Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like (/Temat-Bot-iMacros-Addmefast-like-ex-likesasap-like4like-97074)

Strony: 1 2 3 4


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - prymul1 - 10-10-2014 21:40

(10-10-2014 16:37)peterus92 napisał(a):  działać działa Smile
Tylko dlaczego nachalnie wyświetla sh.st? Raz ok! Jestem w stanie to zdzierżyć ale po 5 wejściach wraca do sh.st i ponownie klika... ja rozumiem, że ktoś chce zarobić ale nie tak nachalnie ludzie :/

To nie ode mnie zależy tylko od autora skryptów, na siłę chce zarobić, co częściowo mu się należy za jego pracę.

(10-10-2014 16:45)duch1916 napisał(a):  wielkie dzięki prymul

Niema za co Smile


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - Cathaoir - 11-10-2014 12:34

(10-10-2014 16:37)peterus92 napisał(a):  działać działa Smile
Tylko dlaczego nachalnie wyświetla sh.st? Raz ok! Jestem w stanie to zdzierżyć ale po 5 wejściach wraca do sh.st i ponownie klika... ja rozumiem, że ktoś chce zarobić ale nie tak nachalnie ludzie :/

Zapewne da się przerobić ten skrypt i usunąć linijki ze shorte.st. Jednak tak jak już wspomniał kolega wyżej - lepiej dać zarobić autorowi bo odwalił kawał dobrej roboty.
Jeśli chodzi o addmefast to mam swoje, działające skrypty i bez żadnych stron do skracania. Ale za skrypty do like4like jestem strasznie wdzięczna i jak dla mnie mogą być nawet 2 reklamy - byleby z nimi działało Big Grin


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - Eliteman - 21-10-2014 14:08

jak każdy tego typu skrypt u mnie nie działa Big Grin jak go odpalić żeby działał? Co trzeba mieć na przeglądarce w chwili odpalenia? Trzeba mieć okno addmefast i być zalogowanym i fejsa i powinno działać? Żadnej instrukcji nie ma i nie potrafię tego rozkminić kiedy włączyć tego bota

edit: chyba po problemie bo nagle zaczął działać, dzięki Big Grin


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - duch1916 - 27-10-2014 22:49

działają wam tam polubienia facebooka na like4like ?


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - rr1999 - 03-11-2014 17:27

skrypt na like4like narazie dziala bardzo fajnie Wink


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - DamanPL - 04-11-2014 13:31

a jak to się ściąga;/


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - djbaggi - 04-11-2014 15:47

Jak darmowy to nie ma co nakrzekac


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - rr1999 - 04-11-2014 19:56

Mam pytanie, nie zwiazane z botem. Czy ludzie z like4like.org mogą lajkować komentarz pod zdjeciem?. Biore udział w konkursie i lajki by sie przydaly xd


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - Murzynex - 25-11-2014 16:12

Mi wykonuje akcję raz i zamyka przeglądarkę. Co robię źle?


RE: Bot iMacros Addmefast, like-ex, likesasap, like4like - gienus - 30-12-2014 15:25

Ma ktoś działający link do tego skryptu? Ten z pierwszego postu niestety już nie działa.