Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszystkiego po trochu :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wszystkiego po trochu :) (/Temat-Wszystkiego-po-trochu-94037)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 13-07-2014 23:33

Podsumowanie
Dzień #2 (2014-07-13)
Drugi dzień dziennika nie zadowalający dla mnie. Nie wykonałem zaplanowanych dziś czynności, bo kupione konta okazały się jednak nie zweryfikowane Sad No i skończyło się tylko na rozmowach z wyjadaczami w dziedzinie sub sms no i przygotowaniu fomułki do rozesłania spamu. Rozglądałem też się za listami mailingowymi ale to drogi interes. Poza tym się trochę najebałem i prawie zgarnąłem mandat 500zł(za zaśmiecanie środowiska i picie w miejscu publicznym impreza) Wink

PaidVerts
Dziś naliczenie w bardzo słabe facepalm
Stan konta : 0.78$
BAP: 29000

GoldenChase
Brauje mi tylko trochę do kolejnego krasnala Bashful! Za kilka godzin go kupię Huh
Aktualnie mam : 20 x Grumpy, 10 x Sneezy, 5 x Bashful, 1 x Happy
Stan konta do zakupów: 3.5k
Stan konta do wypłat: 1,2k

Oraz BONUS! Smile
Bukmacherka:
Obstawiłem 1 mecz, który wstawię jutro bo jeszcze się nie zakończyły wszystkie mecze ;D

Na koniec proszę o kometarze czytających bo mi SMUUUUTONO tak samemu do siebie gadać ;D Może jakieś wskazówki? Zastanawiam też się nad zarabianiem na jeszcze jakiejś stronce. Czekam na propozycje takich stron Lol



RE: Wszystkiego po trochu :) - Radi98 - 14-07-2014 00:41

Może spróbuj zarabiać na skracaniu, dużo osób zarabia na tym.


RE: Wszystkiego po trochu :) - piciaszek - 14-07-2014 01:05

Polecam wypróbować FreeBiz lub HotCash Wink


RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 14-07-2014 16:43

(14-07-2014 00:41)Radi98 napisał(a):  Może spróbuj zarabiać na skracaniu, dużo osób zarabia na tym.

Próbowałem ale to zbyt czasochłonne i mało adekwatny wynik do włożonej pracy Undecided

(14-07-2014 01:05)piciaszek napisał(a):  Polecam wypróbować FreeBiz lub HotCash Wink

No o FreeBiz przeczytam a za HotCash już planuję się zabrać robię sobie zaplecze żeby mocno uderzyć Cool

Tak ja mówiłem w wczorajszym podsumowaniu: Kupiłem sobie krasnalka za 5K no i kuponik wstawiam Smile Się nadenerwowałem trochę przy jednym z meczy Smile Czwarta kwarta(10min gry) trwała ponad godzinę no i wyszło że jeszcze będzie dogrywka! facepalm i oglądałem live meczu do 3 w nocy i przed 5 poszedłem dopiero spać Xpokerface. Porobiłem w domu z 5h i nie mam na nic siły Undecided idę zjeść odpocząć i za coś się zabiorę. Postaram się dziś też coś obstawić (kosz albo tenis ew. noga)
[Obrazek: bz4ya4.jpg]

Dzięki za komy, cenię to sobie i pozdrawiam wszystkich obserwujących mój dziennik! Smile



RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 14-07-2014 22:41

Podsumowanie
Dzień #3 (2014-07-14)
Trzeci dzień nie powalający. Wstałem późno i dużo robiłem przy domu no i jak zwykle było trzeba iść na jakieś piwko. Dziś wyklikałem reklamy na PV, no i rozglądałem się za innymi sposobami zarabiana. Spróbuję was trochę zaskoczyć w niedzielę jeśli wypali mój pomysł. Na razie mam problem z kontami na FB... Jutro jadę do roboty i wracam o 19... Będę zmęczony pewnie i mam mecz o 20. Więc wątpliwe że dużo zdziałam Big Grin

PaidVerts
Dziś naliczenie w bardzo słabe facepalm
Stan konta : 1.30$
BAP: 28300

GoldenChase
Obiecany krasnalek za 5 kafli kupiony no i starczyło na coś jeszcze.
Aktualnie mam : 20 x Grumpy, 13 x Sneezy, 6 x Bashful, 1 x Happy
Stan konta do zakupów: 0,3k
Stan konta do wypłat: 0,1k
Payment point: 0.50 Jak się zbierze 1 dolar to wypłacę na próbę.

Bukmacherka:
Dziś stoi bo nie znalazłem żadnego fajnego zakładu. Znaczy jest dużo tenisa ale nie mam głowy dziś



RE: Wszystkiego po trochu :) - ZbysiuK - 15-07-2014 04:46

Powodzenia, sam zainwestowałem 233$ w goldenchase Smile


RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 15-07-2014 05:24

No to już poważna inwestycja. Odważnie Smile dobra zmykam do pracy Big Grin


RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 15-07-2014 22:32

Podsumowanie
Dzień #4 (2014-07-15)
To już 4 dzień dziennika! Lol Dziś byłem w pracy 10h no i zarobiłem ciężką pracą na budowie w firmie ojca 100zł! Smile odliczając bilet i jedzeni itp będzie 80zł na czysto Smile juto i pojutrze też jadę więc jeszcze nie zacznę się bawić w suby sms. Prawdopodobnie to będzie następny tydzień.
Mega zmęczony dziś bo spałem tylko 2h :/ Nie spodziewajcie się megapostępów w dzienniku do piątku bo będę do tej pory w pracy ;D

PaidVerts
??? Odkąd przyjechałem nie działa ;( Pewno przepadło moje naliczenie...

GoldenChase
Aktualnie mam : 20 x Grumpy, 16 x Sneezy, 6 x Bashful, 1 x Happy
Stan konta do zakupów: 0,5k
Stan konta do wypłat: 0,1k

Bukmacherka:
[Obrazek: 1gf350.jpg]
+ poszedł jeszcze jeden zakład Wink wynik dam jutro jak przyjadę z pracy Big Grin A chciałem na naszego Jerzyka stawiać bo grał z jakimś Hiszpanem i wygrał 2:0.. A kurs był ponad 3zł... Sad

Dzięki za wszystko z góry i pozdro! Big Grin



RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 16-07-2014 18:07

No niestety dziś nie wszedł mi kuponik Sad
[Obrazek: ersl2o.jpg]



RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 17-07-2014 22:32

Podsumowanie
Dzień #5 i 6 (2014-07-16/17)
Wczoraj nie było wpisu z podsumowania bo po prostu usnąłem Big Grin A tu macie podsumowanie za całe 2 dni Smile
 
PaidVerts
Dzisiejsze naliczenie na poziomie wczorajsze takie sobie...
Stan konta : 0.88$
BAP: 30600
Reinwestycja: 2$
 
GoldenChase
Aktualnie mam : 21 x Grumpy, 17 x Sneezy, 7 x Bashful, 1 x Happy
Stan konta do zakupów: 0k
Stan konta do wypłat: 0k
Payment point: 0.67 Jak się zbierze 1 dolar to wypłacę na próbę. 
 
Bukmacherka:

[Obrazek: vlp4in.jpg]

 
 
Zlecona wypłata 250zł a za resztę jeszcze pogram Smile To wszystko przypominam z darmowego bomu 10euro.
 
Dzięki za śledzenie mojego dziennika i pozdro! Smile