Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Grupy (/Temat-Grupy-87869)

Strony: 1 2 3


RE: Grupy - sialala5 - 22-03-2014 18:56

Cytat:Mój drogi policja nie ma co robić tylko chodzić za spamem Smile
Btw. I tak do takich rzeczy używam narzędzi które raczej niwelują ryzyko bo szczerze powiedziawszy za parę złotych nie będzie im się chciało dochodzić jaki jest mój realny adres IP bo musieliby mieć co najmniej kilka nakazów międzynarodowych

Buhahaha nie ośmieszaj się człowieku, myślisz że facebook weryfikuje Ciebie po samym adresie IP ? buahhahahaha oni są wstanie wyśledzić twoje dane w ciągu 2 minut bo pewnie nie masz pojęcia jak je ukryć myśląc że jak działasz przez PROXY to jesteś anonimowy bekabekabeka


REKLAMUJCIE NA FEJSIE DALEJ Smile

Potem nie płaczcie jak będziecie mieli problemy.

PS ( ja nie reklamuje na żadnych grupach i tymbardziej facebooku wiec zamilicz dzieciaku bo jak dojde kim jesteś to ci łeb rozpierdole spamerze)


RE: Grupy - churel - 22-03-2014 19:03

(22-03-2014 18:56)sialala5 napisał(a):  
Cytat:Mój drogi policja nie ma co robić tylko chodzić za spamem Smile
Btw. I tak do takich rzeczy używam narzędzi które raczej niwelują ryzyko bo szczerze powiedziawszy za parę złotych nie będzie im się chciało dochodzić jaki jest mój realny adres IP bo musieliby mieć co najmniej kilka nakazów międzynarodowych

Buhahaha nie ośmieszaj się człowieku, myślisz że facebook weryfikuje Ciebie po samym adresie IP ? buahhahahaha oni są wstanie wyśledzić twoje dane w ciągu 2 minut bo pewnie nie masz pojęcia jak je ukryć myśląc że jak działasz przez PROXY to jesteś anonimowy bekabekabeka


REKLAMUJCIE NA FEJSIE DALEJ Smile

Potem nie płaczcie jak będziecie mieli problemy.

PS ( ja nie reklamuje na żadnych grupach i tymbardziej facebooku wiec zamilicz dzieciaku bo jak dojde kim jesteś to ci łeb rozpierdole spamerze)

Wiesz co 1 proxy to może i owszem nie problem jeszcze jakieś typu lvl 3

Jak używaż elite bez logów + vpn bez logów to nie będą się w to bawić Ponieważ spam Na fb Nie jest zakazany możesz dodawać sobie co chcesz tylko nie ubarwiać opowieści ani nie używać znaków towarowych innych firm
I trochę kultury bo ja cię zgłoszę Smile Za "to ci łeb rozpierdole" Chcesz tego ?
Cytat:216kk
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.



RE: Grupy - sialala5 - 22-03-2014 19:15

(22-03-2014 19:03)churel napisał(a):  
(22-03-2014 18:56)sialala5 napisał(a):  
Cytat:Mój drogi policja nie ma co robić tylko chodzić za spamem Smile
Btw. I tak do takich rzeczy używam narzędzi które raczej niwelują ryzyko bo szczerze powiedziawszy za parę złotych nie będzie im się chciało dochodzić jaki jest mój realny adres IP bo musieliby mieć co najmniej kilka nakazów międzynarodowych

Buhahaha nie ośmieszaj się człowieku, myślisz że facebook weryfikuje Ciebie po samym adresie IP ? buahhahahaha oni są wstanie wyśledzić twoje dane w ciągu 2 minut bo pewnie nie masz pojęcia jak je ukryć myśląc że jak działasz przez PROXY to jesteś anonimowy bekabekabeka


REKLAMUJCIE NA FEJSIE DALEJ Smile

Potem nie płaczcie jak będziecie mieli problemy.

PS ( ja nie reklamuje na żadnych grupach i tymbardziej facebooku wiec zamilicz dzieciaku bo jak dojde kim jesteś to ci łeb rozpierdole spamerze)

Wiesz co 1 proxy to może i owszem nie problem jeszcze jakieś typu lvl 3

Jak używaż elite bez logów + vpn bez logów to nie będą się w to bawić Ponieważ spam Na fb Nie jest zakazany możesz dodawać sobie co chcesz tylko nie ubarwiać opowieści ani nie używać znaków towarowych innych firm
I trochę kultury bo ja cię zgłoszę Smile Za "to ci łeb rozpierdole" Chcesz tego ?
Cytat:216kk
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Jesteś śmieszny Smile Używaj sobie proxy,vpnów, w 2 minuty cię dzieciaku mogą namierzyć Smile Spam nie jest zakazany? dobre Wink))

Zgłaszaj Smile Łeb z miłą chęcią ci rozpierdole Smile


RE: Grupy - churel - 22-03-2014 19:19

Nie ma sprawy Jutro zajadę z miłą chęcią na komendę ;-) Btw. Jeszcze nie spamowałem Więc nie będziesz miał polotu do bronienia się, Grzywnę zapłacisz sprawa się odbędzie zaocznie i tylę na ten temat tylko Admin będzie miał pracy

Zależy co rozumiesz pod pojęciem spam jeżeli dodawanie linków do grup to to nie jest spam który jest karalny.


RE: Grupy - matimus - 22-03-2014 20:51

Ludzie ogarnijcie jak by tak było jak piszecie to żadnego serwisu PPA ani ze subskrypcjami sms nie było ... Ktoś tu chce konkurencje zastraszyć :/
Jak ktoś chce to niech sam pobiegnie na policje i niech powie żeby go skuli i wsadzili bo spamował na fb...facepalm


RE: Grupy - sialala5 - 22-03-2014 20:52

(22-03-2014 19:19)churel napisał(a):  Nie ma sprawy Jutro zajadę z miłą chęcią na komendę ;-) Btw. Jeszcze nie spamowałem Więc nie będziesz miał polotu do bronienia się, Grzywnę zapłacisz sprawa się odbędzie zaocznie i tylę na ten temat tylko Admin będzie miał pracy

Zależy co rozumiesz pod pojęciem spam jeżeli dodawanie linków do grup to to nie jest spam który jest karalny.


Zajedziesz pajacu gimbusem do gimbazji w poniedziałek Smile

Bez odbioru. Aaa i czekam na sprawę w sądzie zasrany spamerze Smile


RE: Grupy - Ty27mek - 22-03-2014 20:54

(22-03-2014 18:56)sialala5 napisał(a):  
Cytat:Mój drogi policja nie ma co robić tylko chodzić za spamem Smile
Btw. I tak do takich rzeczy używam narzędzi które raczej niwelują ryzyko bo szczerze powiedziawszy za parę złotych nie będzie im się chciało dochodzić jaki jest mój realny adres IP bo musieliby mieć co najmniej kilka nakazów międzynarodowych

Buhahaha nie ośmieszaj się człowieku, myślisz że facebook weryfikuje Ciebie po samym adresie IP ? buahhahahaha oni są wstanie wyśledzić twoje dane w ciągu 2 minut bo pewnie nie masz pojęcia jak je ukryć myśląc że jak działasz przez PROXY to jesteś anonimowy bekabekabeka


REKLAMUJCIE NA FEJSIE DALEJ Smile

Potem nie płaczcie jak będziecie mieli problemy.

PS ( ja nie reklamuje na żadnych grupach i tymbardziej facebooku wiec zamilicz dzieciaku bo jak dojde kim jesteś to ci łeb rozpierdole spamerze)

[Obrazek: 819396558efba5ccc5851675d4c6f285_origina...1358952566]

Sądząc po Twoich wojowniczych odzywkach i inteligencji wypowiedzi więcej niż 16 lat nie masz.
Przykre. Smutne.


RE: Grupy - sialala5 - 22-03-2014 20:56

Mam 25 Rolleyes

Szkoda tutaj z niektórymi gadać bo tylko ręka świerzbi żeby przypierdolić w ten pusty łeb spamerowi

Bez odbioru.


RE: Grupy - malpa2 - 22-03-2014 21:05

Masz 25 a umysłowo jesteś debil i gimbus.. już nie mówiąc jak mi klnąłeś kiedyś na gg bo ci sposobu na zarobek na fires nie chciałem dać bekabeka


RE: Grupy - churel - 22-03-2014 21:56

(22-03-2014 20:52)sialala5 napisał(a):  
(22-03-2014 19:19)churel napisał(a):  Nie ma sprawy Jutro zajadę z miłą chęcią na komendę ;-) Btw. Jeszcze nie spamowałem Więc nie będziesz miał polotu do bronienia się, Grzywnę zapłacisz sprawa się odbędzie zaocznie i tylę na ten temat tylko Admin będzie miał pracy

Zależy co rozumiesz pod pojęciem spam jeżeli dodawanie linków do grup to to nie jest spam który jest karalny.


Zajedziesz pajacu gimbusem do gimbazji w poniedziałek Smile

Bez odbioru. Aaa i czekam na sprawę w sądzie zasrany spamerze Smile


Czy ban dla tego pana to za dużo ...
Zaraportowałem post ale widzę że moderator nie ma czasu zbanować tego użytkownika.