Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Probux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Probux (/Temat-Probux-90539)

Strony: 1 2


RE: Probux - Workis - 07-05-2014 23:14

Ja o tym wiem, chodzilo mi o to, zeby pokazac tworcy tematu jakie sa to mozliwosci i jak to zrobic, a nie mowic po prostu, ze sa. Wiadomo, ze sa sposoby na zarobienie mliona w ciagu roku, ale to, ze sa to jedno - to, ze nikt ich nie opisuje - to drugie. Wink

Co do sposobow, moze pomoze to tworcy tematu :
- allegro kupic taniej sprzedac drozej - gdyby to bylo takie proste, to by kazdy tak robil. trzeba sie na czyms konkretnym po prostu znac, jak masz duza wiedze na jakis temat - swietny sposob (np. ja tak robilem w temacie numizmatyki)
- pisanie precli - prosze bardzo Smile
- tworzenie i sprzedawanie kont fb - zawsze cos sie trafi, z fanpage'ami troche trudniej, bo trzeba na poczatku je rozpromowac, jak sie na tym ktos nie zna to troche bez sensu sie za to brac (jesli chodzi o zarobek w krotkim czasie)
- to samo z kontami youtube

Z reszta trudno sie nie zgodzic. Wink
I w ten sposob zarabiam i moge to polecic wynajecie 200 RR kazdej osobie, ktora chce zeby inwestycja nie byla wieksza niz 40$ i zwrocila sie w mniej niz 4 miesiace. Oprocz probuxa jest multum innych sposobow zarabiania na ktorych sie bardziej skupiam. Wink Od czerwca zobaczymy ile warty jest golden na probuxie w moim wypadku Wink

pozdrawiam


Probux - Artinesse - 02-03-2018 17:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.