Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 (/Temat-Symulator-RESTOCKU-LFE-version-1-2-9772)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Admin - 05-07-2010 11:52

(05-07-2010 11:38)djmax napisał(a):  Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/captcha.php:9) in /home/admin/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/captcha.php on line 20 skrypt do naprawy

Sergio poprawiał kod captcha byla poprawiana - juz dziala dobrze trzeba ją wpisać by złożyć zamówienie.



@Szafi
Reklamy nie powinny byc przeszkoda, jako iz automaty/boty/autofile/macra wypelnia wszystko za Was (A PRZYNAJMNIEJ POWINNY), jesli robicie to recznie to na restocku i tak nic cennego nie zamówicie symulator dziala identycznie jak shopowy, który był niedawno
Reklamy w jakis sposob pokrywaja koszty kubków, które w niedalekiej przyszlosci planuje dodac w dziale LFE$.


Oczywiscie jesli chcecie to reklamy mogą zniknąć, jednak zawsze coś jest kosztem czegoś.


EDIT:
Wrzucilem na serwer stary skrypt bez reklam jednak bez rankingu:
http://www.zarabiam.com/symulatorold

Czas uzbroic sie w autouzupelniacze po zęby Smile restock nadchodzi


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Killer - 05-07-2010 12:00

mi reklama wogole nie przeszkadza wszystko uzupelnia bot


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - SZAFI - 05-07-2010 15:13

Banan trza było tak odrazu... że za reklamy będą kubeczki ;] bo sam będę chciał owy kubek posiadać Wink

Przepraszam za kłopot i Pozdrawiam. SZAFI Tongue


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - michal2612 - 06-07-2010 22:20

I admin ma 3 sekundy ręcznie Big Grin


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - mikobro - 07-07-2010 08:21

Elo, a ja mam takie pytanko.
Jak wy to robicie xD !!
Mój wynik to 10 sekund i wydaje mi sie że jestem bardzo szybki ale jak patrze na was to zmieniam swoje zdanie.
Jak wy w 5 sekund wybieracie nagrode, wypełniacie formularz i przepisujecie captche ?! Big Grin

Prosze o pomoc Smile


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Sergio - 07-07-2010 08:59

(07-07-2010 08:21)mikobro napisał(a):  Elo, a ja mam takie pytanko.
Jak wy to robicie xD !!
Mój wynik to 10 sekund i wydaje mi sie że jestem bardzo szybki ale jak patrze na was to zmieniam swoje zdanie.
Jak wy w 5 sekund wybieracie nagrode, wypełniacie formularz i przepisujecie captche ?! Big Grin

Prosze o pomoc Smile

1. ludzie już się testowali przed tym jak uruchomiłem w pełni działającą captchę (w poprzedniej wersji nie trzeba było jej przepisywać) - stąd ich dobre czasy w bazie
2. jeśli 2 raz będziesz się testował - czas będzie lepszy, ponieważ wszystkie obrazki będą wczytane w cache twojej przeglądarki


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - mikobro - 07-07-2010 09:36

Ej a macie coś "dobrego" żeby szybko sie zalogować ?
Wcześniej korzystałem z Hotkeya ale teraz jestem nad morzem na wczasach i nie moge tu zainstalowac Smile

Help Smile


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Sergio - 07-07-2010 13:07

(07-07-2010 09:36)mikobro napisał(a):  Ej a macie coś "dobrego" żeby szybko sie zalogować ?
Wcześniej korzystałem z Hotkeya ale teraz jestem nad morzem na wczasach i nie moge tu zainstalowac Smile

Help Smile

http://zarabiam.com/showthread.php?tid=9452
bez instalacji


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - kirbin - 07-07-2010 14:01

Nie wiem czy to bug ze strony symulatora, czy to ja robię coś nie tak, ale:
Często gdy wchodzę pierwszy raz na symulator i normalnie przechodzę przez wszystkie etapy na końcowej stronie (chyba save.php) zamiast wyniku wyskakuje mi napis "NIE OSZUKUJ" i wszystkie przyciski są niedostępne.

Nie przeszkadza mi to tak bardzo, ale pomyślałem, że może autor chciałby o tym wiedzieć.


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Sergio - 07-07-2010 15:03

(07-07-2010 14:01)kirbin napisał(a):  Nie wiem czy to bug ze strony symulatora, czy to ja robię coś nie tak, ale:
Często gdy wchodzę pierwszy raz na symulator i normalnie przechodzę przez wszystkie etapy na końcowej stronie (chyba save.php) zamiast wyniku wyskakuje mi napis "NIE OSZUKUJ" i wszystkie przyciski są niedostępne.

Nie przeszkadza mi to tak bardzo, ale pomyślałem, że może autor chciałby o tym wiedzieć.

hmm sprawdziłem to
faktycznie na LFE tak jest

u mnie na serwerze lokalnym wszystko poprawnie działa, tak więc skrypt jest napisany w poprawnie...