Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
makumba19 - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: makumba19 - oszust (/Temat-makumba19-oszust-92312)

Strony: 1 2 3


RE: makumba19 - oszust - JimmyWang - 09-06-2014 10:58

nie no ten gościu (makumba) ma naprawdę coś z głową.. Sam podał screena pokrzywdzonemu na którym widać jak usunął numer telefonu ale on dalej się wypiera bekabekabeka


RE: makumba19 - oszust - takemymoney - 09-06-2014 11:07

Nie ma po co dalej drążyć tematu. Kolega makumba sam się pogrążył pokazując screena.

Oszust i tyle.


RE: makumba19 - oszust - xardas1020 - 09-06-2014 11:13

(09-06-2014 11:07)takemymoney napisał(a):  Nie ma po co dalej drążyć tematu. Kolega makumba sam się pogrążył pokazując screena.

Oszust i tyle.

gra głupiego i nie ma co się rozpisywać
oszukał tidid na parę złotych i trzeba być niezłym marginesem społecznym by na kilka złotych oszukiwać

jeżeli byłby uczciwy to załatwiłby sprawę polubownie na 2 sposoby :
weryfikacja tel ponownie tych kont już bez przekrętów
albo nowe konta zweryfikowane i bez przekrętów

sam się pogrążył, ale szumowiny zawsze na wierzch wypłyną


RE: makumba19 - oszust - makumba19 - 09-06-2014 11:21

1 konta ma weryfikacje z tego co wiem . 2 konto wedlug niego nie ma on nie potraifl zalatwic tego polubownie bo od razu zaczal sie rzucac jeszcze klamal ze chce kolejne konta Smile


RE: makumba19 - oszust - Kurus92 - 09-06-2014 11:22

(09-06-2014 11:21)makumba19 napisał(a):  1 konta ma weryfikacje z tego co wiem . 2 konto wedlug niego nie ma on nie potraifl zalatwic tego polubownie bo od razu zaczal sie rzucac jeszcze klamal ze chce kolejne konta Smile

Chłopie jest screen i leci ban dla ciebie,tyle w temacie.


RE: makumba19 - oszust - makumba19 - 09-06-2014 11:24

Oj hejterzy nie weim po co sie wypowiadacie jak to was nie dotyczy typowi polacy Wink


RE: makumba19 - oszust - xardas1020 - 09-06-2014 11:37

makumba ludzi obrażać sobie możesz, myślę że nie robi to na nikim wrażenia
ale graniem przedstawienia głupiego jaki serwujesz i obrażaniem innych nie wymażesz tego, że jesteś oszustem i oszukałeś tidid


RE: makumba19 - oszust - surfer0700 - 09-06-2014 12:26

Makumba, przecież na screenie ewidentnie widać że usunąłeś numer z konta facebook, więc nie wiem po co udajesz że z Twojej strony wszystko jest ok?
Dogadacie się jakoś w sprawie tych kont czy mam Cię zbanować za oszustwo na skalę 3 złotych? facepalm


RE: makumba19 - oszust - makumba19 - 09-06-2014 12:36

Nie no dam mu inne konto w takim razie i niech spada gosc bo robi takie halo ze nie wiadomo co podesle ci to konto sprawdzisz zeby znowu nie osadil ze nie ma czegos tam Smile

konto poszlo do surfera niech sprawdzi czy jest ok i wysle temu tam ziomkowi w takim razie. Pozdrawiam i mam nadzieje ze moj temat wyczyscisz ze zbednego spamu xardasa ktory i tak temat nie dotyczy


RE: makumba19 - oszust - surfer0700 - 09-06-2014 12:40

Ma prawo robić halo, bo go oszukałeś, więc nie rób z siebie ofiary. Umowa to umowa...
Jeżeli autor tematu będzie chciał się dogadać to proszę tu o info, jeżeli nie to niestety sprawę będzie trzeba rozwiązać inaczej i ja nie będę nic sprawdzał, bo zgodnie z regulaminem działu sprzedam, którego zapewne nie czytałeś, można wywnioskować że:
Administracja zarabiam.com nie bierze odpowiedzialności i nie uczestniczy w transakcjach przeprowadzanych przez użytkowników!