Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poduszka Pełna Pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poduszka Pełna Pieniędzy (/Temat-Poduszka-Pelna-Pieniedzy-94479)

Strony: 1 2 3


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - Arkadio1994 - 20-07-2014 14:47

Dość ciekawie sie zapowiada,postaram się częściej wpijać, pozdroBig Grin


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - WujRock - 20-07-2014 14:58

Zawstydzasz mnie Xpokerface

Powodzonka Tongue


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - poduszka12 - 20-07-2014 15:13

(20-07-2014 14:40)xardas1020 napisał(a):  powodzenia i gratuluję Smile
a jak sytuacja z rodzicami w kwestii przelewu zarobków się rozwiązała ?

Nijak niestety. Na razie odkładam. Potem poproszę kogoś z forum o wymianę Wink


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - galski.pawel - 20-07-2014 15:34

@Poduszka ryzykujesz w tak młodym wieku Wink
nie wiem czy wiesz, że jeżeli ktoś to zglosi na policję to zapłacisz 10x tyle co zarobiłeś + niezły przypał przy rodzicach Wink


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - poduszka12 - 20-07-2014 15:38

(20-07-2014 15:34)galski.pawel napisał(a):  @Poduszka ryzykujesz w tak młodym wieku Wink
nie wiem czy wiesz, że jeżeli ktoś to zglosi na policję to zapłacisz 10x tyle co zarobiłeś + niezły przypał przy rodzicach Wink

Wiem, zastanawiałem się nad tym dzisiaj.
Póki co zawieszam moją pracę. To naprawdę za duże ryzyko.


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - notentego - 20-07-2014 15:39

(20-07-2014 15:34)galski.pawel napisał(a):  @Poduszka ryzykujesz w tak młodym wieku Wink
nie wiem czy wiesz, że jeżeli ktoś to zglosi na policję to zapłacisz 10x tyle co zarobiłeś + niezły przypał przy rodzicach Wink

Dlaczego? ;o


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - kariolmax - 20-07-2014 15:43

(20-07-2014 15:34)galski.pawel napisał(a):  @Poduszka ryzykujesz w tak młodym wieku Wink
nie wiem czy wiesz, że jeżeli ktoś to zglosi na policję to zapłacisz 10x tyle co zarobiłeś + niezły przypał przy rodzicach Wink

To samo miałem pisać - teraz już wierzę dlaczego jego rodzice nie wierzą w zarabianie w internecie. Sam kamilsz sprzedaje skrypt w "celach edukacyjnych", który wykrada hasła do kont fb i spamuje z nich ...

(20-07-2014 15:38)poduszka12 napisał(a):  
(20-07-2014 15:34)galski.pawel napisał(a):  @Poduszka ryzykujesz w tak młodym wieku Wink
nie wiem czy wiesz, że jeżeli ktoś to zglosi na policję to zapłacisz 10x tyle co zarobiłeś + niezły przypał przy rodzicach Wink

Wiem, zastanawiałem się nad tym dzisiaj.
Póki co zawieszam moją pracę. To naprawdę za duże ryzyko.
To najlepsza decyzja Smile zainwestuj w fanpage/stronę.


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - Golona - 20-07-2014 15:54

No i słowa admina się zgadzają, ajaja


RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - Mauorycy - 20-07-2014 16:00

Chyba, że używasz tora z wirtualną maszyną Big Grin

Jak spamowałeś na jakiejś operze czy czymkolwiek innym podpiętym do domowego zacisza to lepiej idź ojcu powiedz, bo z racji Twojego wieku on będzie miał przejebane...Grubych tysięcy na tym nie ugrałeś, ale nawet w nie dużym stopniu naruszyłeś wizerunek firmy oraz co gorsza używałeś tożsamości innych osób bez ich wiedzy...
Metoda ta, to typowy phishing..(poczytaj w internecie co za to grozi, tylko nie narób w majty).



Tutaj jest to w miarę luźno opisane.
Cytat:http://www.policja.pl/pol/kgp/biuro-sluzby-kryminaln/cyberprzestepczosc/58792,Ochrona-informatyczna-danych-phishing-i-kradziez-tozsamosci.html



RE: Poduszka Pełna Pieniędzy - Danysuw - 20-07-2014 16:05

Nie przesadzajcie... jakby tak bylo, to co drugi mialby problemy z policja.