Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. (/Temat-Dziennik-kogos-kto-nie-umie-porzadnie-zabrac-sie-do-pracy-89723)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - piciaszek - 23-04-2014 16:36

Życzę powodzenia z fanpage, Facebook ostatnio znowu uciął zasięg Wink
Będę obserwował Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 23-04-2014 18:44

Własnie wiem, dlatego jestem zniechęcony, kiedyś prowadzenie fp to sama przyjemność, teraz brak słów.
Wróciłem 2godzinki pózniej a tu szok - 1k wyświetleń nabiło! Bez żadnej roboty! Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 24-04-2014 15:42

Mam super niszę a właściwie dwie! Działam na fb, youtube i suby wpadają wręcz same Smile Cel do końca maja został osiągnięty Smile Nazbierałem 10$ na shorte.st, oraz 38.50 na firesubie. Wiecie ile zł to jeden $? .. Jako że cel do końca maja został osiągnięty przed majem podwyższam go do kwoty 200zł.

NIE szukam mentora ! Smile

CEL DO KOŃCA MAJA 70/200


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - maselko1235 - 24-04-2014 15:44

http://www.simons.pl/konwerter-walut


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Natann - 24-04-2014 17:05

Gratuluję cierpliwości Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 24-04-2014 17:25

Dzieki wielkie Wink ... masełko, znam takie strony ale nie wiem jaki dolar to $ Big Grin .. Amerykanski?
Jak widać piszę to 2godziny pózniej a kasy już o 14 zł więcej Smile Sam jestem dumny z siebie! Smile


CEL DO KOŃCA MAJA 84/200


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Klin - 24-04-2014 17:51

(24-04-2014 17:25)4funsecond napisał(a):  Dzieki wielkie Wink ... masełko, znam takie strony ale nie wiem jaki dolar to $ Big Grin .. Amerykanski?
Jak widać piszę to 2godziny pózniej a kasy już o 14 zł więcej Smile Sam jestem dumny z siebie! Smile


CEL DO KOŃCA MAJA 84/200


Masz 17 lat i nie wiesz takich rzeczy ? Undecided

Dolar Amerykański ---> $
Kurs na dzień dzisiejszy 3.03zł za 1$

Ps.

Ale jak mogło nie interesować ? Przecież to sama podstawowa wiedza, nawet ze szkoły powinieneś wiedzieć że $ to dolar amerykański.
Nie poddawaj się i idź w zaparte : )

Życzę powodzenia i wytrwałości


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 24-04-2014 18:03

A co mnie to interesuje? Big Grin .. Nie obchodziło mnie to do teraz Big Grin .. Następny lead wpadł Smile .. Dzięki wielkie Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Lozaq - 24-04-2014 20:23

Powodzenia będę zaglądał


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 25-04-2014 19:28

Miałem chwile załamania. Wszystkie strony - facebook, youtube nie działały. Nic poprostu, wszystko padło. Wyświetlało się że to przez starego flasha. Gdy próbowałem go pobrać ze strony podanej gdy wchodziłem na fb antywirus blokował - pisało że Trojan. I wiecie co? Szok. Podłączam do innego wi-fi i wszystko git. Chodziło o to, że mam jakiegoś wirusa na wi fi w domu.. Nie umiem tego usunąć... Trudno, siedze teraz na sąsiadach.
Dzisiejszy dzień był słaby - bo jak mówiłem nie miałem internetu przez zasrane wirusy. Jednak z wczoraj wpadło kilka leadów i nie jest źle. Tak więc:


CEL DO KOŃCA MAJA 93.50/200