Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BonRabat.pl] - Nowy PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [BonRabat.pl] - Nowy PP (/Temat-BonRabat-pl-Nowy-PP-93536)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - szykiryki - 02-07-2014 20:14

(02-07-2014 19:30)themate0 napisał(a):  
(02-07-2014 19:09)szykiryki napisał(a):  Program na pewno ma potencjał.

Tylko pytanie co z używaniem znaków firmowych jak McDonalds, Multikino czy Airmax...wiemy, jak to się kończyło w wielu przypadkach?

robisz na własne ryzyko Big Grin

@eforso

kiedy nowy program pod filmy? hdstream, elimit i hdvod się kiepsko konwertują

Niby na własne ryzyko, ale eforsa sama sugeruje, żeby robić bony pod Maca czy KFC Tongue.

Zostaję jednak przy pp download ;]


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - suchy0001 - 02-07-2014 20:20

(02-07-2014 19:52)olafifi napisał(a):  Weźcie przestańcie oszukiwać, to gadanie, że wszystko legalne... macie jakieś sumienie w ogóle? Oszukaliście ludzi na miliony złotych, o ile nie więcej. Ja już usunąłem konto na eforsie i jestem BARDZO zadowolony Smile

Lol Lol

(02-07-2014 18:08)eforsa napisał(a):  
(02-07-2014 18:04)WujRock napisał(a):  Ale to przecież nielegalne, bo tego nie oferujemy. Czy się jakoś mylę?

Jest to strona typu Landing Page zachęcająca do skorzystania z usługi "Bon" zgodnie z jej regulaminem. Usługa dostępna w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Zrealizuj bon na terenie całego kraju! Podmiot realizujący dodatkowe świadczenie - Teleaudio DWA Sp. z o.o. S.K.A Regulamin serwisu.

Zgodnie z regulaminem serwisu użytkownik nabywa usługę umożliwiającą odtwarzanie materiałów z obsługiwanych hostów takich jak chomikuj, anyfiles, maxvideo.

Wszystko odziała legalnie. Serwis został zatwierdzony przez operatorów. W przypadku zgłoszeń / roszczeń stron trzecich - dany materiał zostanie zablokowany.

Życzymy wysokich zarobków!

W końcu firma,która nie zrzuca odpowiedzialności na każdym kroku na Wydawcę Smile Nie przytoczę przykładu ale są przynajmniej 2 Big Grin

(02-07-2014 20:14)szykiryki napisał(a):  
(02-07-2014 19:30)themate0 napisał(a):  
(02-07-2014 19:09)szykiryki napisał(a):  Program na pewno ma potencjał.

Tylko pytanie co z używaniem znaków firmowych jak McDonalds, Multikino czy Airmax...wiemy, jak to się kończyło w wielu przypadkach?

robisz na własne ryzyko Big Grin

@eforso

kiedy nowy program pod filmy? hdstream, elimit i hdvod się kiepsko konwertują


Niby na własne ryzyko, ale eforsa sama sugeruje, żeby robić bony pod Maca czy KFC Tongue.

Zostaję jednak przy pp download ;]

Użyj sugerującego logo bez znaku towarowego Big Grin


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - prololex - 02-07-2014 20:25

(02-07-2014 20:20)suchy0001 napisał(a):  
(02-07-2014 19:52)olafifi napisał(a):  Weźcie przestańcie oszukiwać, to gadanie, że wszystko legalne... macie jakieś sumienie w ogóle? Oszukaliście ludzi na miliony złotych, o ile nie więcej. Ja już usunąłem konto na eforsie i jestem BARDZO zadowolony Smile

Lol Lol

(02-07-2014 18:08)eforsa napisał(a):  
(02-07-2014 18:04)WujRock napisał(a):  Ale to przecież nielegalne, bo tego nie oferujemy. Czy się jakoś mylę?

Jest to strona typu Landing Page zachęcająca do skorzystania z usługi "Bon" zgodnie z jej regulaminem. Usługa dostępna w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Zrealizuj bon na terenie całego kraju! Podmiot realizujący dodatkowe świadczenie - Teleaudio DWA Sp. z o.o. S.K.A Regulamin serwisu.

Zgodnie z regulaminem serwisu użytkownik nabywa usługę umożliwiającą odtwarzanie materiałów z obsługiwanych hostów takich jak chomikuj, anyfiles, maxvideo.

Wszystko odziała legalnie. Serwis został zatwierdzony przez operatorów. W przypadku zgłoszeń / roszczeń stron trzecich - dany materiał zostanie zablokowany.

Życzymy wysokich zarobków!

W końcu firma,która nie zrzuca odpowiedzialności na każdym kroku na Wydawcę Smile Nie przytoczę przykładu ale są przynajmniej 2 Big Grin

(02-07-2014 20:14)szykiryki napisał(a):  
(02-07-2014 19:30)themate0 napisał(a):  
(02-07-2014 19:09)szykiryki napisał(a):  Program na pewno ma potencjał.

Tylko pytanie co z używaniem znaków firmowych jak McDonalds, Multikino czy Airmax...wiemy, jak to się kończyło w wielu przypadkach?

robisz na własne ryzyko Big Grin

@eforso

kiedy nowy program pod filmy? hdstream, elimit i hdvod się kiepsko konwertują


Niby na własne ryzyko, ale eforsa sama sugeruje, żeby robić bony pod Maca czy KFC Tongue.

Zostaję jednak przy pp download ;]

Użyj sugerującego logo bez znaku towarowego Big Grin

Nie wiedziałeś, że pierwszy milion trzeba ukraść? Big Grin


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - lukjas85 - 02-07-2014 20:34

ja za wami nie nadążamIdea jesteście niesamowici z tymi nowymi ppRolleyes


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - bodorek - 02-07-2014 20:45

Nie wiem czemu, ale przy wpisywanie kodu PIN brakuje mi "darmowa weryfikacja antyspamowa" sugerująca, że kod, który przyszedł, jest tylko potwierdzeniem Big Grin


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - lolekxp - 02-07-2014 21:11

elegancko dzieki! Smile


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - Zarobiony_Koles - 02-07-2014 21:56

Świetnie. Teraz nie wiem co mam promować. Planujecie jakieś programy dodawać w tym tygodniu??


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - Kurus92 - 03-07-2014 00:55

Nie nalicza mi wizyt,nie wspominając o aktywacjach...też to macie?


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - MostWanted - 03-07-2014 01:09

Po raz kolejny eForsa pokazała, że jest najlepsza ze wszystkich stron tego typu Smile


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - prololex - 03-07-2014 05:33

Program kusi żeby go przetestować Big Grin

W jakim modelu najlepiej będzie konwertować traffic 15-18 lat?