Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi (/Temat-Forex-Opcje-Binarne-szukam-osoby-ktora-mnie-wprowadzi-92362)

Strony: 1 2 3


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - grzesiek1990 - 21-07-2014 12:34

Jeśli chodzi o tego typu inwestycje to najlepiej zacząć je od nauki. Wiedza procentuje i sprawia, że możemy zarabiać stale, a nie chwilowo na bazie szczęścia. W związku z tym wszystkim inwestorom polecam 2 darmowe ebooki do nauki:

- Podstawy forex

- 7 mistrzowskich zagrań na Forex

Polecam także wakacyjny kurs Forex. Zapis na pierwszy poziom o wartości 4990zł jest teraz całkowicie bezpłatny. Bezpłatny zapis.


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - MaLiN - 22-07-2014 22:11

W takim razie napisz mi, czym się różnią od siebie te 2 ebooki? Wink


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - grzesiek1990 - 23-07-2014 07:33

To są 2 różne ebooki, pobierz i przeczytaj to poznasz różnicę.


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - MaLiN - 23-07-2014 08:08

Czyli nie wiesz Lol Rozumiem, że masz z tego jakiś zarobek, ale moim zdaniem prawie każdy Twój post jest tylko na temat tych samych ebooków Wink


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - grzesiek1990 - 23-07-2014 14:52

Tu nie chodzi o to, że nie wiem. Dwa różne ebooki, wydane przez różne jednostki, a Ty piszesz, że to to samo. Może najpierw warto sprawdzić?


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - MaLiN - 23-07-2014 15:19

Widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem Smile Nie napisałem, że są to 2 różne ebooki Wink


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - grzesiek1990 - 23-07-2014 15:57

Widzę, że ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Powiem tak. Nie zajmuje się Forexem, więc nie muszę czytać tych ebooków, ale zapoznałem się z nimi. Polecam je osobom, które chcą się uczyć inwestowania na tym rynku. A czy dzięki temu zarabiam to moja sprawa, ponieważ nikogo nie zmuszam do pobrania, a jeśli zachęcam to dla osoby pobierającej i tak jest to darmowe.


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - trio - 26-07-2014 11:28

hunter jesli nadal sie tematem interesujesz to moge pomoc z wprowadzeniem, zarowno w opcjach binarnych jak i na rynku forex, gram na tych rynkach od okolo 5 lat i ucze rozniez ludzi i gram na ich kontach.


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - klejberowskim82 - 26-07-2014 11:31

zeby grac na Forexie nie wystarczy przeczytanie 2 ebookow trzeba miec pojecie podstawy ekonomiczne i sledzic gospodarke swiatowa wtedy ma to sens dla zwyklego leszcza to strata kasy czasu i nerwow!


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - As7 - 26-07-2014 14:23

(26-07-2014 11:31)klejberowskim82 napisał(a):  zeby grac na Forexie nie wystarczy przeczytanie 2 ebookow trzeba miec pojecie podstawy ekonomiczne i sledzic gospodarke swiatowa wtedy ma to sens dla zwyklego leszcza to strata kasy czasu i nerwow!

Na Forexie to się zgodzę, dość dużo tego wszystkiego jest i dużo wiadomości trzeba śledzić. Co do Opcji Binarnych zaś nie byłbym podobnego zdania... W opcjach Binarnych przypomina to bardziej Hazard aniżeli wiedzę. Oczywiście jej nie wykluczam bo tam też trzeba coś wiedzieć, ale na pewno jest tego znacznie mniej niż w Forexie. Oczywiście również jeszcze większe ryzyko. Big Grin