Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach (/Temat-Sprzedam-Poradnik-jak-zarobic-na-wirtualnych-sportach-92516)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - pr3tor - 14-06-2014 12:41

poprosiłbym tu lub na pw


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 14-06-2014 12:43

poszło na PW


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - galski.pawel - 14-06-2014 13:12

Proszę mi też wyślij


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 14-06-2014 13:29

okej z racji iż sporo osób chce zamieszczam tylko dzisiejsze granie:

[Obrazek: 23ucsxl.jpg]


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Artiis - 14-06-2014 14:39

Ładnie Ci idzie Smile. Ja tam jednak preferuje obstawiać 0,5-2% ( a widzę że u Ciebie to różnie ) swojego budżetu na dany miesiąc. I zawsze wychodzę na + Big Grin, tylko jeden dzień na minus, ale nie duży kilkanaście złotych.


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 14-06-2014 14:53

To co wkleiłem to zacząłem od końcówki z konta i grałem później z tego co wygrałem dalej.

To co grałem za 200zł to tam w sumie podobnie grałem z tym, że miałem ogólnie założone, że jak przegram te 200zł to nic się nie stanie no ale wygrałem 10x tyle ile mogłem przegrać Tongue


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - szykiryki - 14-06-2014 20:08

Kupiłam poradnik.

Napisany w bardzo prosty i zrozumiały sposób, więc nawet osoby, które nie miały dotąd doświadczeń u buków z pewnością sobie poradzą w wdrożeniem wskazówek tam zawartych.
Myślę, że warto ruszyć z depozytem 100-300 zł, chociaż to moja luźna sugestia, nie wskazówka od autora poradnika Smile.
Sam poradnik zawiera również screeny wypłat i poszczególnych operacji, dlatego jak ktoś ma trochę wolnego hajsu warto spróbować.

Oczywiście nie ma gwarancji zysku, ale poradnik pozwala na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej.
Jutro będę miala wolniejszą chwilę, więc przetestuje i podzielę się wynikami.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 14-06-2014 20:10

Dziękuję za miłą recenzje Smile


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - RejTom - 14-06-2014 20:22

Ja również zakupiłem poradnik. Dzisiaj trochę się pobawię i pogram to powiem jakie efekty.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 15-06-2014 14:17

Dostaję pytania czy pomagam po kupnie poradnika w razie jakby coś było niezrozumiałe to tak pomagam i mogę nawet w miarę możliwości podsuwać propozycje zakładów