Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dyskusja o serwisie z nagrodami. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: Dyskusja o serwisie z nagrodami. (/Temat-Dyskusja-o-serwisie-z-nagrodami-92281)

Strony: 1 2


RE: Dyskusja o serwisie z nagrodami. - ICanTrollU - 10-06-2014 13:06

- gry za punkty
- nagrody cały czas jak w polubisz to
- możliwość zdobywania punktów za lajkowanie stron
- oferty z polskich firm np. netsales
- punkty za pobieranie gier, rejestrowanie się w nich


RE: Dyskusja o serwisie z nagrodami. - Krissu - 10-06-2014 18:57

Dziękuję za wszystkie opinie i oczywiście proszę o więcej! Smile


RE: Dyskusja o serwisie z nagrodami. - surfer0700 - 10-06-2014 19:11

Nie korzystam z serwisów z nagrodami, głównie przez to że nagrody nie są dostępne cały czas, tylko można je zdobyć poprzez restocki. Nie lubie takiego czegoś. Chce mieć pewność że jeżeli poświęcam swój czas na zdobywanie punktów, to że zwróci mi się to w postaci PEWNEJ nagrody, która CAŁY CZAS jest dostępna. Bo nie zawsze mam czas żeby siedzeć przed komepem i wyczekiwać restocku, podczas którego nie mam farta i ktoś zgarnia moją nagrodę...
Jak dla mnie takie coś mija się z celem, dlatego nie mam konta na FireGifts i na innych serwisach tego typu.
Jeżeli stworzyłbyś serwis ze stałymi nagrodami, to niewykluczone że założyłbym tam konto.


W razie gdybyś potrzebował jakichś skryptów to możesz się do mnie odezwać Wink

Pozdrawiam
s!


RE: Dyskusja o serwisie z nagrodami. - Matheo249 - 11-06-2014 08:26

Chciałbym, aby były stałe nagrody, mobilne oferty, jakieś fajne konkursy, słowo klucz na czacie dla kamperów Big Grin Można też dodać kupowanie punktów za smsy lub przelew. Do tego należy dodać uczciwą administrację, która będzie zajmować się stroną i nie zacznie jej olewać po pewnym czasie. Lub co najgorsze zwinie się bez słowa. To chyba tyle, jak mi coś nowego wpadnie do głowy to napiszę Smile


RE: Dyskusja o serwisie z nagrodami. - Situation - 14-06-2014 00:17

(11-06-2014 08:26)Matheo249 napisał(a):  Chciałbym, aby były stałe nagrody, mobilne oferty, jakieś fajne konkursy, słowo klucz na czacie dla kamperów Big Grin Można też dodać kupowanie punktów za smsy lub przelew. Do tego należy dodać uczciwą administrację, która będzie zajmować się stroną i nie zacznie jej olewać po pewnym czasie. Lub co najgorsze zwinie się bez słowa. To chyba tyle, jak mi coś nowego wpadnie do głowy to napiszę Smile
tak jak napisał Matheo249 i później ich nie olać że mają mnóstwo pkt. Smile w takim serwisie mogę być Smile


RE: Dyskusja o serwisie z nagrodami. - TechByte - 15-06-2014 21:03

Jest jakiś serwis na którym punkty zdobywa się poprzez lajki(facebook)?


RE: Dyskusja o serwisie z nagrodami. - pikusix1 - 15-06-2014 21:22

Widzę, że opinie co do restocków są różne. Także ja proponuję i restocki i nagrody gwarantowane, jak na "pewnym" serwisie z nagrodami. A mianowicie - cena np. głośników to 25000 pkt na restocku, a jako nagroda gwarantowana - np. 100 000 pkt. To byłoby ciekawym rozwiązaniem. Co do zdobywania punktów... hmmm, tutaj musiałbym siedzieć w temacie dokładnie, ale zapewne nie obędzie się bez smsów, przelewów, rejestracji.


RE: Dyskusja o serwisie z nagrodami. - SureQ - 18-06-2014 14:40

Tak jak napisał surfer . Nagrody muszą być gwarantowane , zbieram pkt , poświęcam swój czas to też czegoś oczekuje. PKT można zbierać np. formularze , kliki w linki itp . Wtedy serwis dostaję kase na nagrody