Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzuty Rożne systemy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rzuty Rożne systemy (/Temat-Rzuty-Rozne-systemy-91695)

Strony: 1 2 3


RE: Rzuty Rożne systemy - Seapo - 06-06-2014 17:34

Typy na dzisiaj:Brazylia vs Serbia(Mecze Towarzyskie) powyżej 4,5 rożnych azjany polowa

Niemcy vs Armenia(Mecze Towarzyskie) powyżej 5 rożnych azjany

St.Patricks vs St.Patrick NY(Puchar Irlandii) powyżej 4,5 rożnych azjany


RE: Rzuty Rożne systemy - Seapo - 07-06-2014 15:02

Ktoś w ogóle obserwuje z was te typy?Bo jak widać warto.
Typy na dziś:
Cordoba vs Mallorca(Segunda​ Division-Hiszpan​ia) powyżej 5 rożnych azjany połowa
Girona vs Deportico la Coruna(Segunda Division-Hiszpan​ia) powyżej 5 rożnych azjany połowa
Las Palmas vs Ponferadina(Segu​nda Division-Hiszpan​ia) powyżej 5 rożnych azjany


RE: Rzuty Rożne systemy - PremAccHack - 07-06-2014 15:27

Mógłbyś je rozliczać, bo nie każdy wie gdzie można znaleść wyniki z połów


RE: Rzuty Rożne systemy - tremen - 07-06-2014 15:47

na bet365 w wynikach tylko musisz być zarejestrowany ile takich meczów wybierasz dziennie?? i próbowałeś innych systemów jak 2 z 4 lub 3 z 4 ?? i czym sie kierujesz przy wyborze meczów??


RE: Rzuty Rożne systemy - mareczek - 07-06-2014 17:00

(07-06-2014 15:27)PremAccHack napisał(a):  Mógłbyś je rozliczać, bo nie każdy wie gdzie można znaleść wyniki z połów


Takie mecze jak towarzyskie czy Segunda Division mozna sprawdzic na http://www.wyniki.com Wystarczy wejsc w mecz, statystyki i tam masz. Slabsze ligi czy jakie Puchary Irlandii itp. nie wiem gdzie sprawdzic. Ja jak koleg robie to na bet365, ale trzeba miec konto.


RE: Rzuty Rożne systemy - Seapo - 08-06-2014 00:47

Ok zacznę rozliczać.
Cordoba vs Mallorca-weszło
Girona vs Deportico la Coruna-weszło
Las Palmas vs Ponferadina-zwrot bo było równo 5 rożnych
Ogólnie rzecz biorąc kupon jest zwycięski,gdyż 2 weszły i jeden zwrot czyli jakby ktoś zagrał za 90zł to wygrałby koło 200zł.
Jeśli chodzi o wybór meczów to kieruje się swoim doświadczeniem i obserwacjami.Po prostu obserwuje dane ligi ile rożnych itd
Obserwuje je głownie na bet365 na żywo(Nie trzeba mieć konta obserwować ile jest rożnych w danym meczu na żywo)
Również korzystam,ze strony livesports.pl do obserwacji.


RE: Rzuty Rożne systemy - Seapo - 18-06-2014 19:18

Ostatni tydzień na bardzo duży +
Teraz stawiam mecze na MŚ oczywiście rożne oraz Ligę Islandzką,Finlandzką i Norweską.Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę na PW.


Pozdrawiam Smile


RE: Rzuty Rożne systemy - Mauorycy - 20-06-2014 00:16

Odezwij się Smile Mam trochę wolnego czasu i kapitału Smile


Odp: Rzuty Rożne systemy - Damkofr - 21-06-2014 00:30

wplace kase i tez jestem zainteresowany.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Rzuty Rożne systemy - chylewskim - 22-06-2014 14:54

Ja też jestem zainteresowany, proszę o kontakt.