Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje (/Temat-Definitywnie-Najmlodszy-Uzytkownik-Forum-9-Lat-Sub-Sms-Ppa-Inwestycje-93351)

Strony: 1 2 3


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - prololex - 29-06-2014 15:01

Widząc ten tytuł musiałem zajrzeć Big Grin
Trudno mi uwierzyć, że 9 latek już zarabia, ale jeśli to prawda to Powodzenia Smile


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - PASTOR - 29-06-2014 15:01

(29-06-2014 14:59)Fretax napisał(a):  To poprosze skan dowodu osobistego rodziców(może być tylko mamy).

ahahhaha
myslisz ze jestem mlody i glupi???

jeszcze wezmiesz pieniadze z banku ze skanem dowodu i problemow mi narobisz powinien na ciebie poleciec ban poniewaz wyludzasz dane


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Qwik - 29-06-2014 15:02

(29-06-2014 14:59)Fretax napisał(a):  To poprosze skan dowodu osobistego rodziców(może być tylko mamy).

Po kupę Ci skan dowodu?Chcesz robić za wielkiego specjalistę?


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - kuba48 - 29-06-2014 15:02

(29-06-2014 14:59)Fretax napisał(a):  To poprosze skan dowodu osobistego rodziców(może być tylko mamy).

A ja proszę o podanie podstaw na jakich możesz sprawdzać skany DO, nooo odznaka w gre wchodzi facepalm


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Fretax - 29-06-2014 15:03

Cicho Qwik, może ma ładną mame Jerk2


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Majka - 29-06-2014 15:07

A co na to rodzice? Idź z dzieciakami lepiej w piłkę pograj na zdrowie Ci to wyjdzie. Po co Ci kasa? Bądź dzieckiem, ceń dzieciństwo. Nie pierz sobie tak szybko łba głupotami. Pozdrawiam i nie będę już tu więcej zaglądać.


A teraz już tak poważnie ile masz lat Pastorze???


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - wojtas99 - 29-06-2014 15:08

robię nowe konto i piszę dziennik najmłodszy użytkownik 2 lata


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - sheko12 - 29-06-2014 15:08

Chyba skan Legitymacji Szkolnej Smile

wałek dobry Wink dobry pomysł miałeś z tym dziennikiem, wała robisz niezłego, jakis gościu wyżej uwierzył w to Lol


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - PASTOR - 29-06-2014 15:16

(29-06-2014 15:07)Majka napisał(a):  A co na to rodzice? Idź z dzieciakami lepiej w piłkę pograj na zdrowie Ci to wyjdzie. Po co Ci kasa? Bądź dzieckiem, ceń dzieciństwo. Nie pierz sobie tak szybko łba głupotami. Pozdrawiam i nie będę już tu więcej zaglądać.


A teraz już tak poważnie ile masz lat Pastorze???

Cześć koleżanko, otóż się składa ze mieszkam na wsi i nie dawno nam fajne boisko wybudowali, gramy tam z kolegami dużo, teraz jak beda wakacje bedziemy grac codziennie w piłe Smile Smile Dzis gralismy tylko 30 minut bo padał duzy deszcz. Szkoda ze nie bedziesz zagladac :// :// ale krytyke sobie cenie

no to pa buziaczki i pozdrawiam Smile)))))))


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Radek4921 - 29-06-2014 15:19

Ja tam Ci wierzę że masz 9 lat Smile
Powodzenia z subami SMS Big Grin