Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms (/Temat-Zarob-swoje-pierwsze-pieniadze-na-subskypcjach-sms-88642)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - pietreczka - 03-04-2014 16:06

To bardzo miło Wink
Moje linki są podane w dzienniku


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - Halunek - 03-04-2014 19:37

jak szukac grupy? przez wyszukiwarke fb chyba słabo, chyba ze jest jakas opcja zeby wyszukiwało tylko grupy?
dzis na jednym z moich fake kont wyskoczyła prośbe o weryfikacje, wybrałem nr telefonu i wpisałem swoj prawdziwy
na tym koncie mam juz spokój?

edit
zarejestrowalem sie z twojego linka na fires


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - dovakhinpl12 - 03-04-2014 20:09

Big Grin Widziałem przez przypadek jakąś stronke o dodawaniu ludzi Big Grin
Serio Big Grin TYLU LUDZI ŁAPIE W TO ŻE TO MASAKRA Big Grin
Co chwilę widać jak mnie oceniacie ?nudzi mi sie , dodawać to popiszemy Big Grin


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - milosz998 - 04-04-2014 11:06

Jedna kwestia, miałem jużkiedyś podobny pomysł, ale nie wiem skąd wziąć ze 2-3 zdjęcia jednej laski w tym 1 w miarę ok na FB a 2 jakieś wyzywające


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - Danysuw - 04-04-2014 11:27

(03-04-2014 19:37)Halunek napisał(a):  jak szukac grupy? przez wyszukiwarke fb chyba słabo, chyba ze jest jakas opcja zeby wyszukiwało tylko grupy?
dzis na jednym z moich fake kont wyskoczyła prośbe o weryfikacje, wybrałem nr telefonu i wpisałem swoj prawdziwy
na tym koncie mam juz spokój?

edit
zarejestrowalem sie z twojego linka na fires

[Obrazek: UC6U5Re.png]

Kod:
Witam, dzisiaj zdradzę Wam moje 2 gotowe nisze
Tylko ja widze tu 1 nisze? Xpokerface


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - Halunek - 04-04-2014 12:31

up
dzieki ;d

do autora tematu
jak dlugo jedno konto przynosiło zyski? bo chyba ludzie dwa razy nie dawali sie nabierac na to samo ;d


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - pietreczka - 04-04-2014 12:59

(04-04-2014 11:27)Danysuw napisał(a):  
(03-04-2014 19:37)Halunek napisał(a):  jak szukac grupy? przez wyszukiwarke fb chyba słabo, chyba ze jest jakas opcja zeby wyszukiwało tylko grupy?
dzis na jednym z moich fake kont wyskoczyła prośbe o weryfikacje, wybrałem nr telefonu i wpisałem swoj prawdziwy
na tym koncie mam juz spokój?

edit
zarejestrowalem sie z twojego linka na fires

[Obrazek: UC6U5Re.png]

Kod:
Witam, dzisiaj zdradzę Wam moje 2 gotowe nisze
Tylko ja widze tu 1 nisze? Xpokerface




Bo miały być dwie, ale w ostatnim momencie się rozmyśliłem i przekazałem ją jedynie moim dobrym poleconym Smile




RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - CykadaPL - 05-04-2014 09:36

jak tworze konta fb to juz widze pare osób korzytających z twojej niszy Wink


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - Halunek - 06-04-2014 21:07

wszedłem do jakichś losowych grup i to co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie. kilkanascie postów typu "wlasnie zaczynam pokaz na zywo zapraszam" i fake stream ;dd
zarabiacie cos na tym teraz?


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze na subskypcjach sms - Symbian - 06-04-2014 21:20

To juz wiem kto wprowadzil ten syf na grupy facepalm