Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash - podatki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash - podatki? (/Temat-Astrocash-podatki-90565)

Strony: 1 2


RE: Astrocash - podatki? - krawi92 - 06-05-2014 13:08

A co rodziców nie masz ? Oni się rozliczają co roku prawdopodobnie, a jeśli myślisz, że mając umowe z Astro ukryjesz przed nimi fakt zarabiania, to się mylisz Smile Takie rzeczy wychodzą, przychodzą pisma polecone itp ;]


RE: Astrocash - podatki? - lukasz_cfc - 06-05-2014 13:37

(06-05-2014 13:08)krawi92 napisał(a):  A co rodziców nie masz ? Oni się rozliczają co roku prawdopodobnie, a jeśli myślisz, że mając umowe z Astro ukryjesz przed nimi fakt zarabiania, to się mylisz Smile Takie rzeczy wychodzą, przychodzą pisma polecone itp ;]

O czym ty piszesz w ogóle? Zadałem kilka pytań. Może ktoś na nie odpowiedzieć?


RE: Astrocash - podatki? - krawi92 - 06-05-2014 15:10

Samemu sie nie rozliczysz, to musi zrobić ktoś ogarnięty. Albo rodzice, albo ktos kompetentny, żeby wyliczył zwrot itp. bo jak zrobisz błąd to jeszcze będziesz dopłacał do skarbówki. A z wypełnionym PITem idzie się do skarbówki, składa się go w okienku i czeka na ewentualny zwrot.


RE: Astrocash - podatki? - lukasz_cfc - 06-05-2014 18:45

W takim razie co mi da to że podpiszę umowę? Dostaję wypełniony PIT z którym muszę iść do urzędu skarbowego?


RE: Astrocash - podatki? - krawi92 - 06-05-2014 18:54

Ogólnie rozliczasz się co roku, z tego co przepracowałeś. Zbierasz umowy z Astro i kiedy przychodzi moment rozliczania - kwiecień, idziesz z tymi wszystkimi swoimi pierdołami + PIT 37 do kogoś, kto umie wypełnić PIT ( wyliczyć to wszystko poprawnie ). Z wypełnionym PITem 37 idziesz do skarbówki. Nie wiem co Astro przysyła do rozliczenia, bo ja sie z umowy o dzieło nigdy nie rozliczałem. Nie wiem jak duże jest ryzyko zarabiania na Astro bez umowy, to tak jakbyś pracował na czarno Lol Ja tego faktu jeszcze nie rozważałem, dopiero zaczynam tu przygodę i jeszcze nie zarobiłem Tongue


RE: Astrocash - podatki? - lukasz_cfc - 06-05-2014 19:40

Ok dzięki. Ale może jeszcze ktoś się wypowie kto już ma w tym doświadczenie?


RE: Astrocash - podatki? - lukasz_cfc - 08-05-2014 13:29

Nikt więcej się nie wypowie?