Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Teledysk EMINEMA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Nowy Teledysk EMINEMA (/Temat-Nowy-Teledysk-EMINEMA-9240)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Mathis K - 02-07-2010 23:11

refren najlepszy... btw co sie stalo z tym gangsta raperem jakim chyba byl kilka lat temu? czyzby poszedl w slady donia, libera i reszty pajacow z vivy? Tongue


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - MareKSG - 02-07-2010 23:30

Codziennie słyszę to w radiu... Muzyka wpada w ucho, no ale niektórym może się nie podobać. Mi akurat coś takiego odpowiada, bo nie przepadam za "czystym" rapem.


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Jeppers - 03-07-2010 13:51

(02-07-2010 23:11)Mathis K napisał(a):  refren najlepszy... btw co sie stalo z tym gangsta raperem jakim chyba byl kilka lat temu? czyzby poszedl w slady donia, libera i reszty pajacow z vivy? Tongue

Gangsta Rapu w Eminemie narazie nie będzie, jest to związane z odwykiem, który Eminem przeszedł i dlatego właśnie nagrywa "dojrzały" rap, a nie gangsta jak kiedyś. Są to jego słowa.

Kicha napisał(a):kiedys go lubilem jak spiewal
Lose yourself swietna.
A teraz? bleee. Jeszcze jak powiedzial kiedys ze nie bedzie spiewal dla Polakow i nie przyjedzie na koncert to juz go olalem totalnie

Czytaj dalej pudelka i słuchaj plotek Tongue Nigdy tak nie powiedział, to zwykłe brednie i dziwie się, że nikt Ciebie nie poprawił. Tak samo jak nigdy nie spalił naszej narodowej flagi [to taka ciekawostka jakbys znowu znalazł takie info]



Osobiście dojrzałe kawałki typu Beautiful czy właśnie Not Afraid podobają mi się. Oczywiście hity typu Lose Yourself nadal są wypasione, ale takie spokojne "bujanie się" bardziej mi się podoba, chociaż słucham dużo gangsta rapu. Kawałek pierwsza klasa, płytkę posiadam, po przesłuchaniu napiszę parę słów o niej.
Pozdrawiam


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - damianq90 - 07-07-2010 11:17

a mi płyta jak najbardziej podeszła i zaliczam ją na mega +, nawet porównując starsze materiały to pod względem technicznym ema nie ustaje, chociaż nie jestem jego jakimś fanem, to mimo iż kilka zagrań komercyjnych, hh w pełnym wydaniu Wink polecam inne kawałki niż te radiowe, typu http://www.youtube.com/watch?v=Lr-RWU1qUZQ dla mnie mega produkcja, na to czekałem Wink


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - sebastian43210 - 09-07-2010 11:09

słaby ten teledysk.eminem też jest słaby


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Kilol - 14-08-2010 21:26

Żeby nie było, że odkopuje tematy.Wink Temat ten jest zawsze aktualny. Teledysk jest zajebisty. Przynajmniej mi się podoba.


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Blanche - 03-11-2010 21:52

a jak wam sie podoba nowa piosenka-teledysk z Rihanna? jak dla mnie super


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Blanche - 03-11-2010 21:54

teledysk pierwszy super. A jak wam podoba się kawałek zaspiewany z Rihanna?


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Wojtas100 - 03-11-2010 21:58

Wiecie ,że on nie ma paru żeber i może sobie sam loda robić?

Przynajmniej tak czytałem.


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Satan - 04-11-2010 18:28

To to źle czytałeś Tongue Podobno Marilyn Manson może sam sobie loda robić ;P Ale to fikcja =p A co do tego kawałku Eminema to nie wiem co powiedzieć bo nigdy go nie słuchałem ;P