Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? (/Temat-NeoBux-i-ProBux-czy-warto-w-to-jeszcze-wchodzic-93478)

Strony: 1 2 3 4


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - xardas1020 - 13-07-2014 08:53

(13-07-2014 08:50)woj9928 napisał(a):  jeszcze pewny i dobry jest Ojooo

jak widać po tym wpisie nie masz nawet fiołkowego pojęcia na temat sytuacji w ojooo
to nie jest na chwilę obecną strona w którą wpłaca się chociażby 1 $


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - zila - 13-07-2014 19:16

Nie chodzi mi o strony gdzie inwestując zarabia się więcej - tak jest wszędzie.

Szukam alternatywy dla osób nie posiadających pieniędzy gdzie mogli by zarobić i z zarobionych pieniędzy wejść do AdKoin na pakiet partner.


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - xardas1020 - 13-07-2014 19:27

(13-07-2014 19:16)zila napisał(a):  Nie chodzi mi o strony gdzie inwestując zarabia się więcej - tak jest wszędzie.

Szukam alternatywy dla osób nie posiadających pieniędzy gdzie mogli by zarobić i z zarobionych pieniędzy wejść do AdKoin na pakiet partner.

raczej nie ma takich stron przynajmniej w buxach gdzie bez inwestycji zarobi się cokolwiek sensownego, więc raczej takich stron nie znajdziesz
są wakacje niech ulotki w wolnym czasie noszą, zarobią na pewno kilka stów


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - zila - 13-07-2014 20:27

W GT, LB i PV mogą bez poleconych i bez inwestycji zarobić, lecz potrzebna jest mi większa alternatywa.


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - xardas1020 - 13-07-2014 20:31

(13-07-2014 20:27)zila napisał(a):  W GT, LB i PV mogą bez poleconych i bez inwestycji zarobić, lecz potrzebna jest mi większa alternatywa.

realna praca skoro internet i zainwestowanie by zarobić więcej i mieć na inwestowanie dalej jest dla nich murem nie do przebicia


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - zila - 13-07-2014 21:50

Ja nie oceniam - ja staram się pomagać.
Kto wie w jakiej ktoś jest sytuacji.

Osobiście znałem osoby, które do pracy pójść nie mogły z różnych powodów, a urząd pracy żadnej pracy im nie załatwił, ani też zasiłku nie przydzielił.

... nie nam oceniać.


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - xardas1020 - 13-07-2014 22:00

(13-07-2014 21:50)zila napisał(a):  Ja nie oceniam - ja staram się pomagać.
Kto wie w jakiej ktoś jest sytuacji.

Osobiście znałem osoby, które do pracy pójść nie mogły z różnych powodów, a urząd pracy żadnej pracy im nie załatwił, ani też zasiłku nie przydzielił.

... nie nam oceniać.

a ja znam osoby które z zera robią coś
mówią, że salomon z pustego nie naleje a wystarczy tylko trochę kreatywności i chęci i z niczego można zrobić coś

np biorą mix, po wyjściu z salonu telefon do komisu, zakup kart by doładowania pokryć na x do przodu
powrót do domu, sprzedaż za kasę z doładowań sms premium za kasę z paypal inwestycja w bux i z małej kasy robią większą

można? można TYLKO WYSTARCZY CHCIEĆ


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - zila - 14-07-2014 13:12

Masz rację.


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - bart3kkaban - 18-07-2014 23:03

ojooo to scam nie płaci !
Nie doczekałem się na wypłatę 6 miesięcy


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - baran0407 - 21-07-2014 21:51

Coś ciężko jest ostatnio z Probuxa wypłacać. Ciągle napis że limit wypłat przekroczony a do tej pory wypłacał jakieś kilka miechów temu! Chyba
znudziło się im wypłacanie. Wisi tam moje ponad 6$ i nijak nie daje rady tego
wydłubać. Macie jakieś pomysły?
Pzdr.