Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FG scam? (Zaległe nagrody) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FG scam? (Zaległe nagrody) (/Temat-FG-scam-Zalegle-nagrody-95935)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - ICanTrollU - 16-08-2014 10:27

Ja już nie robię zadań, bo 3x8 tych linków i nic ciekawego, a serwis się scami... Może wypowie się tu jakiś mod?


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - FireGifts.pl - 16-08-2014 14:04

U poprzedniego admina nie było weryfikacji kont, wszystkie nagrody zostały wysłane, jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał proszę o maila, wyjaśnię sprawę. Niektórzy mają masę multikont, dostali bana i teraz wypisują że firegifts to scam...


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - haha40027 - 16-08-2014 14:27

A co mają wypisywać jak admin pokazuje się raz na tydzień/2 na minutę i znika, nikomu nie odpisuje na PW/maile?

Aha no i mail:
Cytat:Wystarczy odwiedzać stronę raz dziennie na ok 5 minut, wykonać zadania i podczas restocku zgarnąć nagrodę. Odiwedzając stronę codziennie każdy z uczestników nazbiera na najlepszą nagrodę przeznaczoną dla danego konta.
Może i jeszcze zdążysz na jutro dodać jakieś dodatkowe, ale co z tego, jeśli robisz to na ostatnią chwilę i nie dasz żadnego znaku życia, ludzie nie wiedzą sami co robić.
Kupują FG, a nie starczy im na nagrody z FG(bez poleconych) przy obecnym stanie rzeczy, co ludzie mają o tym myśleć?


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - KarolD - 16-08-2014 15:11

(16-08-2014 14:04)FireGifts.pl napisał(a):  U poprzedniego admina nie było weryfikacji kont, wszystkie nagrody zostały wysłane, jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał proszę o maila, wyjaśnię sprawę. Niektórzy mają masę multikont, dostali bana i teraz wypisują że firegifts to scam...

Własnie pisze maila. Nie robiłem multikont nie mam bana. Weryfikacje w lutym przeszedłem pomyślnie. Od stycznia wszystkie nagrody dostawałem.


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - Pawlak093 - 16-08-2014 15:13

Ja tam od września (tamtego roku) dostaje wszystkie nagrody Big Grin
na każdym restocku zawsze coś ugram ;p + konkursy


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - majeros - 16-08-2014 15:45

Czyli mój pen 8GB wysłany? Napisałem pw czekam na odp...


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - Matheo249 - 16-08-2014 17:22

Jaki znowu SCAM? Ja dostałem wszystkie wygrane nagrody. Ale fakt, admin mógłby być częściej, a nie na minutę i znika Xpokerface


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - Orneusz - 16-08-2014 21:26

ja niby też dostaje miesiac w miesiąc o ile wygram no ale mógłbys pokazywac sie cześciej racja.


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - MaXimuS007 - 16-08-2014 23:07

Ja również dostałem wszystkie nagrody jakie wygrałem do tej pory, ale nadal oczekuję za pkt z unboxingu i zwrot za błąd w zadaniu dodatkowym i się chyba nie doczekam. Jeśli dostanę te GP przed restockiem to faktycznie na najdroższą nagrodę mi starczy, a jeśli nie to nie wiem, czy jest sens dalej tu zostawać skoro admin ma gdzieś to, że ktoś czeka...


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - Unitato - 16-08-2014 23:16

(16-08-2014 23:07)MaXimuS007 napisał(a):  Ja również dostałem wszystkie nagrody jakie wygrałem do tej pory, ale nadal oczekuję za pkt z unboxingu i zwrot za błąd w zadaniu dodatkowym i się chyba nie doczekam. Jeśli dostanę te GP przed restockiem to faktycznie na najdroższą nagrodę mi starczy, a jeśli nie to nie wiem, czy jest sens dalej tu zostawać skoro admin ma gdzieś to, że ktoś czeka...

Ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty. 17h przed restockiem a mi na koncie FirePremium nie wystarcza punktów z zadań na najdroższą nagrode.