Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unikanie banów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Unikanie banów? (/Temat-Unikanie-banow-87433)

Strony: 1 2


RE: Unikanie banów? - Duxone00 - 15-03-2014 10:50

weryfikacja znajomych hmm przecież tych co zaprosiłeś i Ci co Ciebie zaprosili to wszystko masz w emailu
kopiujesz imię i nazwisko wklejasz w email i patrzysz na mordę czy jest podobna do tej z weryfikacji bądź nawet odpalasz na innej przeglądarce nowe okno prywatne logujesz się na konto klikasz prawym przyciskiem na osobę w emailu kopiujesz link do jej profilu wklejasz na nie zbanowane konto i sprawdzasz
jednakże trzeba to szybko zrobić bo także czas się liczy


RE: Unikanie banów? - ManXer - 15-03-2014 11:14

Właśnie jakbym miał tą weryfikację w której masz do wyboru kilku znajomych (bo chyba o niej mówicie), to bym jeszcze na farcie mógł to zrobić ale u mnie jest tylko zdjęcie i pole w które mam wpisać imię i nazwisko Smile
Tego bana myślę że raczej dostałem za spam a nie za masowe zapraszanie znajomych (chociaż to na pewno się do tego przyczyniło) bo nawet nie miałem żadnej blokady na tym ostatnim koncie tylko musiałem za każdym zaproszeniem weryfikować captcha. Poprzednie konto które mi zbanowali też normalnie działało dopóki nie zacząłem wrzucać postów na grupy.

Spróbuję tym razem podejść do tego trochę ostrożniej i nie będę sam zapraszał nikogo i postaram się żeby każdy wrzucany post wyglądał choć trochę inaczej.

A wiecie może gdzie najlepiej szukać jakichś zdjęć profilowych na FB? Ostatnie jakie dodałem było z fotki i ktoś je znalazł i napisał o tym w komentarzu, a jednak bycie kobietą zwiększa konwersję bo mimo tego że miałem 12 wyświetlenia przed banem to wpadł 1 lead.


RE: Unikanie banów? - ManXer - 15-03-2014 11:28

(15-03-2014 11:16)sialala5 napisał(a):  
(15-03-2014 11:14)ManXer napisał(a):  Właśnie jakbym miał tą weryfikację w której masz do wyboru kilku znajomych (bo chyba o niej mówicie), to bym jeszcze na farcie mógł to zrobić ale u mnie jest tylko zdjęcie i pole w które mam wpisać imię i nazwisko Smile
Tego bana myślę że raczej dostałem za spam a nie za masowe zapraszanie znajomych (chociaż to na pewno się do tego przyczyniło) bo nawet nie miałem żadnej blokady na tym ostatnim koncie tylko musiałem za każdym zaproszeniem weryfikować captcha. Poprzednie konto które mi zbanowali też normalnie działało dopóki nie zacząłem wrzucać postów na grupy.

Spróbuję tym razem podejść do tego trochę ostrożniej i nie będę sam zapraszał nikogo i postaram się żeby każdy wrzucany post wyglądał choć trochę inaczej.

A wiecie może gdzie najlepiej szukać jakichś zdjęć profilowych na FB? Ostatnie jakie dodałem było z fotki i ktoś je znalazł i napisał o tym w komentarzu, a jednak bycie kobietą zwiększa konwersję bo mimo tego że miałem 12 wyświetlenia przed banem to wpadł 1 lead.



Spamerze zasrany idź do gimbazji się uczyć a nie będziesz spamował na facebooku. Rzygam na takich ludzi jak ty. Chętnie bym się z toba spotkał i ci przyjebał.

Wielki "pro erner" który potrafili tylko spamowac na facebooku i płakać że mu konta blokują, noi niech ci blokują gnoju.

A czym się to różni od nie wiem, PPA albo CPA? Tym że tutaj zarabiamy nie na całym świecie tylko na polakach? Jak ktoś jest taką biedą umysłową i wierzy w to, że za głupiego SMSa dostanie kupon na 100zł to nie widzę nic złego w zarabianiu na nim, poza tym zajęciem administracji na tych grupach jest jest usuwanie takich spamerów, może jakby nie dodawali każdego jak leci do nich to by nie było tylu "pro earnerów"?
Zresztą, ja tutaj nie płaczę bo nie jest to problem założyć nowe konto tylko pytam się jak możliwie jak najdłużej unikać blokady.
Każdy sposób na zarobek jest dobry, a to że tutaj przy okazji robimy syf na Facebooku to mnie mało interesuje bo jak widzę co ci ludzie wyprawiają na w tych grupach to mi ich nie szkoda.

A jeżeli boli Cię to, że w grupach w których jesteś członkiem jest taki spam to nie do mnie takie żale bo omijam takie, w których widać że nikt się nie złapie na to.


RE: Unikanie banów? - sialala5 - 15-03-2014 11:51

Jesteś spamerem i tyle, ograniczonym umysłowo jeśli dla ciebie zarobek to spam na facebooku bo nic innego nie potrafisz wymyśleć tylko zaśmiecasz facebooka swoimi fake wpisami.

Jakim również musisz być debilem skoro reklamujesz się tu i tu i jeszcze o tym piszesz jawnie żeby sobie narobić jeszcze więcej konkurencji?? facepalm

Skończony kretyn. Idź do gimbazji.


RE: Unikanie banów? - ManXer - 15-03-2014 11:58

No tak, bardzo sobie robię konkurencję zdradzając swój sposób tak bardzo konkurencja Smile
Mało mnie obchodzi co o mnie sądzisz, nie mam zamiaru się tłumaczyć dlaczego zarabiam na tym a nie czymś innym, a za miesiąc mam test gimbazjalny więc będę miał jeszcze więcej czasu na to Smile


RE: Unikanie banów? - pinkpink - 15-03-2014 14:56

sialala ale jestes grozny 2

HuhHuhHuh

zabij chlopaka za to ze chce sobie dorobic Smile

A co do unikania banów to ja polecam spokoj i cierpliwosc a nie robienie po 200 znajomych dziennie.


RE: Unikanie banów? - aero2 - 15-03-2014 15:26

sialala5 widzę że zdenerwowany, bo konwersja ci spada - smutne.Big Grin

Każdy zarabia jak może i umie, fakt niektóre spamy z podszywaniem się pod znane osoby i marki są już chore i nielegalne, ale jak se fejk laska rąbnie pościka czy komenta to nic w tym złego.Smile


RE: Unikanie banów? - Angelo_1988 - 21-03-2014 13:22

Podepnij sobie kartę płatniczą. Wtedy jest łatwiej