Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy początkującego (/Temat-Dziennik-pracy-poczatkujacego-93875)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik pracy początkującego - Rafiks1992 - 10-07-2014 11:58

a na jaki sposob zarobku chcesz zmienic Wink? mozesz rozwijac swoj aktualny pomysl skoro po kilku dniach juz masz zarobki, to jak wymyslisz cos wiekszego wykorzystujac ten pomysl mozesz miec wieksze zyski ;p chyba ze Twoj nowy sposob okaze sie lepszy ;P


RE: Dziennik pracy początkującego - GWDiviner - 10-07-2014 13:01

Zaden sposób, zwykly mało efektywny spam na fanpejdzach, duzo wejsc co prawda ale malo przeklada sie na zysk. Trzeba pomyslec o czyms innym Smile


RE: Dziennik pracy początkującego - GWDiviner - 10-07-2014 22:56

Firesub

Myslałem ze ten dzien bedzie do dupy, tylko 1 lead... aż od 21:00 coś sie ruszyło i skonczyłem z siedmioma! Smile

63/400zl

-----------------
shorte.st

wypłacone 5 dolarow i przerwa z tym programem, zapewne na dluzej, poniewaz nie gwarantuje to takich pieniedzy jak subskrypcje sms


RE: Dziennik pracy początkującego - Weglowodan - 10-07-2014 23:26

Jak na początek elegancko Smile
Ja aby nie spamować jakoś na dłuższą mete dla mnie nie ma sensu postanowiłem wypromować swoje 3 FP Smile
Będę przeglądać twoje poczynania. Huh


RE: Dziennik pracy początkującego - GWDiviner - 10-07-2014 23:38

I na tych fanpagach wstawiasz ppa czy skracacza?
Ja wlasnie wpadlem na dobry pomysl na spam, jestem niemal pewny ze to przejdzie, zobaczymy jutro Smile


CEL NA JUTRO 10 LEADOW

jak chcesz to zostaw mi adres fanpagów chętnie sie przyjże jak sobie radzisz Big Grin


RE: Dziennik pracy początkującego - goldenarek - 11-07-2014 12:27

powodzenia


RE: Dziennik pracy początkującego - GWDiviner - 11-07-2014 23:28

Postawiłem sobie dzisiaj cel 10 leadów ale nie bylo mnie w domu wieczorem kiedy leady wchodza jak poje*ane :/
skonczylem dzien z dwoma leadami :/

Mimo tego wygrałem dzisiaj w konkursie na naszym forum konto na hotcash.pl na ktorym bylo 50zl wiec dzien i tak jest udany Smile

Ps. kupiłem 10 kont facebook od czlowieka ktory jest naprawdę godny polecenia. 50062551 tu jego numer gg


RE: Dziennik pracy początkującego - GWDiviner - 13-07-2014 22:33

No to dzisiaj padł rekord Smile

Przerzuciłem się na freebiza, po tym jak sie wkurzylem na przeciążony serwer firesuba, czekanie juz 50 pare godzin na akceptacje mojej edycji programu i nie był to glupi pomysl bo w ponad godzinke czasu udało mi się to osiągnac :
http://scr.hu/0bc4/0tqyj

Tutaj jakies grosze z firesuba:
http://scr.hu/0bc4/vc2c7


Pozdrawiam Smile


RE: Dziennik pracy początkującego - Weglowodan - 13-07-2014 22:51

(10-07-2014 23:38)GWDiviner napisał(a):  I na tych fanpagach wstawiasz ppa czy skracacza?
PPA, Promuje na zmiane 3 programy Smile


RE: Dziennik pracy początkującego - GWDiviner - 13-07-2014 22:53

(13-07-2014 22:51)Weglowodan napisał(a):  
(10-07-2014 23:38)GWDiviner napisał(a):  I na tych fanpagach wstawiasz ppa czy skracacza?
PPA, Promuje na zmiane 3 programy Smile

dziennymi wplywami mozesz sie podzielic?
i ile likow maja fp?