Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek Strato - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dzienniczek Strato (/Temat-Dzienniczek-Strato-95991)

Strony: 1 2 3


RE: Dzienniczek Strato - smagalaz - 15-08-2014 17:56

Jeszcze przypomniała mi się jedna rada - startując z subskrypcjami SMS, warto zaopatrzyć się w parę domen. Wiąże się z tym oszczędność czasu (nie musisz szukać działającego skracacza - de facto może być to sh.st Smile ale może on jednocześnie obniżać konwersję) i podniesienie konwersji (o jak dużo - zależy od całej reszty).
Domyślam się, że teraz liczysz każdy grosz i nawet 10 zł to może być sporo, dlatego trzeba być na bieżąco z promocjami 0 zł za domenę.


RE: Dzienniczek Strato - mysc - 15-08-2014 18:25

Nieźle Strato !;D A ruch rozumiem z Polski tylko ? Teraz stawka dla USA znowu jest 3,96$.


RE: Dzienniczek Strato - Strato - 15-08-2014 18:37

Domena, jeśli masz na myśli stronę internetową o danej tematyce to fakt myślałem kiedyś o tym ale nie do końca póki co wiem jak się za to zabrać, narazie mam inne priorytety na ten moment. O stronie pomyśle na jesieni bo teraz jest jeszcze lato i wolę czasem wyjść poza dom, zrobienie porządnej strony zajmie okolo 2 tygodni. Pomysł to ponad połowa sukcesu, później odrobina cierpliwości i determinacja (w moim przypadku ponad tydzień rozmyślania nad układem strony i 4-5 dni pisania Jerk2).

Jak już piszę to zrobię też mały update

godzina 19:30

Stan shorte to teraz $9.30494

10 dolarów spokojnie dziś stuknie, nie ukrywam jestem pozytywnie zaskoczony bo zrobiłem dziś już ponad 7 gdy moim celem tak naprawdę było zrobienie więcej niż wczorajsze 2.


Tak z polski, nie zauważyłem że stawka USA wzrosła Smile Coś jeszcze pokombinuje


RE: Dzienniczek Strato - Pitek236 - 15-08-2014 18:43

Gratulacje oby tak dalej.


RE: Dzienniczek Strato - konrad123456789 - 15-08-2014 18:44

Wow, nieźle ciśniesz, powodzenia Wink


RE: Dzienniczek Strato - Strato - 16-08-2014 02:16

Niestety przysnalem a mialo byc podsumowanie dnia Xpokerface

Statystyki z godziny 3:15

Shorte: $14.77532

Chyba nie musze nic dopisywac wiecej, to byl moj dzien Tongue Dzis rzeczy ktore zrobilem to spam linkami, duzo duzo czytania, niestety plan z dodatkowymi kontami fb diabli poszedl bo nie mialem drugiego numeru tel ale dzis juz bedzie. Zrobione 12 dolarow w dzien. Cele na jutro ? Na pewno kolejny dzien czytania o freebiz, zalozenie wiecej kont na fb a co do zarobkow na shorte to badzmy realistami, 12 $ to jest bardzo duzo i nie sadze zebym dal rade przebic to w najblizszym czasie ale sprobuje Smile Dlatego moim celem na jutro bedzie wymarzone 10$ (taka dniowka ktora mnie zadowala), to duzo ale jak bedzie mniej wezme to na klate Jerk2 To chyba tyle, dobrej nocy Smile


RE: Dzienniczek Strato - Strato - 16-08-2014 12:26

shorte

Tak się ma na dziś mój stan konta na shorte, ciągle rośnie ale nie ma już takiego bumu jak wczoraj, za chwile czeka mnie próba innej niszy która wpadła mi na myśl dziś rano, mam nadzieje że wypali chociaż nie liczyłbym na taki szał jak ostatnio Smile Jednak nawet te 1000 wyświetleń mnie zadowoli, jakoś te dzisiejsze 10$ mam nadzieje dociągne, takie mam plany Smile Do tego założone nowe konto na facebooku. Trochę czytania i w zasadzie czas oczekiwania na odbloki pozostałych kont. Ciągłe rozkminy na temat freebiza.

Cel na dziś: 3$/10$


RE: Dzienniczek Strato - Strato - 17-08-2014 06:27

Więc tak jak przypuszczałem, celu jakim jest 10 dolarów nie osiągnąłem, udało mi się zrobić 6.24$. Stan mojego konta shorte:

$20.58483

Linki raczej już wypalone, coś tam jeszcze dają ale bardzo niewiele. Co poza tym zrobiłem wczoraj ? Lekka próba spamu freebizem, niestety bezskuteczna (dziś czytamy dalej). Do tego znaleziona nowa ilość grup rzekłbym ogromna, powoli przyjmują ale mam coraz większe pole manewru i myśle że 10$ dziennie jest jak najbardziej realne Wink A i założone jedno konto na fb (oczywiście na dzień dobry blok na 2 tygodnie Jerk2). Cele na dziś ? Na pewno kolejna próba wyciągnięcia 10 dolarów dniówki, lektura freebiza jak wspomniałem, do tego może spróbuje swoich sił poza granicami facebooka Smile to chyba tyle, dobrego dnia.

Dzisiejszy stan: 0.23$/10$


RE: Dzienniczek Strato - Pitek236 - 17-08-2014 08:24

Powodzenia w dalszym zarabianiu.


RE: Dzienniczek Strato - eljotg - 17-08-2014 08:37

idziesz jak burza!
szacuneczek