Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! (/Temat-Sqmany-zwleka-z-wykonaniem-swojej-czesci-transakcji-93087)

Strony: 1 2 3


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - daniel42na - 08-09-2014 18:40

jego gg.12772392


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - kariolmax - 09-09-2014 12:40

Oczywiście jego aktywność na konkurencyjnym forum wcale nie jest niebezpieczna beka ---

Czyli oszust nadal może bezprawnie oszukiwać beka facepalm


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - kariolmax - 13-10-2014 18:32

Witajcie!
Odświeżam temat z nadal nie załatwioną sprawą. Prosiłbym Was o rady co z nim zrobić.


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - yurko - 13-10-2014 20:37

komornik, prywatny morderca itd


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - kariolmax - 05-11-2014 11:56

sqmany oddal mi te 18 zl, a odsetki (na 32zl sie umówiliśmy) wysle do konca roku. Proszę o unbana dla niego żeby mogl sie wypowiedziec Smile


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - daniel42na - 05-11-2014 17:57

Tak jak było ustalone, sqmany otrzymuje unbana po prawie pół roku nie oddawania kilkunastu zł :|


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - Peelener - 05-11-2014 18:04

Squmany został wpisany do Krajowego rejestru dłużników, dziękuję i życzę spokojnej nocy.
Polecamy się na przyszłość www.krd.pl


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - sqmany - 05-11-2014 18:14

Dzięki wielkie i przepraszam za całą zaistniałą sytuację, na początek przeczytam 7 zaległych wiadomości, a potem nieco się wytłumaczę w edicie :|

@Edit
BTW. Dzięki za nowy opis, będę miał się czym wyróżnić + osłabiona reputacja na forum zagwarantowana Big Grin

@Edit2
@[xardas1020]
Wydaje ci się Wink

@Edit3
A więc tak, zaczęło się od tego ,że potrzebowałem 20 zł na telefon, udało mi się umówić z kariolmax, że za 20 zł na tel. przeleje mu 18 zł, miałem wtedy 20 zł na pp ze sprzedaży konta w grze.(Nie zarabiałem wtedy) Po doładowaniu konta kiedy chciałem przelać na pp ustaloną kwotę, wyświetlił mi się taki komunikat : Dostęp do Twojego konta został ograniczony. Komunikaty dotyczące sposobu rozwiązania tego problemu można znaleźć na stronieOpis konta.
A więc zrobiłem to co miałem zrobić, lecz ostatnią rzeczą co miałem zrobić czyli ponowne zweryfikowanie konta nie udało mi się ponieważ podobno, moje konto bankowe nie było czynne, okazało się ,że po prostu były nałożone limity na moje konto bankowe które zdjąłem po kontakcie telefonicznym z bankiem poprzez panel internetowy, lecz to nie wystarczało i teraz się pogmatwało, okazało się ,że jakiś nowy system mój bank ustanowił przez co nie było możliwości przelewania pieniędzy z konta bankowego na mojego paypala, drugą opcją było przelanie kasy poprzez inną funkcję na paypalu, ale nie była ona możliwa gdyż moje konto pp miało ograniczenie, więc były 2 opcje, albo zapłacę karolmax poprzez bank, albo założę nowe konto bankowe i połączę je z paypalem, ale nie miałem wtedy czasu na zarabianie, więc nie miałem pieniędzy na koncie bankowym, jedynie na pp. Chciałem zacząć zarabiać, ale wtedy za bardzo nie było możliwości, gdyż miałem problemy prywatne, po dłuższym czasie zdecydowałem się założyć nowe konto bankowe i połączyć je z moim paypalem i wtedy wreszcie uregulowałem transakcję, wiem ,że mało szczegółowo się określałem, ale nie mam za bardzo na to czasu, jeżeli ktoś byłby ciekawski, to zapraszam na pw. to na tyle. Mam nadzieję ,że więcej nie przydarzy mi się taki problem i nie zrobię tym samym problemu komuś innemu Wink


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - xardas1020 - 05-11-2014 18:35

(05-11-2014 18:14)sqmany napisał(a):  BTW. Dzięki za nowy opis, będę miał się czym wyróżnić + osłabiona reputacja na forum zagwarantowana Big Grin

czy mi się wydaje czy ten wpis brzmi sarkastycznie ???
dla ciebie to śmieszne, że 18 zł oddawałeś pół roku ?
przecież to w 1 dzień można zarobić by oddać/zapłacić


na teraźniejszą reputację sam zapracowałeś a opis jest do niej adekwatny


RE: Sqmany zwleka z wykonaniem swojej części transakcji! - Zarobiony_Koles - 07-11-2014 14:38

Te 18 złotych to byś zarobił w jeden dzień rozdając ulotki + do tego na przelew by ci starczyło.. Jerk2