Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy szantu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy szantu (/Temat-Dziennik-pracy-szantu-91731)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 31-05-2014 17:04

Dzień 4
Dzisiaj był katastrofalny dzień zebrałem 20pkt i moje konto na autosurf poddali autoryzacji facepalm myślę jednak że nie zbanują mi go.. na szczęście miałem tam tylko 1zł więc dużej straty nie będzie hm chyba przerzucę się na coś innego może na upload ?


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 31-05-2014 18:27

I konto niestety poszło się kochać. Hm trzeba przerzucić się na coś innego


RE: Dziennik pracy szantu - WujRock - 31-05-2014 18:53

Na firesub, odpisz na PW.


RE: Dziennik pracy szantu - quake3Dpro - 31-05-2014 18:59

Spróbuj ogarnąć sub sms albo PPA.


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 31-05-2014 20:00

@wujekRock
Usuń wiadomosci bo masz pełną skrzynkę


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 01-06-2014 10:41

Witajcie!
Po wczorajszym incydencie z autosurfem postanowiłem pobawić się w Firesub. Na początku pomoże mi WujRock chodzi mi o pomoc typu o co chodzi co i jak Smile Hm dzisiaj będę się zaznajamiał z tym sposobem zarobku i mam taka cichą nadzieję że wpadnie chociaż 1 lead. Pozdrawiam serdecznie do zobaczenia o 21.


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 01-06-2014 17:51

Witajcie!
Dzisiaj zarejestrowałem się na FireSub i poznałem podstawy. Myślę że jutro 1 lead wpadnie Smile. Ja uciekam kombinować dalej z moim portalem do zobaczenia o 21.


RE: Dziennik pracy szantu - Pitek236 - 01-06-2014 18:39

Powodzenia Jerk2


RE: Dziennik pracy szantu - notentego - 01-06-2014 18:44

Powodzonka Wink Będę śledził.


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 01-06-2014 20:06

Podsumowanie dnia 5
Witajcie od początku uprzedzam jestem podpity i mogę pisać bzdury albo błedy w normalnych zdaniach ale skoro obiecałem to muszę to uczynić Smile. Zacznijmy od początku dzisiaj nauczyłem się podstaw FireSub już wiem na czym to polega i co muszę robić tak mniej więcej. No to w sumie tyle Big Grin długo się nie rozpisałem i mam cel żeby jutro mieć 1 leda. Moi drodzy czytelnicy kocham was Heart