Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS (/Temat-Jak-jest-wasza-opinie-o-zarabianiu-na-PPA-Subskrypcji-SMS-90630)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - SexPistols - 08-05-2014 08:52

(07-05-2014 15:43)Qwik napisał(a):  To że inni kradną nie jest usprawiedliwieniem ze Wy to możecie tez robić.

Zawsze interesowała mnie ta mentalność Smile "politycy to złodzieje! bank złodzieje! WSZYSCY ZŁODZIEJE!!! JAKIM PRAWEM ZARABIACIE WIĘCEJ NIŻ JA" beka

Nikt tu o kradzieży nie mówił, zarabianie na sub sms to nie KRADZIEŻ. Naucz się znaczenia tego słowa. Smile


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - yahoo - 08-05-2014 17:05

(08-05-2014 08:52)SexPistols napisał(a):  
(07-05-2014 15:43)Qwik napisał(a):  To że inni kradną nie jest usprawiedliwieniem ze Wy to możecie tez robić.

Zawsze interesowała mnie ta mentalność Smile "politycy to złodzieje! bank złodzieje! WSZYSCY ZŁODZIEJE!!! JAKIM PRAWEM ZARABIACIE WIĘCEJ NIŻ JA" beka

Nikt tu o kradzieży nie mówił, zarabianie na sub sms to nie KRADZIEŻ. Naucz się znaczenia tego słowa. Smile

To umyślne wprowadzanie w błąd mające na celu wyłudzić pieniądze. Oszustwo to lepsza nazwaTongue


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - Qwik - 08-05-2014 20:57

To ze coś jest zgodne z prawem nie znaczy ze jest legalne tzn. moralne.


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - SexPistols - 08-05-2014 21:44

(08-05-2014 20:57)Qwik napisał(a):  To ze coś jest zgodne z prawem nie znaczy ze jest legalne tzn. moralne.

Nie wiem w jakiej bajce żyjesz, ale pora dorosnąć... trochę przykre, że istnieją jeszcze osoby, które uważają, że na tym świecie wszyscy działają legalnie bądź moralnie. Ogólnie człowiek to istota bardzo egoistyczna, nie zmienisz świata. Szczególnie siedząc na forum i wmawiając niektórym, że źle czynią, dla mnie to wygląda jak próba zmniejszenia konkurencji (bazując na historii Twoich postów Smile )
no nic, powodzenia w dalszym życiu. W końcu ludzie naiwni również są potrzebni.


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - rachman - 08-05-2014 22:06

Często moralność nie idzie w parze z legalnością. To co dziś legalne może jutro takie przestać być. Moralność jest bardziej stała... niemniej nie każdy ma taką samą to raz, a dwa zmienia się ona z wiekiem/przeżyciami.

Oczywistą sprawą jest że subskrypcje są legalne, sms premium także. Jeżeli ktoś nie próbuje ukrywać opłat lub nie promuje programów próbujących te opłaty ukrywać to nie widzę ani moralnych ani prawnych podstaw by takich zarobków ktoś miał się "wstydzić".

Poza tym Sex to filar obecnego cywilizacyjnego społeczeństwa beka


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - Qwik - 08-05-2014 22:24

(08-05-2014 21:44)SexPistols napisał(a):  
(08-05-2014 20:57)Qwik napisał(a):  To ze coś jest zgodne z prawem nie znaczy ze jest legalne tzn. moralne.

Nie wiem w jakiej bajce żyjesz, ale pora dorosnąć... trochę przykre, że istnieją jeszcze osoby, które uważają, że na tym świecie wszyscy działają legalnie bądź moralnie. Ogólnie człowiek to istota bardzo egoistyczna, nie zmienisz świata. Szczególnie siedząc na forum i wmawiając niektórym, że źle czynią, dla mnie to wygląda jak próba zmniejszenia konkurencji (bazując na historii Twoich postów Smile )
no nic, powodzenia w dalszym życiu. W końcu ludzie naiwni również są potrzebni.

"e istnieją jeszcze osoby, które uważają, że na tym świecie wszyscy działają legalnie bądź moralnie."

Zgadzam się.

"Ogólnie człowiek to istota bardzo egoistyczna, nie zmienisz świata."

Zgadzam się

"Szczególnie siedząc na forum i wmawiając niektórym, że źle czynią"

Denerwuje mnie hipokryzja.

"dla mnie to wygląda jak próba zmniejszenia konkurencji (bazując na historii Twoich postów Smile )"

Gratuluje przeczytania 2k postów.Wszystkim osobom które chcą mojej pomocy na pw pomagam jeśli znam odpowiedz i tak samo na forum oraz na shoutbox.


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - SexPistols - 09-05-2014 08:32

(08-05-2014 22:24)Qwik napisał(a):  
(08-05-2014 21:44)SexPistols napisał(a):  
(08-05-2014 20:57)Qwik napisał(a):  To ze coś jest zgodne z prawem nie znaczy ze jest legalne tzn. moralne.

Nie wiem w jakiej bajce żyjesz, ale pora dorosnąć... trochę przykre, że istnieją jeszcze osoby, które uważają, że na tym świecie wszyscy działają legalnie bądź moralnie. Ogólnie człowiek to istota bardzo egoistyczna, nie zmienisz świata. Szczególnie siedząc na forum i wmawiając niektórym, że źle czynią, dla mnie to wygląda jak próba zmniejszenia konkurencji (bazując na historii Twoich postów Smile )
no nic, powodzenia w dalszym życiu. W końcu ludzie naiwni również są potrzebni.

"e istnieją jeszcze osoby, które uważają, że na tym świecie wszyscy działają legalnie bądź moralnie."

Zgadzam się.

"Ogólnie człowiek to istota bardzo egoistyczna, nie zmienisz świata."

Zgadzam się

"Szczególnie siedząc na forum i wmawiając niektórym, że źle czynią"

Denerwuje mnie hipokryzja.

"dla mnie to wygląda jak próba zmniejszenia konkurencji (bazując na historii Twoich postów Smile )"

Gratuluje przeczytania 2k postów.Wszystkim osobom które chcą mojej pomocy na pw pomagam jeśli znam odpowiedz i tak samo na forum oraz na shoutbox.

2k to bardzo zaokrąglona liczba Tongue każdego denerwuje hipokryzja i każdy jest hipokrytą. True fact.


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - VIETNAM - 09-05-2014 14:14

nie widze przeciwwskazan


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - czarnykruk - 16-05-2014 12:29

Jakie polecacie programy bo sam bym troszkę pozarabiał, a nie wiem gdzie Big Grin


RE: Jak jest wasza opinie o zarabianiu na PPA, Subskrypcji SMS - GoodLecki - 16-05-2014 12:40

Zarabiam na subach jest regulamin więc jestem czysty, ba dzięki temu ze jest regulamin można śmiało jeszcze pisać że coś jest za free, to jest dopiero mentalność Big Grin