Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niesłuszna blokada konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Niesłuszna blokada konta (/Temat-Niesluszna-blokada-konta-88533)

Strony: 1 2 3


Odp: Niesłuszna blokada konta - Damkofr - 01-04-2014 22:38

omg zamiast założyć nowego maila czy coś to ten typ słał z maila gdzie ma paypala założonego jeszcze. Nie czaje takich ludzi bez mózgu.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Niesłuszna blokada konta - MogeCosNapisac - 02-04-2014 06:39

@up
To teraz może ja wyjaśnie Smile

Do konta pocztowego [email protected] ma dostęp co najmniej 10 osób (ja tego emaila nie wysyłałem) jest to email typowo porządkowy (90tys nieodebranych wiadomosci).


Korzystam z internetu od spółdzielni mieszkaniowej i kazda z osob na moim osiedlu ma takie samo ip.


xKrisp oraz MoszNAgrode to moi znajomi, na których moge Ci oczywiście podać namiary Wink


Dodatkowo nie nazywam się Kamil Krzesirski, nawet nie znam takiej osoby...


(01-04-2014 22:38)Damkofr napisał(a):  omg zamiast założyć nowego maila czy coś to ten typ słał z maila gdzie ma paypala założonego jeszcze. Nie czaje takich ludzi bez mózgu.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Nie rozumiem nic z tego spamu kolego Smile Co ma paypal (ktory nie jest moj) do tego ze ktos wyslal z emaila [email protected] (jest rowniez duzo innych [email protected] - [email protected] i kazdy ma ok. 10 osob) jakis spam.


RE: Niesłuszna blokada konta - Adrjan77 - 02-04-2014 07:27

(02-04-2014 06:39)MogeCosNapisac napisał(a):  Korzystam z internetu od spółdzielni mieszkaniowej i kazda z osob na moim osiedlu ma takie samo ip.
leżę i kwiczę, co za kocopoły. I numer telefonu też macie wszyscy taki sam, bo przecież mieszkacie na jednym osiedlu. .E.a.ć logikę.
Na moje oko to nie masz więcej niż 15 lat, a do komputera usiadłeś na początku roku


RE: Niesłuszna blokada konta - MogeCosNapisac - 02-04-2014 07:54

(02-04-2014 07:27)Adrjan77 napisał(a):  
(02-04-2014 06:39)MogeCosNapisac napisał(a):  Korzystam z internetu od spółdzielni mieszkaniowej i kazda z osob na moim osiedlu ma takie samo ip.
leżę i kwiczę, co za kocopoły. I numer telefonu też macie wszyscy taki sam, bo przecież mieszkacie na jednym osiedlu. .E.a.ć logikę.
Na moje oko to nie masz więcej niż 15 lat, a do komputera usiadłeś na początku roku

Tak się składa, że telefonu ze spółdzielni nie posiadam Wink Drugą sprawą jest to, że wszyscy są podłączeni pod jedną sieć WiFi... Zastanów się czasem co piszesz kolego, albo poczytaj w internecie.


Niesłuszna blokada konta - mucios - 02-04-2014 09:08

Jak to pod jedna sieć WI-FI?? Większej głupoty dawno nie słyszałem. Cały blok pod jedna sieć WI-FI.

Druga sprawa, to jak może korzystać 10 osób z jedej skrzynki. Nie możesz założyć swojej własnej??


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Niesłuszna blokada konta - elbowndg - 02-04-2014 09:18

(02-04-2014 06:39)MogeCosNapisac napisał(a):  xKrisp oraz MoszNAgrode to moi znajomi, na których moge Ci oczywiście podać namiary Wink




Sprzedaj znajomych za dostęp do forum Smile
Nazywaj ich dalej znajomymi Wink


RE: Niesłuszna blokada konta - MogeCosNapisac - 02-04-2014 10:37

(02-04-2014 09:18)elbowndg napisał(a):  
(02-04-2014 06:39)MogeCosNapisac napisał(a):  xKrisp oraz MoszNAgrode to moi znajomi, na których moge Ci oczywiście podać namiary Wink




Sprzedaj znajomych za dostęp do forum Smile
Nazywaj ich dalej znajomymi Wink

"Sprzedaj" ? Smile Widze, ze na temat juz Gimbuski zaczynaja wchodzic i te ich sprzedawanie. Ja tylko napisalem ze to moi znajomi, oraz ze nie maczalem palców w robieniu multi.



(02-04-2014 09:08)mucios napisał(a):  Jak to pod jedna sieć WI-FI?? Większej głupoty dawno nie słyszałem. Cały blok pod jedna sieć WI-FI.

Druga sprawa, to jak może korzystać 10 osób z jedej skrzynki. Nie możesz założyć swojej własnej??


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Skrzynka widnieje po prawej stronie w górnym rogu Smile Pod to jest każdy podpięty i ma takie samo IP.


RE: Niesłuszna blokada konta - elbowndg - 02-04-2014 10:45

(02-04-2014 10:37)MogeCosNapisac napisał(a):  "Sprzedaj" ? Smile Widze, ze na temat juz Gimbuski zaczynaja wchodzic i te ich sprzedawanie. Ja tylko napisalem ze to moi znajomi, oraz ze nie maczalem palców w robieniu multi.

Gimnazjum to ja skończyłem jak ty jeszcze na chleb wołałeś bep. Dziwie się w zasadzie dlaczego jeszcze nie dostałeś bana na to konto i czemu temat nie jest zamknięty bo próbowałeś czerpać korzyści za jakieś refbacki pod jednego maila na PP także to i tak już jest pozamiatane. Chyba że z jednego PP też cały blok korzysta...


RE: Niesłuszna blokada konta - Mafesto - 02-04-2014 10:47

PP wspólnoty mieszkaniowej beka


RE: Niesłuszna blokada konta - MogeCosNapisac - 02-04-2014 11:17

(02-04-2014 10:47)Mafesto napisał(a):  PP wspólnoty mieszkaniowej beka

Coraz więcej gimbazy Smile

PayPal kazdy ma swój, ktoś zarejestrował na [email protected], email jest "wspólny" dla moich znajomych, mysle ze temat jest do zamkniecia, nie mam zamiaru wiecej udzielac sie na tym forum.