Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? (/Temat-Co-wasi-rodzice-sadza-o-zarabianiu-w-internecie-90467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - flown - 05-05-2014 09:51

jak wyplacilem pierwsze 500 zł z internetów to kazali mi przestać. No ale szkoda mi bylo zamknąć konto na Astro (o ile sie da) i teraz mam jeszcze pare kół do wypłaty, a za niecałe 2 miechy kończe osiemnastke więc nie bedzie lipy Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - kasiak - 05-05-2014 11:47

(05-05-2014 09:51)flown napisał(a):  jak wyplacilem pierwsze 500 zł z internetów to kazali mi przestać. No ale szkoda mi bylo zamknąć konto na Astro (o ile sie da) i teraz mam jeszcze pare kół do wypłaty, a za niecałe 2 miechy kończe osiemnastke więc nie bedzie lipy Smile

Wypłaciłeś i kazali Ci przestać? facepalm
u mnie było trochę inaczej nadal nie są tym jakoś specjalnie zachwyceni ale już nie ma
"bo Ci nie wypłacą"
"Bo jeszcze do tego dopłacę"
"bo Ci się nie uda"
"bo nauka ważniejsza"
Po pierwszej wypłacie było
"fajnie, że zarabiasz ale masz się uczyć"
Fakt, faktem naukę sb odpuściłem, ale to nie ze względu na internyty, a z racji, że i tak bezowocnie siedziałem na forach i fb to postanowiłem coś porobić Jerk


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Szalony - 05-05-2014 12:13

(05-05-2014 11:47)kasiak napisał(a):  
(05-05-2014 09:51)flown napisał(a):  jak wyplacilem pierwsze 500 zł z internetów to kazali mi przestać. No ale szkoda mi bylo zamknąć konto na Astro (o ile sie da) i teraz mam jeszcze pare kół do wypłaty, a za niecałe 2 miechy kończe osiemnastke więc nie bedzie lipy Smile

Wypłaciłeś i kazali Ci przestać? facepalm
u mnie było trochę inaczej nadal nie są tym jakoś specjalnie zachwyceni ale już nie ma
"bo Ci nie wypłacą"
"Bo jeszcze do tego dopłacę"
"bo Ci się nie uda"
"bo nauka ważniejsza"
Po pierwszej wypłacie było
"fajnie, że zarabiasz ale masz się uczyć"
Fakt, faktem naukę sb odpuściłem, ale to nie ze względu na internyty, a z racji, że i tak bezowocnie siedziałem na forach i fb to postanowiłem coś porobić Jerk

"mam tak samo, jak ty" ... Big Grin!


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Story - 05-05-2014 15:01

(05-05-2014 11:47)kasiak napisał(a):  
(05-05-2014 09:51)flown napisał(a):  jak wyplacilem pierwsze 500 zł z internetów to kazali mi przestać. No ale szkoda mi bylo zamknąć konto na Astro (o ile sie da) i teraz mam jeszcze pare kół do wypłaty, a za niecałe 2 miechy kończe osiemnastke więc nie bedzie lipy Smile

Wypłaciłeś i kazali Ci przestać? facepalm
u mnie było trochę inaczej nadal nie są tym jakoś specjalnie zachwyceni ale już nie ma
"bo Ci nie wypłacą"
"Bo jeszcze do tego dopłacę"
"bo Ci się nie uda"
"bo nauka ważniejsza"
Po pierwszej wypłacie było
"fajnie, że zarabiasz ale masz się uczyć"
Fakt, faktem naukę sb odpuściłem, ale to nie ze względu na internyty, a z racji, że i tak bezowocnie siedziałem na forach i fb to postanowiłem coś porobić Jerk

U mnie dokładnie to samo. I ciągłe powtarzanie że i tak nawet jeśli się da to się do tego nie nadajesz..


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Inwestor25 - 05-05-2014 16:34

Z chęcią też się wypowiem, choć ja już stary koń jestem

Kiedyś przy piwie rozmawiałem z ojcem na temat zarabiania w internecie. Ojciec prowadzi swoją firmę, internet wykorzystuje tylko do obsługi poczty, ewentualnie poczyta jakieś wiadomości.

Opowiadałem mu tak z grubsza jak można zarabiać online, o klikaniu w bannery, o ankietach, programach partnerskich, linkach, subskrypcjach, opcjach binarnych, tak ogólnie o wszystkim

Mimo tego, że jestem już grubo po 20-tce to i tak usłyszałem podobne teksty, jak u Was:
"pójdziesz siedzieć"
"żebyś sobie kłopotów nie narobił"
"ja za Ciebie długów spłacać nie będę"
"w internecie sami oszuści"
"jeszcze nie słyszałem by ktoś pieniądze z internetu dostał"
"te zarabianie przez internet to pewnie jak te randki online co po drugiej stronie siedzi stary dziad a 13-latka udaje"

Ciężko się dziwić takim opiniom biorąc pod uwagę, że mój ojciec jest po 50-tce, a nawet młodsi rodzice, którzy nie znają się na internecie, nie wiedzą chociażby jak się bloga zakłada czy do czego służy mailing.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - ErgePL - 05-05-2014 16:47

Też mam wrażenie, że było bo coś takiego czytałem.
Najpierw jak mówiłem, że zarabiam na PPA to nie kumali co i jak. Potem jak ojciec sie dorwał do internetu i wpisał PPA co to jest itd. to potem gadanie, że "to oszustwo", "ja za Ciebie do więzienia nie pójde", "jak oszukasz 200 osób to zrobią pozew zbiorowy i pójdziesz siedzieć", "To jest nie legalne!"
Najgorzej było jak przyszło kilka dyszek to była afera, że "To od oszukiwania ludzi!", "Nie wydawaj bo policja przyjdzie i będziesz musiał oddawać".
Ogólnie to dziwnie to wszystko i kazali mi przestać, ale... Lol


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Babcia_Irenka - 05-05-2014 17:14

"Znowu będziesz miał znowu kłopoty", "zajmij się nauką", "po co ci to" itp.
Nie widzieli żadnych plusów, a poduczyłem się angielskiego, nauczyłem się "stawiać" stronę i wiele innych rzeczy Big Grin


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - BloNdyN - 05-05-2014 17:18

Ja za cb splac dlugow nie bede.
Zobaczysz cze wkoncu sie doigrasz
Wez sie za nauke a nie zarabiasz w necie oszukujac
To nie legalne..
Blabla ciagle to samo slysze..


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Nescafe - 05-05-2014 17:38

"Nic nie ma za darmo", "Weź się za naukę chłopie!", "To jest nielegalne", "Jeszcze będziemy musieli za Ciebie jakieś kary płacić"..


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - 4funsecond - 05-05-2014 18:28

To karalne (ona pracuje jako kurator i tak gówno o tym wie)
Grzywny tysiące będą
Pozew zbiorowy i już po naszej rodzinie

Jednam mam taki układ:
Ona daje konto i sprawdza wszystkie moje zarobki. Jeśli coś spier*ole sam jej oddaje + koniec z zarabianiem. Jak narazie wypłaty nie było, ale przyjdzie i zobaczymy co wtedy powie.: Big Grin