Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense (/Temat-Dziennik-Smagalaz-zarabiam-na-Adsense-96077)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - wegorzdrzewny - 20-08-2014 00:53

I jak idzie? Podasz link?


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 22-08-2014 14:59

Żyję. Musiałem zrobić sobie kilkudniową przerwę, przed założeniem dziennika praktycznie non stop wisiałem na komputerze.

Takie statystyki:
[Obrazek: 57golh.jpg]

Nie najlepiej, ale od wtorku nie robiłem kompletnie nic. Dzisiaj dodam nowe obrazki, a na fanpage drugiego serwisu pozyskam trochę fanów z fake kont + też zrobię aktualizację.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - abelabel2 - 22-08-2014 15:30

Nad tym ctr musisz popracować Wink


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 23-08-2014 20:28

Podwyższenie CTR na takiej stronie to ciężka robota, a zysk miałbym niestety niewielki.

[Obrazek: mp8gws.jpg]
Videoway, najniższa stawka (trzeba wpisać numer), reklama targetowana pod ludzi oglądających pewien sitcom. Ech, wracam do Adsense.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - abelabel2 - 23-08-2014 20:43

I lepiej wracaj do tego AdSense, bo to jedyny dziennik który przeglądam.
Jeżeli coś to wyślij link strony to pomyślimy coś z tym ctr, jak chcesz.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - Loretin21 - 23-08-2014 21:03

nie czaje tego adense kompletnie ... podpiałem je pod kanał na youtubie gdzie promowałem suby .. wszystko ok podpięty zostalem do programu dałem to zarabiaj dzieki reklamom itp filmik ma 11k wyswietlen a na adense jakies 4,50zł zarobku Big Grin

O co biega ? A jak wchodze na analityke tego filmu to zarobki 0,00$ .


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - abelabel2 - 23-08-2014 21:05

Loretin21 adsense pod suby nononono!


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 23-08-2014 21:10

Dzięki. To znak, żeby przestać dawać ciała.

Z CTR-em niewiele już da się zdziałać - zerknąłem na stronę, którą masz w sygnaturze. Mam podobny układ - http://i.imgur.com/TWQjhQs.png (tak to wygląda u mnie). Reklama po prawej stronie jest oczywiście dużo skuteczniejsza niż ta po lewej.

Link do strony podam niebawem. Wczoraj zarobiłem 1,46 zł (miałem wyjść na godzinę, żeby jeszcze popracować, wróciłem nad ranem :|), dzisiaj nie przekroczę czterech złotych (jest 2,98 zł).

Jutro biorę się do pracy. Koniecznie.

Loretin - w takim wypadku 100% Twojego zysku powinny stanowić suby. Nie warto nadstawiać karku i próbować uszczknąć jeszcze trochę przez Adsense, tym bardziej, że to niezgodne z ich regulaminem.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - abelabel2 - 23-08-2014 21:30

Tą swoją stronę traktuję bardziej jako źródło dowcipów. Wypozycjonowałem ja i mam ruch bez promowania, ale nie zarabiam na niej nic.
Więcej wysyłam ci na pw ;p


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 24-08-2014 18:30

[Obrazek: a0y86j.jpg]
Wróciłem z "wakacji". Mały spam na fanpage'ach i strona zmartwychwstała.

[Obrazek: hi3zqo.jpg]
Wykres zaczął opadać jak się rozleniwiłem. Dzisiaj znowu wystrzeli jak z katapulty. Obstawiam, że tego wieczora przekroczę 3k UU.

Ciekawe jak to się przełoży na zarobki. Po lewej stronie wstawiłem baner PortMMO, na miejscu zerowym - dwa banery PortMMO, po prawej wciąż siedzi Adsense. Jutro dam znać.

edit:
Niebawem zmieniam typ stron, które będę monetyzował dzięki Adsense. Zarobek z ww. strony będzie raczej miłym dodatkiem.
[Obrazek: zq5v1r.jpg]

Nisza z zerową konkurencją, kierowana oczywiście na Polskę. Ruch zamierzam pozyskiwać głównie z Google (nie z FB jak dotychczas - inny charakter strony). Domena już zarejestrowana, niebawem wezmę się za pisanie artykułów.


kolejny edit:
[Obrazek: ejzgc2.jpg]
Smutno. Będzie lepiej - przygotowałem ponad 100 obrazków na stronę + obrazki na fanpage. Myślę, że po dwóch tygodniach ciągłej reklamy, strona utkwi w pamięci internautów (zmniejszy się współczynnik odrzuceń ^_^) i za samo dodawanie obrazków (bez reklamy) będę miał 10-15 zł dziennie.