Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? (/Temat-Jak-masowo-zaprosic-duza-ilosc-osob-do-grona-znajomych-na-FaceBooku-91035)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - karol9919 - 14-05-2014 18:37

(14-05-2014 18:34)bolo9797 napisał(a):  Juz lepiej zachecic do zapraszania Smile Jezeli ty zapraszasz to latwo bana wylapac.

Różnie to jest. Ale ja np. mam już konto z góra miesiąc i jak zapraszam po 100 osób nie blokuje mi. A już tak robię trochę czasu Wink Więc to chyba zależy od konta, bo prędzej zbanują nowe konto co zaprosiło 200 osób, niż tak co ma 2 miesiące i tyle samo zaprosiło. Trzeba tylko odstępy czasowe robić i wszystko będzie dobrze Lol


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - sirgonzalo7 - 14-05-2014 19:48

Wszystko działa dzięki ziomek ale laptop złapał zawieche Big Grin


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - aero2 - 14-05-2014 21:03

50 wpadło i captche wywaliło że zawiesiło mi wszystko.Big Grin
Ale dobra metoda, bo bierzesz z świeżego posta i od razu przyjmą zaproszenie.
Szkoda, że nikt nie wymyślił kodu jak usunąć wszystkich znajomych.


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - batman - 14-05-2014 21:19

potrzebni mi znajomi na fb ale zeby nie blokneli konta zna ktos jakis sposob?


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - GordonFF - 15-05-2014 08:31

Mi również nie działa..


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - Adrjan77 - 15-05-2014 08:38

Fajna metoda, reput poleci. Ale imho lepiej jak to klient szuka Ciebie a nie Ty klienta Smile Poza tym narażamy się na bana od Cukierberga.
Znajdę chwilę to zrobię poradnik jak dostać 3k zaproszeń w przeciągu kilku dni Smile

Zdrówka życzę.


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - karol9919 - 15-05-2014 14:06

(14-05-2014 21:19)batman napisał(a):  potrzebni mi znajomi na fb ale zeby nie blokneli konta zna ktos jakis sposob?

Najpierw dojdź do grup typu: "szukam znajomych" "Poznajmy się" itp. I tam piszesz posta żeby cię zapraszali. A tym sposobem ww. rób później i nie tak dużo naraz np. 500. tylko mniej to ci nie zablokują Wink Czasami ludzie też klikają, że nas nie znają i jak większość tak robi to głównie za to blokują.

(15-05-2014 08:31)GordonFF napisał(a):  Mi również nie działa..

A na jakiej przeglądarce? Bo ja robiłem na Mozilli Firefox, i Chrome. Działa na obu, z tym że na FF trochę dłużej jest zacina ;D


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - rekki - 24-05-2014 16:41

Poda ktoś kod?


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - Narutek - 28-05-2014 18:26

Skrypt działa superowo!!!! Smile


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - szantu - 28-05-2014 18:38

Działa jak natura chciała też tak zrobiłem Smile