Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! (/Temat-Jak-zarobic-na-YT-Metoda-na-darmowe-uniki-91744)

Strony: 1 2 3


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - Klin - 29-05-2014 18:20

(29-05-2014 18:00)Lion94 napisał(a):  Jakbyś chciał wiedzieć to botneta można odpalić tylko skryptem lub przez panel, na Unixie, nie wiem kto ci takich głupot nagadał, a i jak widzę na filmiku jest stary Jingling który ma wersję dużo dużo starszą, a w tym 4.03 nie ma reklam, przetestuj na nowej wersji.

Słucham ? W jakim sensie odpalić ? Słyszałeś kiedykolwiek o rat i spyware ? Aktualnie to Ty piszesz głupoty, aż się zaczynam uśmiechać.

Co ma numerek wersji do tego czy to botnet czy nie ? Rozumiem że uważasz iż w starej wersji dołączaliśmy do botneta a w nowej nie ? Twórców olśniło i traffic pochodzi z nieba ?

Z Jingling korzystam od kilku lat. Co nie zmienia faktu że to botnet.


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - Lion94 - 29-05-2014 18:25

Będą chcieli ludzie to sobie sami sprawdzą czy to botnet, a nie kłócisz się z tą tezą,
i tak wszystko co pobieramy w sieci to na swoją odpowiedzialność... tak też uszczupliłem w temacie, żeby nie było że komuś każe pobierać ten plik, ten bot jest moim zdaniem najlepszym oprogramowaniem jakie wyszło i HitLeap nie dorówna.


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - Klin - 29-05-2014 18:44

A czy mówię że jest zły ? Korzystam od kilku lat, w innych tematach pare razy sam pisałem że do nabijania wyświetleń botnet sprawdziłby się idealnie.

Dlatego zalecam korzystać za pomocą piaskownicy (sandboxie).


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - Madara Uchiha - 30-05-2014 11:01

poproszę o jakiś dowód wypłaty


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - Lion94 - 30-05-2014 14:23

Dowód wypłaty podałem w pierwszym poście jaki znalazłem na necie, szczerze zarabiam do tych 10$,
czekam na minimium jak dostanę wypłatkę to się podziele odrazu z wami.


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - YouAreKilled - 30-05-2014 18:15

powiedz teraz jak wyłaczyć tego jingla jeśli go usunąłem a on po ponownym właczeniu nadal działa ?


@@edit


poradziłem sobie, dosyć prosto.


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - Lion94 - 30-05-2014 19:39

Zainstaluj sobie CCleaner i w autostarcie daj wyłącz.


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - GGG205 - 31-05-2014 07:25

Ile już zbierasz ?


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - Lion94 - 31-05-2014 18:22

jestem w trakcie tworzenia kolejnych poradników, co raz świeższych pomysłów no i mam pomysł na nową niszę tak żeby ją zapoczątkować na forach US, co do zarobku jest to zarobek paru centów -traktuje to jako zabawę jak na razie Tongue


RE: Jak zarobić na YT? + Metoda na darmowe uniki! - dondoonsie - 08-08-2014 21:24

Jingling nie nabija mi wyświetleń na yt