodów Tongue

@bolo - co do Ciebie. Mam 3 telefony które "leżą" ekhem sorry 3 karty. Każdy ma umowe jeszcze (zostało po 6-7 doładowań x 100zł) Na każdym tel mam po te 150-200zł na koncie i to LEŻY. Dla sprawdzenia po prostu zasubksrybowałem ale niestety nic z tego. Pozdrawiam i licze na to, że administratorzy eforsy coś z tym zrobią.


RE: Zarty zartami... - siwrus1231 - 10-09-2014 15:32

U mnie sprawa wygląda następująco:

Do tej pory(ten sam plik) trzymałem na AstroCashu pod linkiem, nie getwayem. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi już tłumaczę. By pobrać plik użytkownik musiał wejść w link, nacisnąć "Pobierz plik", następnie wybrac jedną z 5 ofert, jedną z nich musiał wypełnić by pobrać plik. Tytuły niektórych z ofert to:
-"Jakim zwierzęciem jesteś?"
-"Czy jesteś gotowy na miłość?"
-"Szukasz odpowiedzi?"
Następnie wypełnić jakieś pierdoły i podać numer telefonu no i kod pin. TO JESZCZE NIE KONIEC! By MI naliczyło kase uzytkownik musiał jeszcze wrócić do strony i pobrać plik. Inaczej nie dostałbym nic.
Koszt SMS = 6,15 zł

Statystyka - leady
10 wejść - ~1 lead
Wiadomo, niekiedy lepiej niekiedy gorzej. Konwersja była NA PRAWDĘ super. Niekiedy przy 10 wejściach 3 leady.

A teraz dla porównania eForsa:
Wchodzisz w link, naciskasz pobierz plik, musisz pisać numer oraz kod pin i zatwierdzić po czym przychodzi kasa na nasze konto. Mało tego, jeśli wybrałeś opcje MT na stronie pisze "promocja! ileś tam dni za darmo".
Koszt SMS = 6,15 (przy MT za 2,50).

Statystyka - leady
30 wejść ~ 0 leadów


Powie mi ktoś jak to może? W ogóle to bym prosił o odpowiedź administracji bo wszyscy narzekają, może słusznie, może nie, a admini eforsy 0 odzewu. Czy macie coś do ukrycia? Czy po prostu jesteście zabiegani w trosce o serwis by działało wszystko jak należy i nie macie czasu odpisywać?


(10-09-2014 12:28)bolo9797 napisał(a):  Odrazy widać ze to gra konkurencji.. Juz widzę jak ktoś wydaje 150 na sprawdzenie czy zalicza .. Dodatkowo jest to niemożliwe żeby zabrali 60 zł w ciągu 24h...

Gra konkurencji? Pomyśl inaczej. To jest "inwestycja". Po co siedzieć w serwisie, który nie nalicza leadów, od razu mówię, że nie wiem jak jest, nikogo nie oskarżam, tylko wymyśliłem sobie taką sytuację Tongue , tracisz te 10,20,30 czy ileś zł i masz PEWNOŚĆ, że przy spamie na face, czy forach lub jeszcze gdzieś indziej zarabiasz tyle w jeden dzień. A wiemy, że nie jestem tutaj jedynym z autorem, który "na coś" narzeka.


PS.
Wiem, że niektórym pro earnerom na efrosie będzie się cisnął tekst "to wyjdź i nie wracaj do eforsy". Lecz eforsa ma na prawdę bardzo dobre rozwiązanie z tymi odnowieniami i bardzo chciałbym z tego korzystać. Dlatego zanim ktoś mnie skrytykuje bądź tak napisze proszę o wyjaśnienie mi mojej sytuacji z Astro.

Pozdrawiam i bardzo proszę o wypowiedź ADMINA efrosy.


RE: Zarty zartami... - bolo9797 - 10-09-2014 15:39

Swirus ale rownie dobrze w serwisach ppa jak np ktos usunie subskrypcje po 1-2 dniach to load ci poprostu odlicza.
Na eforsie masz tez tyle dobrze ze nie przekierowuje na rozne linki itd, tylko bezposrednio na stronie all wpisujesz co wyglada wiarygodniej.


RE: Zarty zartami... - siwrus1231 - 10-09-2014 15:45

No ok, rozumiem. Dziwna sprawa, bo na tym pliku zarobiłem 970$ i chyba raz trafił się fraud. Mówie poważnie.
Tak jak mówisz, na eforsie bardziej wiarygodne, więc jakim cudem idzie gorzej?

Nie no bolo, to jest po prostu niemożliwe.


PS.
Nie powiem, bo z eforsy korzystam około miesiąc. Zaraz przedstawie moją statystyke to sami zobaczycie...

[Obrazek: badpng_eaapxae.png]
[Obrazek: goodpng_eaapxaw.png]


Widzicie? Tak jakby od początku tego miecha zaczęło się coś sypać...

Nie no jak teraz na to patrze to po prostu jest jakiś żart, mam nadzieje, że moje leady gdzieś wiszą i zostaną zaliczone.

Z tego można wywnioskować, że albo te odnowienia chu*owo działają albo nie wiem. Robie test, zrobie stawke za 6,15 normalnej stawki, bez odnowień.


RE: Zarty zartami... - maniek250 - 10-09-2014 16:07

U mnie tak wygląda dzisiejszy dzień w odniesieniu do innych, martwie się :/

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Zarty zartami... - siwrus1231 - 10-09-2014 16:10

Pisał ktoś do eforsy na PW/przez kontakt na serwisie?
Maniek, gdzieś czytałem, że być może coś tam się opóźnia i możesz dostać leady na wieczór. Także jeśli możesz to daj znać czy dostałeś je do 24 Smile


RE: Zarty zartami... - broofie - 10-09-2014 16:30

U mnie podobna sytuacja. Dzisiaj o 6 jak spojrzalem na eforse, to mialem 3 leady po 10zł przy 18 UW. Idac tym tokiem myslenia, przy 460 UW powinno byc ~28 leadów. Tym czasem...:[Obrazek: 61074918878111090308.jpg]

Porownajcie sobie wczorajszy dzien z dzisiejszym... parodia =D


RE: Zarty zartami... - siwrus1231 - 10-09-2014 16:31

Obczajcie to, zmieniłem z MT na normalne pobranie (za 14 zł bodajże)

[Obrazek: 1111png_eaapepp.png]


1 lead w 5 min. Z tymi odnowieniami coś jest nie tak.
Na odnowieniach z 5 dni = 0 leadów.