Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 25-05-2014 09:37

Wstał nowy dzień, czas brać się do roboty. Big Grin

(24-05-2014 22:17)Zarobiony_Koles napisał(a):  Jeżeli chodzi o PPA to zapukaj do Diqitona (czy jak on tam) albo Surfera, jest jeszcze kilku, ale ci odnoszą najlepsze wyniki ;d

Dzięki za starania, jednak ani tego ani tego wyszukać mi nie chce. :/
Wczoraj ustaliłem sobie cele, ale chcę coś dodać:
-poczytać i dowiedzieć się trochę o subskrypcjach sms
-napisać artykuł który nie daj Boże nie będzie powtórką innego Big Grin

Dzisiaj ogółem chcę zrobić już coś konkretnego, w końcu zarabiać! Big Grin
Miejmy nadzieję że dam radę.


Odp: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - casualsprojects - 25-05-2014 10:00

Diqtion - wejdz w dział FireCash

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Krashai - 25-05-2014 10:17

Powodzonka xd


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 25-05-2014 10:23

Dziękuję. Big Grin Przy okazji napisałem już do Diqtion, mam konto na FireCash. Ciekaw jestem czy coś dzisiaj zarobię. Ale początki bywają trudne. Big Grin

Zapomniałem dodać, że zacząłem prowadzić też dziennik offline, w notatniku. Tam piszę bardziej szczegółowo, co jest opłacalne a co nie. Kiedyś jak będzie tego tam dużo, to może będzie to dobra kopalnie wiedzy. Big Grin

Mam pytanie do znawców FireCash. Czemu mam konto ultimate, skoro jestem całkowicie nowy? Ultimate konto to najwyższe z możliwych. ;o to dlatego że z refflinka jestem czy co?


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 25-05-2014 13:22

Mam już kilka plików na FireCash. Zaraz wrzucę jakiś większy, bo mam już konto na fb, z fajną laską na avatarze. Coś mi się wydaję że dzisiaj zarobię. Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 25-05-2014 13:46

Jeśli chcesz spamić fake kontami na FB to bardziej polecam subskrypcje sms. Serwisy freebiz czy firesub.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 25-05-2014 14:13

A czy są na firesub takie ankiety żeby po angielsku? Bo głównie z takimi mam do czynienia. Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 25-05-2014 14:33

Jeśli chodzi o inne narodowości to subskrypcje odpadają, chyba, że zna ktoś taki serwis.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 25-05-2014 14:40

Kurdę, muszę zrobić więc od nowa konto... szkoda trochę ale lajt, to moment. Big Grin

NAJNOWSZE WIEŚCI:
Idzie mi do duppy! Nie potrafię nikogo namówić do kliknięcia w link i tak dalej... tracęęęę wiaręęę .. ;x


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 25-05-2014 16:49

Spierdzieliłem sprawę, ban na facebook. Big Grin
Muszę założyć nowego. Big Grin