Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCPA system poleconych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireCPA system poleconych? (/Temat-FireCPA-system-poleconych-91433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 22-05-2014 17:20

mnie najbardziej by denerwowało że kogoś wyuczę a on założy nowe konto lub pójdzie do konkurencji ale takie życie. Zobaczymy


RE: FireCPA system poleconych? - bodek7654 - 22-05-2014 18:21

najnizszy % bylby 10 , ustalany raz moze byc tylko zmieniony ponownie tak jak PIN do FC czyli trzeba pisac do szefostwa o zmiane i zeby uniknac multikont to zagrozic banem i przepadkiem pieniedzy lub przynajmniej 50% zarobionej kwoty


RE: FireCPA system poleconych? - Anonimowy009 - 22-05-2014 18:28

To może poczekajmy co powiedzą na tą propozycję właściciele.


RE: FireCPA system poleconych? - bodek7654 - 22-05-2014 18:43

taki system nie pociaga ich po kieszeni , a przy tym moze wzrosnac liczba uzytkownikow leadow itd... , dostepnosc ofert dla nowych zostawic tylko incent tak zeby jakosc im nie spadla na reszcie ta i by to smigalo ze tak powiem


RE: FireCPA system poleconych? - Kiljan - 22-05-2014 19:06

Hmmm system poleconych, taki w którym polecony mógłby ustawić procent oddawany dla mentora mógłby w sumie przejść, jednak aby nie było takich wyłudzeń to ilość procentów mogłaby być zmieniona np. tylko raz w miesiącu, jak byście to dokładniej widzieli? Chodzi mi o sposób ogólnego wykonania, każdy polecony mógłby się sam przepiąć pod kogo chce i ustalić procent(wszystko raz w miesiącu)?


RE: FireCPA system poleconych? - bodek7654 - 22-05-2014 20:33

podpinanie indywidualne by spowodowało haos kazdy by smigal od 1 do 2 , mysle ze jak w FC chcesz zmiany to do administracji , ban za multikonta , procent rozliczany wedlug uznania i jak @up zmiana raz w miesiacu tylko ze najlepiej bylo by rozliczanie miesieczne czyli np. przed koncem miesiaca trzeba ustawic procent i np 1 miesiaca kasa odbijana jest z twojego konta i od razu wedruje na konto mentora i on moze od razu je wyplacic , aby nie robic tego na biezaco bo niewiem ale chyba obciazyloby to zbytecznie skrypt serwisu, a kazdy chce zeby to smigało szybko wszystko , ogolnie dobrze by bylo jak zrobic kazdemy w swoim panelu mial osobne okno dotyczace poleconych i mentora to by ulatwilo poruszanie sie w systemie i zrobic osobny kontakt do administratora na mail dotyczacy tylko spraw zwiazanych z poleconymi , wtedy nawet organizacyjnie by to szło ogarnac i mysle ze na poczatek mentorzy byli by selekcjonowani przez administracje wtedy poziom pomocy bedzie utrzymany i nie bedzie czestych prosb o zmiany podpiecia itd , wszystko to idzie zalatwic , Pan Łukasz nie takie rzeczy umie robic Lol


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 23-05-2014 12:59

Z tą zmianą % myślę że nie jest to dobry pomysł... Każdy będzie chciał jak najniższy % dać. Myślę że 10% byłoby idealnym rozwiązaniem. Czekam jak się potoczy sprawa i szukuję materiały naukowe.


RE: FireCPA system poleconych? - bodek7654 - 23-05-2014 17:22

wlasnie czekamy na jednoznaczna odpowiedz , czy dalo by rade takie cos wprowadzic i kiedy oczywiscie


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 23-05-2014 18:45

Ciekaw jestem kto głosuje przeciw Smile No coż ja już mam napisane poradniki. Smile 20$ dziennie po tygodniu pracy gwarantowane. Później 30$ po miesiącu.


RE: FireCPA system poleconych? - bodek7654 - 23-05-2014 19:24

Pan Artur ma urlop [ taki status na GG ] wiec pewnie trzeba poczekac do jego zakonczenia, taki system to troche tak jakby przebudowa serwisu, wiec moze nie przejsc od razu a i na gotowe efekty pewnie trzeba bedzie poczekac troche